REAL CANOE N.C. — C.D. WATERPOLO IRUÑA 98 02
Informació
Hora
14:00 GMT+2 Data
Diu, 26/02/2023 Àrbitres
DAVID GARCIA MARQUINA, FERNANDO MORENO CUERVAS, SAUL GARCIA FERNANDEZ Parcials
REA | 2 | 3 | 2 | 4 | 0 |
C.D | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 |
C.D. WATERPOLO IRUÑA 98 02
Gols igualtat:
100%
Gols superioritat:
0%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
0%
Dorsal | Nom | G | GS | GI | GP | E | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Veure 1 | PATRICIA HOYOS IGLESIAS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 2 | NAIA BEGOÑA DURAN BALENTZIA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Veure 3 | LARRAITZ IDIAQUEZ GARCIA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 4 | MIRIAM ERDOZAIN GARCIA | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Veure 5 | MIREN BEDIALAUDETA SANCET | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 6 | LEIRE CUERVO HERNANDORENA | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Veure 7 | MARINA CASADO SANTIAGO | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Veure 8 | MAITE ARAMENDIA ZABALZA | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Veure 9 | CLARA CASTILLO GONZALEZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 10 | JOANE MUJIKA MARIEZKURRENA | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Veure 11 | ANE CUERVO HENANDORENA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Veure 12 | VERONICA GARAY ALFONSO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 13 | AINARA ILUNDAIN BEORLEGUI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Entrenador
- E1 - IMANOL MAIZA ZUDAIRE (Entrenador Superior/Nivel 3)
- Delegado de equipo - ALEJANDRO BURGALES PERIS (Jefe/a de Equipo (delegado) )
REAL CANOE N.C.
Gols igualtat:
77.78%
Gols superioritat:
22.22%
Gols penal:
18.18%
Efectivitat en jugades de superioritat:
25%
Dorsal | Nom | G | GS | GI | GP | E | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Veure 1 | LAURA VICENTE POZO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 2 | INES EGIDO JIMENEZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 3 | ELIA MONTOYA VELAYOS | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Veure 4 | MARTA SANCHEZ MENENDEZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Veure 5 | CARLOTA QUINTANAR SANTAMARIA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 6 | IRENE BRICEÑO ORTIZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Veure 7 | PAULA GARCIA JAUREGUIZAR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 8 | CARMEN BARINGO ROMERO | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 9 | CARMEN JIMENEZ GONZALO | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Veure 10 | FATIMA MONSERRAT SALCEDO VELAZQUEZ | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Veure 11 | SARA PINILLA MERINO | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Veure 12 | ANTONIA MERKEL | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Veure 13 | IRENE RODRIGUEZ DIAZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Entrenador
- E1 - ASTRID ALVAREZ CORA (Entrenador Superior/Nivel 3)
- Delegada de equipo - CAROLINA BENEYTO VIZUETE (Jefe/a de Equipo (delegado) )
- Delegado de campo - JOSE LUIS PASTOR GONZALEZ (Jefe/a de Equipo (delegado) )
- E2 - JOSE IGNACIO PRIETO FRANCISCO (Entrenador Superior/Nivel 3)
Tempteig
C.D. WATERPOLO IRUÑA 98 02 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 |
REAL CANOE N.C. | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 9 | 10 | 11 |