Calendari de 19/20 - Segunda División Masculina (CANCELADA)

Jornada 1 (04/10/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Dis, 05/10/2019 14:30 GMT C.N. L'Hospitalet 111224234134 Dis, 05/10/2019 14:30 GMT C.N. L'Hospitalet
Veure C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO Dis, 05/10/2019 15:00 GMT Can Felipa 81344321403 Dis, 05/10/2019 15:00 GMT Can Felipa
Veure COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Dis, 05/10/2019 15:00 GMT Colegio Brains 131422543434 Dis, 05/10/2019 15:00 GMT Colegio Brains
Veure WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Dis, 05/10/2019 15:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto 12731242250 Dis, 05/10/2019 15:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Diu, 06/10/2019 10:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 121143231352 Diu, 06/10/2019 10:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA C.N. GODELLAC.N. GODELLA Diu, 27/10/2019 08:30 GMT C.D.M. Hytasa 8923320232 Diu, 27/10/2019 08:30 GMT C.D.M. Hytasa

Jornada 2 (11/10/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO Dis, 12/10/2019 14:00 GMT Ricardo Ten Benimamet 91233321225 Dis, 12/10/2019 14:00 GMT Ricardo Ten Benimamet
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS Dis, 12/10/2019 15:00 GMT Piscina Municipal Nazaret 11911333441 Dis, 12/10/2019 15:00 GMT Piscina Municipal Nazaret
Veure C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET Dis, 12/10/2019 15:00 GMT Can Felipa 141164123342 Dis, 12/10/2019 15:00 GMT Can Felipa
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA Dis, 12/10/2019 16:00 GMT Centro Deportivo Gabriel Parellada 111254231431 Dis, 12/10/2019 16:00 GMT Centro Deportivo Gabriel Parellada
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS Dis, 12/10/2019 16:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 91013106215 Dis, 12/10/2019 16:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Dis, 12/10/2019 18:00 GMT Club Natación Metropole 9812313223 Dis, 12/10/2019 18:00 GMT Club Natación Metropole

Jornada 3 (18/10/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET C.N. GODELLAC.N. GODELLA Dis, 19/10/2019 14:30 GMT C.N. L'Hospitalet 13831334232 Dis, 19/10/2019 14:30 GMT C.N. L'Hospitalet
Veure WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU Dis, 19/10/2019 15:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto 131726445324 Dis, 19/10/2019 15:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Dis, 19/10/2019 16:00 GMT Club Natación Metropole 10530313212 Dis, 19/10/2019 16:00 GMT Club Natación Metropole
Veure COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Dis, 19/10/2019 16:30 GMT Colegio Brains 13633413131 Dis, 19/10/2019 16:30 GMT Colegio Brains
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA Diu, 20/10/2019 10:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 151044434132 Diu, 20/10/2019 10:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Diu, 20/10/2019 10:15 GMT Gaetá Huguet- Campo 1 16742216341 Diu, 20/10/2019 10:15 GMT Gaetá Huguet- Campo 1

Jornada 4 (25/10/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Dis, 26/10/2019 12:30 GMT Piscina Municipal Nazaret 18862433152 Dis, 26/10/2019 12:30 GMT Piscina Municipal Nazaret
Veure C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Dis, 26/10/2019 14:00 GMT C.N. L'Hospitalet 9750121520 Dis, 26/10/2019 14:00 GMT C.N. L'Hospitalet
Veure WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS C.N. GODELLAC.N. GODELLA Dis, 26/10/2019 14:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto 6811242211 Dis, 26/10/2019 14:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto
Veure WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO Dis, 26/10/2019 14:00 GMT C.D.M. Hytasa 10712324221 Dis, 26/10/2019 14:00 GMT C.D.M. Hytasa
Veure C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS Dis, 26/10/2019 15:00 GMT Can Felipa 11932334311 Dis, 26/10/2019 15:00 GMT Can Felipa
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Dis, 26/10/2019 16:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 7611312212 Dis, 26/10/2019 16:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España

Jornada 5 (08/11/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA Dis, 09/11/2019 15:30 GMT C.N. L'Hospitalet 12620113263 Dis, 09/11/2019 15:30 GMT C.N. L'Hospitalet
Veure WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Dis, 09/11/2019 16:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto 121053132242 Dis, 09/11/2019 16:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU Dis, 09/11/2019 17:00 GMT Club Natación Metropole 81003532113 Dis, 09/11/2019 17:00 GMT Club Natación Metropole
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Dis, 09/11/2019 17:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 6701014421 Dis, 09/11/2019 17:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España
Veure COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS C.N. GODELLAC.N. GODELLA Dis, 09/11/2019 17:30 GMT Colegio Brains 141243324235 Dis, 09/11/2019 17:30 GMT Colegio Brains
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO Diu, 10/11/2019 11:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 91612463612 Diu, 10/11/2019 11:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra

Jornada 6 (15/11/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Dis, 16/11/2019 13:30 GMT Ricardo Ten Benimamet 13931524412 Dis, 16/11/2019 13:30 GMT Ricardo Ten Benimamet
Veure WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS Dis, 16/11/2019 15:00 GMT C.D.M. Hytasa 9802433122 Dis, 16/11/2019 15:00 GMT C.D.M. Hytasa
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Dis, 16/11/2019 16:00 GMT Piscina Municipal Nazaret 141302643255 Dis, 16/11/2019 16:00 GMT Piscina Municipal Nazaret
Veure C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Dis, 16/11/2019 16:00 GMT Can Felipa 11833223132 Dis, 16/11/2019 16:00 GMT Can Felipa
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS Dis, 16/11/2019 17:00 GMT Centro Deportivo Gabriel Parellada 81513251443 Dis, 16/11/2019 17:00 GMT Centro Deportivo Gabriel Parellada
Veure C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET Diu, 17/11/2019 11:15 GMT Gaetá Huguet- Campo 1 111143132441 Diu, 17/11/2019 11:15 GMT Gaetá Huguet- Campo 1

Jornada 7 (22/11/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO Diu, 27/10/2019 09:30 GMT C.M.A.D. de Montequinto 5611013311 Diu, 27/10/2019 09:30 GMT C.M.A.D. de Montequinto
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Dis, 23/11/2019 13:00 GMT Club Natación Metropole 111243234115 Dis, 23/11/2019 13:00 GMT Club Natación Metropole
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU Dis, 23/11/2019 16:00 GMT Piscina Municipal Nazaret 6721222103 Dis, 23/11/2019 16:00 GMT Piscina Municipal Nazaret
Veure COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA Dis, 23/11/2019 16:00 GMT Colegio Brains 111033243231 Dis, 23/11/2019 16:00 GMT Colegio Brains
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX C.N. GODELLAC.N. GODELLA Dis, 23/11/2019 17:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 4501111122 Dis, 23/11/2019 17:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET Diu, 24/11/2019 11:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 101622161563 Diu, 24/11/2019 11:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra

Jornada 8 (29/11/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Dis, 30/11/2019 14:00 GMT C.D.M. Hytasa 131223422354 Dis, 30/11/2019 14:00 GMT C.D.M. Hytasa
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Dis, 30/11/2019 14:30 GMT PM. Colmenar Viejo - Calle de Salvadiós, Colmenar Viejo, España 71222120345 Dis, 30/11/2019 14:30 GMT PM. Colmenar Viejo - Calle de Salvadiós, Colmenar Viejo, España
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Dis, 30/11/2019 15:00 GMT Ricardo Ten Benimamet 5611221013 Dis, 30/11/2019 15:00 GMT Ricardo Ten Benimamet
Veure C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS Dis, 30/11/2019 15:30 GMT C.N. L'Hospitalet 8701133142 Dis, 30/11/2019 15:30 GMT C.N. L'Hospitalet
Veure C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Dis, 30/11/2019 16:00 GMT Can Felipa 91023232133 Dis, 30/11/2019 16:00 GMT Can Felipa
Veure C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS Diu, 01/12/2019 16:00 GMT Gaetá Huguet- Campo 1 6634121010 Diu, 01/12/2019 16:00 GMT Gaetá Huguet- Campo 1

Jornada 9 (13/12/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Dis, 14/12/2019 16:00 GMT Piscina Municipal Nazaret 111342431424 Dis, 14/12/2019 16:00 GMT Piscina Municipal Nazaret
Veure C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU C.N. GODELLAC.N. GODELLA Dis, 14/12/2019 16:00 GMT Can Felipa 61003133222 Dis, 14/12/2019 16:00 GMT Can Felipa
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO Dis, 14/12/2019 17:00 GMT Club Natación Metropole 111024123252 Dis, 14/12/2019 17:00 GMT Club Natación Metropole
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA Dis, 14/12/2019 17:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 81113223323 Dis, 14/12/2019 17:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España
Veure COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET Dis, 14/12/2019 17:30 GMT Colegio Brains 101143321323 Dis, 14/12/2019 17:30 GMT Colegio Brains
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS Diu, 15/12/2019 11:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 191242426553 Diu, 15/12/2019 11:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra

Jornada 10 (20/12/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Dis, 21/12/2019 14:00 GMT C.D.M. Hytasa 10942341221 Dis, 21/12/2019 14:00 GMT C.D.M. Hytasa
Veure C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Dis, 21/12/2019 15:30 GMT C.N. L'Hospitalet 10621203233 Dis, 21/12/2019 15:30 GMT C.N. L'Hospitalet
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU Dis, 21/12/2019 16:00 GMT Colegio Brains 121332343235 Dis, 21/12/2019 16:00 GMT Colegio Brains
Veure WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS Dis, 21/12/2019 16:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto 6801401512 Dis, 21/12/2019 16:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B C.N. GODELLAC.N. GODELLA Diu, 22/12/2019 11:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 71114033232 Diu, 22/12/2019 11:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Diu, 22/12/2019 11:15 GMT Gaetá Huguet- Campo 1 8601034141 Diu, 22/12/2019 11:15 GMT Gaetá Huguet- Campo 1

Jornada 11 (10/01/20)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS Dis, 11/01/2020 13:00 GMT Club Natación Metropole 6602211330 Dis, 11/01/2020 13:00 GMT Club Natación Metropole
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Dis, 11/01/2020 15:00 GMT Ricardo Ten Benimamet 8622023131 Dis, 11/01/2020 15:00 GMT Ricardo Ten Benimamet
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO Dis, 11/01/2020 16:00 GMT Piscina Municipal Nazaret 111032411235 Dis, 11/01/2020 16:00 GMT Piscina Municipal Nazaret
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET Dis, 11/01/2020 17:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 71303352223 Dis, 11/01/2020 17:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España
Veure COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Dis, 11/01/2020 17:30 GMT Colegio Brains 9524303110 Dis, 11/01/2020 17:30 GMT Colegio Brains
Veure C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA Diu, 12/01/2020 13:00 GMT Can Felipa 8831221421 Diu, 12/01/2020 13:00 GMT Can Felipa

Jornada 12 (17/01/20)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Dis, 18/01/2020 15:30 GMT Club de Natación Madrid Moscardó 151224423462 Dis, 18/01/2020 15:30 GMT Club de Natación Madrid Moscardó
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET Dis, 18/01/2020 16:00 GMT Piscina Municipal Nazaret 9802312243 Dis, 18/01/2020 16:00 GMT Piscina Municipal Nazaret
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS Dis, 18/01/2020 17:00 GMT Club Natación Metropole 81014323311 Dis, 18/01/2020 17:00 GMT Club Natación Metropole
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS Dis, 18/01/2020 17:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 8804312231 Dis, 18/01/2020 17:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA Diu, 19/01/2020 09:00 GMT Ricardo Ten Benimamet 8932023223 Diu, 19/01/2020 09:00 GMT Ricardo Ten Benimamet
Veure C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU Diu, 19/01/2020 15:30 GMT Gaetá Huguet- Campo 1 8733222111 Diu, 19/01/2020 15:30 GMT Gaetá Huguet- Campo 1

Jornada 13 (24/01/20)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Dis, 25/01/2020 15:00 GMT C.D.M. Hytasa 14922452161 Dis, 25/01/2020 15:00 GMT C.D.M. Hytasa
Veure C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU Dis, 25/01/2020 15:30 GMT C.N. L'Hospitalet 91012325204 Dis, 25/01/2020 15:30 GMT C.N. L'Hospitalet
Veure WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Dis, 25/01/2020 16:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto 101134233321 Dis, 25/01/2020 16:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto
Veure COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Dis, 25/01/2020 17:30 GMT Colegio Brains 13751224222 Dis, 25/01/2020 17:30 GMT Colegio Brains
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Diu, 26/01/2020 11:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 8703312132 Diu, 26/01/2020 11:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO C.N. GODELLAC.N. GODELLA Diu, 26/01/2020 11:15 GMT Gaetá Huguet- Campo 1 8731232211 Diu, 26/01/2020 11:15 GMT Gaetá Huguet- Campo 1

Jornada 14 (07/02/20)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS Dis, 08/02/2020 14:30 GMT Can Felipa 7611112331 Dis, 08/02/2020 14:30 GMT Can Felipa
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET Dis, 08/02/2020 15:00 GMT Ricardo Ten Benimamet 111123442232 Dis, 08/02/2020 15:00 GMT Ricardo Ten Benimamet
Veure WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Dis, 08/02/2020 15:00 GMT C.D.M. Hytasa 12530315212 Dis, 08/02/2020 15:00 GMT C.D.M. Hytasa
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO Dis, 08/02/2020 15:30 GMT Club de Natación Madrid Moscardó 6801232321 Dis, 08/02/2020 15:30 GMT Club de Natación Madrid Moscardó
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS Dis, 08/02/2020 16:00 GMT Piscina Municipal Nazaret 101123433114 Dis, 08/02/2020 16:00 GMT Piscina Municipal Nazaret
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Diu, 09/02/2020 11:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 111223323334 Diu, 09/02/2020 11:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España

Jornada 15 (14/02/20)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA Dis, 18/01/2020 17:00 GMT Gaetá Huguet- Campo 1 71222132423 Dis, 18/01/2020 17:00 GMT Gaetá Huguet- Campo 1
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Dis, 15/02/2020 14:00 GMT Club Natación Metropole 13842534003 Dis, 15/02/2020 14:00 GMT Club Natación Metropole
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET Dis, 15/02/2020 15:30 GMT Club de Natación Madrid Moscardó 8633102122 Dis, 15/02/2020 15:30 GMT Club de Natación Madrid Moscardó
Veure COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU Dis, 15/02/2020 16:00 GMT Colegio Brains 111425333333 Dis, 15/02/2020 16:00 GMT Colegio Brains
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Diu, 16/02/2020 11:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 13741423222 Diu, 16/02/2020 11:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS Diu, 16/02/2020 15:00 GMT Ricardo Ten Benimamet 141154223243 Diu, 16/02/2020 15:00 GMT Ricardo Ten Benimamet

Jornada 16 (21/02/20)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS Dis, 22/02/2020 15:00 GMT Ricardo Ten Benimamet 141013525431 Dis, 22/02/2020 15:00 GMT Ricardo Ten Benimamet
Veure WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET Dis, 22/02/2020 15:00 GMT C.D.M. Hytasa 12842131360 Dis, 22/02/2020 15:00 GMT C.D.M. Hytasa
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS Dis, 22/02/2020 15:30 GMT Club de Natación Madrid Moscardó 111041312226 Dis, 22/02/2020 15:30 GMT Club de Natación Madrid Moscardó
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Dis, 22/02/2020 16:00 GMT Piscina Municipal Nazaret 6802421113 Dis, 22/02/2020 16:00 GMT Piscina Municipal Nazaret
Veure C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Dis, 22/02/2020 16:00 GMT Can Felipa 121031233442 Dis, 22/02/2020 16:00 GMT Can Felipa
Veure C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Diu, 23/02/2020 15:00 GMT Gaetá Huguet- Campo 1 9623201142 Diu, 23/02/2020 15:00 GMT Gaetá Huguet- Campo 1

Jornada 17 (13/03/20)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU Dis, 14/03/2020 14:30 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España Dis, 14/03/2020 14:30 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España
Veure C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO Dis, 14/03/2020 15:30 GMT C.N. L'Hospitalet Dis, 14/03/2020 15:30 GMT C.N. L'Hospitalet
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE C.N. GODELLAC.N. GODELLA Dis, 14/03/2020 16:00 GMT Club Natación Metropole Dis, 14/03/2020 16:00 GMT Club Natación Metropole
Veure WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA Dis, 14/03/2020 16:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto Dis, 14/03/2020 16:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Dis, 29/02/2020 19:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 91831163229 Dis, 29/02/2020 19:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Dis, 14/03/2020 17:15 GMT Piscina M-86, Madrid Dis, 14/03/2020 17:15 GMT Piscina M-86, Madrid

Jornada 18 (20/03/20)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Dis, 21/03/2020 15:00 GMT Ricardo Ten Benimamet Dis, 21/03/2020 15:00 GMT Ricardo Ten Benimamet
Veure WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS Dis, 21/03/2020 15:00 GMT C.D.M. Hytasa Dis, 21/03/2020 15:00 GMT C.D.M. Hytasa
Veure C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Dis, 21/03/2020 15:30 GMT C.N. L'Hospitalet Dis, 21/03/2020 15:30 GMT C.N. L'Hospitalet
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Dis, 21/03/2020 15:30 GMT Club de Natación Madrid Moscardó Dis, 21/03/2020 15:30 GMT Club de Natación Madrid Moscardó
Veure C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Dis, 21/03/2020 16:00 GMT Can Felipa Dis, 21/03/2020 16:00 GMT Can Felipa
Veure C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS Dis, 15/02/2020 17:00 GMT Gaetá Huguet- Campo 1 7632320012 Dis, 15/02/2020 17:00 GMT Gaetá Huguet- Campo 1

Jornada 19 (27/03/20)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA Dis, 28/03/2020 15:30 GMT Club Natación Metropole Dis, 28/03/2020 15:30 GMT Club Natación Metropole
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA C.N. GODELLAC.N. GODELLA Dis, 28/03/2020 16:00 GMT Piscina Municipal Nazaret Dis, 28/03/2020 16:00 GMT Piscina Municipal Nazaret
Veure WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET Dis, 28/03/2020 16:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto Dis, 28/03/2020 16:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Dis, 28/03/2020 17:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España Dis, 28/03/2020 17:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU Diu, 29/03/2020 10:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra Diu, 29/03/2020 10:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO Dis, 28/03/2020 17:30 GMT Colegio Brains Dis, 28/03/2020 17:30 GMT Colegio Brains

Jornada 20 (17/04/20)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU Dis, 18/04/2020 14:00 GMT Ricardo Ten Benimamet Dis, 18/04/2020 14:00 GMT Ricardo Ten Benimamet
Veure WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Dis, 18/04/2020 14:00 GMT C.D.M. Hytasa Dis, 18/04/2020 14:00 GMT C.D.M. Hytasa
Veure C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS Dis, 18/04/2020 14:30 GMT C.N. L'Hospitalet Dis, 18/04/2020 14:30 GMT C.N. L'Hospitalet
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Dis, 18/04/2020 14:30 GMT Club de Natación Madrid Moscardó Dis, 18/04/2020 14:30 GMT Club de Natación Madrid Moscardó
Veure WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Dis, 18/04/2020 15:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto Dis, 18/04/2020 15:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto
Veure C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Diu, 19/04/2020 10:15 GMT Gaetá Huguet- Campo 1 Diu, 19/04/2020 10:15 GMT Gaetá Huguet- Campo 1

Jornada 21 (24/04/20)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET Dis, 25/04/2020 15:00 GMT Club Natación Metropole Dis, 25/04/2020 15:00 GMT Club Natación Metropole
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA Dis, 25/04/2020 16:00 GMT Piscina Municipal Nazaret Dis, 25/04/2020 16:00 GMT Piscina Municipal Nazaret
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Dis, 25/04/2020 16:00 GMT Ricardo Ten Benimamet Dis, 25/04/2020 16:00 GMT Ricardo Ten Benimamet
Veure C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Dis, 25/04/2020 16:00 GMT Can Felipa Dis, 25/04/2020 16:00 GMT Can Felipa
Veure COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS Dis, 25/04/2020 16:00 GMT Colegio Brains Dis, 25/04/2020 16:00 GMT Colegio Brains
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO Dis, 25/04/2020 16:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España Dis, 25/04/2020 16:00 GMT Esperanza Lag Campo 1, Elche, España

Jornada 22 (08/05/20)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS Dis, 09/05/2020 16:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra Dis, 09/05/2020 16:00 GMT Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure C.N. HOSPITALETC.N. HOSPITALET WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Dis, 09/05/2020 16:00 GMT C.N. L'Hospitalet Dis, 09/05/2020 16:00 GMT C.N. L'Hospitalet
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS C.N. GODELLAC.N. GODELLA Dis, 09/05/2020 16:00 GMT Piscina M-86, Madrid Dis, 09/05/2020 16:00 GMT Piscina M-86, Madrid
Veure C. WATERPOLO CASTELLOC. WATERPOLO CASTELLO C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Dis, 09/05/2020 16:00 GMT Gaetá Huguet- Campo 1 Dis, 09/05/2020 16:00 GMT Gaetá Huguet- Campo 1
Veure WATERPOLO DOS HERMANASWATERPOLO DOS HERMANAS C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Dis, 09/05/2020 16:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto Dis, 09/05/2020 16:00 GMT C.M.A.D. de Montequinto
Veure WATERPOLO SEVILLAWATERPOLO SEVILLA C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU Dis, 09/05/2020 16:00 GMT C.D.M. Hytasa Dis, 09/05/2020 16:00 GMT C.D.M. Hytasa

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Platino
Astralpool

Sidn

Sidn Viajes el corte inglés

Sponsor Oro
Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Línea Aérea Oficial
Iberia
Rent a Car Oficial
Partners
Transporte Oficial
Partners
Partners
Partners
Media Partner
Media partners
Partners Salud del Deportista
Partners