U.E. HORTA — C.N. CUATRO CAMINOS

Informació

Hora
14:45 GMT
Data
Dis, 26/10/2019
Àrbitres
ALEJANDRO LORENZO GUERRA, Antoni Olle Dorca, EMMA CAMPOS RODRIGUEZ

Parcials

U.E 1 1 3 3
C.N 4 1 1 1

C.N. CUATRO CAMINOS

Gols igualtat:
75%
Gols superioritat:
25%
Gols penal:
42.86%
Efectivitat en jugades de superioritat:
10%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 LUCIA JIMENEZ SANTIAGOLUCIA JIMENEZ SANTIAGO 0 0 0 0 0 0
Veure 3 LUCIA BENITO GONZALEZLUCIA BENITO GONZALEZ 1 0 1 0 0 1
Veure 4 CLAUDIA BENITO GONZALEZCLAUDIA BENITO GONZALEZ 1 1 0 0 1 0
Veure 5 MARTA ALMOGUERA HAROMARTA ALMOGUERA HARO 0 0 0 0 0 0
Veure 6 ELENA QUEVEDO VALBUENAELENA QUEVEDO VALBUENA 0 0 0 0 2 1
Veure 7 ALBA MARTIN-BUITRAGO GRISALBA MARTIN-BUITRAGO GRIS 1 0 0 1 2 0
Veure 8 NAIA PANCORBO REVILLANAIA PANCORBO REVILLA 0 0 0 0 0 0
Veure 9 MAIALEN ONA LOPEZMAIALEN ONA LOPEZ 0 0 0 0 1 1
Veure 10 MONICA ARIAS INIESTAMONICA ARIAS INIESTA 1 0 1 0 0 0
Veure 11 ELISA CASTELAO ALBURQUERQUEELISA CASTELAO ALBURQUERQUE 0 0 0 0 2 0
Veure 12 SARA FERNANDEZ MARTIN-DORADOSARA FERNANDEZ MARTIN-DORADO 3 0 1 2 2 0

Entrenador

  • E1 - MIRIAM LOPEZ-ESCRIBANO JARA (Entrenador)

U.E. HORTA

Gols igualtat:
33.33%
Gols superioritat:
66.67%
Gols penal:
25%
Efectivitat en jugades de superioritat:
40%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 ARIADNA CALDÚ BALAGUÉARIADNA CALDÚ BALAGUÉ 0 0 0 0 0 0
Veure 2 BERTA MUES FONTANETBERTA MUES FONTANET 1 0 1 0 0 1
Veure 3 ANNA SEGURANA FERREANNA SEGURANA FERRE 1 0 0 1 1 1
Veure 4 MAILEN BERENICE VILLALVAMAILEN BERENICE VILLALVA 0 0 0 0 1 1
Veure 5 ARIADNA VIADEL  MARTINEZARIADNA VIADEL MARTINEZ 0 0 0 0 1 0
Veure 6 EVA ALEGRE VILASEVA ALEGRE VILAS 0 0 0 0 0 0
Veure 7 PAULA LOPEZ MAURIPAULA LOPEZ MAURI 0 0 0 0 2 0
Veure 8 NOA GRAU DE LOS SANTOSNOA GRAU DE LOS SANTOS 0 0 0 0 0 0
Veure 9 MIREIA REY MURMIREIA REY MUR 0 0 0 0 1 0
Veure 10 SONIA GARCIA FERNANDEZSONIA GARCIA FERNANDEZ 1 1 0 0 2 0
Veure 11 LAIA PIZARRO I CORREALAIA PIZARRO I CORREA 2 2 0 0 1 1
Veure 12 PAULA CARCERENY GONZALEZPAULA CARCERENY GONZALEZ 3 1 1 1 1 2
Veure 13 ANDREA MUÑOZ PAZANDREA MUÑOZ PAZ 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • E1 - ORIOL MASIP MONTSERRAT (Entrenador)
  • DE - JORGE GRAU GARCIA (Delegado)
  • DC - MIGUEL ANGEL CALDÚ CEBRIAN (Delegado)

Tempteig

C.N. CUATRO CAMINOS 0 0 1 2 3 4 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7
U.E. HORTA 0 1 1 1 1 1 1 2 3 3 4 5 6 7 7 8

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Platino
Astralpool

Sidn

Sidn Viajes el corte inglés

Sponsor Oro
Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Línea Aérea Oficial
Iberia
Rent a Car Oficial
Partners
Partners
Partners
Media Partner
Media partners
Partners Salud del Deportista
Partners