CONECTABALEAR MALLORCA WATERPOLO CLUB — CLUB WATERPOLO PONTEVEDRA
Informació
Hora
13:00 GMT+2 Data
Diu, 29/01/2023 Lloc
Piscina Son Hugo
Àrbitres
EDUARDO SANCHEZ BELIS, JORDI CISNEROS HORRILLO, Sergi Rabadan Exposito Parcials
CON | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 |
CLU | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 |
CLUB WATERPOLO PONTEVEDRA
Gols igualtat:
90.91%
Gols superioritat:
9.09%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
16.67%
Dorsal | Nom | G | GS | GI | GP | E | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Veure 1 | Alejandra C. Gallegos Hernández | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 2 | UXIA FERREIRA CASTELLS | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Veure 3 | M. Valentina Restrepo Mercado | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Veure 4 | Karla D. Hernández Martínez | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Veure 5 | IRIA AMOEDO GARCIA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Veure 6 | ANDREA FERNANDEZ NOVOA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Veure 7 | Sara Vanegas Morales | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Veure 8 | IZASKUN TELLERIA SEOANE | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Veure 9 | ROCIO FERREIRA CASTELLS | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Veure 10 | CARMEN CARRERA GUTIERREZ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Veure 11 | IRENE ESTEBAN TEIJEIRA | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Veure 12 | ANDREA ANDION VALIÑAS | 5 | 1 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Entrenador
- ENRIQUE GARCIA ORDOÑEZ (Entrenador Superior/Nivel 3)
- ROBERTO NARANJO PEREZ (Jefe/a de Equipo (delegado) )
- AARON TELLERIA SEOANE (Entrenador Auxiliar/Nivel 2)
CONECTABALEAR MALLORCA WATERPOLO CLUB
Gols igualtat:
50%
Gols superioritat:
50%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
25%
Dorsal | Nom | G | GS | GI | GP | E | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Veure 1 | MARTA GOMILA QUETGLAS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 2 | ANA ARTIGAS SERVERA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 3 | MARINA SASTRE TUR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 4 | IRENE BENNASSAR MAYOL | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Veure 5 | CARLA PRECIADO GOMEZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Veure 6 | CRISTINA MIRAS FRAU | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Veure 7 | BLANCA GIL SORLI | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 8 | AIDA ALORDA ALBERTI | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Veure 9 | MARIA FERNANDA PÉREZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 10 | AINA FERNANDEZ JORDAN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 11 | RAQUEL MALDONADO BASALLOTE | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Veure 12 | LUNA VARA GIRONES | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Veure 13 | CAROLA SERRANO PORDOMINGO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Entrenador
- DAVID GARAU BATLE (Habilitado)
- GASPAR GREGORIO TERRASA (Jefe/a de Equipo (delegado) )
- MARC GREGORIO LOPEZ (Jefe/a de Equipo (Delegado de campo))
- JAIME DOMINGO WESTERBRING (Jefe/a de Equipo (Delegado de campo))
- CARLOS CASADO MARI (Entrenador Auxiliar/Nivel 2)
Tempteig
CLUB WATERPOLO PONTEVEDRA | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 5 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 9 | 9 | 10 | 11 |
CONECTABALEAR MALLORCA WATERPOLO CLUB | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 | 6 | 6 |