CLUB NATACION ACUATICO MORVEDRE SAGUNTO — Tenerife Echeyde Timbeque
Informació
Hora
09:00 GMT+2 Data
Div, 23/07/2021 Àrbitres
IÑIGO GARATE ORTEGA, ROBERTO DE LA FELICIDAD RODRIGUEZ Parcials
CLU | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 |
TEN | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Tenerife Echeyde Timbeque
Gols igualtat:
55.56%
Gols superioritat:
44.44%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
57.14%
Dorsal | Nom | G | GS | GI | GP | E | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Veure 1 | JEAN MARCO BARREIRO GARCIA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 2 | SERGIO PRUNELL GONZALEZ | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Veure 3 | EDUARDO ASDRUBAL AMARO HERNANDEZ | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Veure 4 | ALVARO PEREIRO GARCIA | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Veure 5 | ANGEL JOSE HERNANDEZ RODRIGUEZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 6 | ALFONSO PADILLA SICILIA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 7 | PABLO HERNANDEZ RODRIGUEZ | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Veure 8 | JAVIER ESPINOSA VAZQUEZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Veure 9 | ADRIAN PALLE MONTAÑES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 10 | FRANCISCO ESTRELLA PADRÓN | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Veure 11 | JAVIER ARBELO RODRIGUEZ | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Veure 12 | CRISTIAN CHAVES RODRIGUEZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Veure 13 | IVAN PRUNELL GONZALEZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Entrenador
- MARC SALVADOR MAGAÑA (Jefe/a de Equipo (delegado) )
CLUB NATACION ACUATICO MORVEDRE SAGUNTO
Gols igualtat:
80%
Gols superioritat:
20%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
22.22%
Dorsal | Nom | G | GS | GI | GP | E | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Veure 1 | MARTÍN VAYA ESCRIG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 2 | CARLES FERNANDEZ GARCIA | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Veure 3 | FRAN MORALES HERMIDA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 4 | GUILLERMO TORRES DONOSO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 5 | JORGE GINESTAR CERDAN | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 6 | HUGO GONZALEZ MONGE | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Veure 7 | PABLO MAFFRE SAIZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Veure 8 | MARC GALAN PEREZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 9 | VICTOR ALEXANDRU TELEANU | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Veure 10 | ALVARO JOSE ASENSIO GALINDO | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Veure 11 | GONZALO CORTES PINEDA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 12 | IVAN NAVARRO CAMPOS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 13 | RODRIGO XAVIER SANTOS SILVA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Entrenador
- VITALIY DENYSENKO (Entrenador)
- MAEVA CERDAN (Jefe/a de Equipo (delegado) )
- ALVARO ASENSIO SANZ (Jefe/a de Equipo (delegado) )
Tempteig
Tenerife Echeyde Timbeque | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 6 | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 | 9 |
CLUB NATACION ACUATICO MORVEDRE SAGUNTO | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 7 | 8 | 8 | 9 | 10 | 10 |