País Vasco — Andalucia

Informació

Hora
09:00 GMT−4
Data
Diu, 14/04/2019
Àrbitres
DANIEL ROMAN MACIA, EDUARDO SANCHEZ BELIS

Parcials

PAÍ 2 2 1 0 0
AND 1 1 3 2 2

Andalucia

Gols igualtat:
50%
Gols superioritat:
50%
Gols penal:
11.11%
Efectivitat en jugades de superioritat:
40%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 FRANCISCO JOSE DOMINGUEZ VEGAFRANCISCO JOSE DOMINGUEZ VEGA 0 0 0 0 0 0
Veure 2 PABLO GOMES CONEJOPABLO GOMES CONEJO 0 0 0 0 0 0
Veure 3 GONZALO GUTIERREZ RODRIGUEZGONZALO GUTIERREZ RODRIGUEZ 1 1 0 0 1 0
Veure 4 ADRIAN ARMENTA FERNANDEZADRIAN ARMENTA FERNANDEZ 0 0 0 0 2 1
Veure 5 DANIEL MURUBE RUIZDANIEL MURUBE RUIZ 0 0 0 0 0 0
Veure 6 ADRIAN RODRIGUEZ FERNANDEZADRIAN RODRIGUEZ FERNANDEZ 1 1 0 0 0 0
Veure 7 RAUL GIL CASASRAUL GIL CASAS 1 0 1 0 0 0
Veure 8 MANUEL BELIZON ABOLLOMANUEL BELIZON ABOLLO 0 0 0 0 0 0
Veure 9 JUAN FRANCISCO BRAVO CASTILLOJUAN FRANCISCO BRAVO CASTILLO 1 1 0 0 1 0
Veure 10 MANUEL ROSADO MEDINAMANUEL ROSADO MEDINA 3 1 1 1 0 0
Veure 11 MANUEL DAVID REINA OLIVERMANUEL DAVID REINA OLIVER 0 0 0 0 1 0
Veure 12 ADRIAN AGUILAR MORALESADRIAN AGUILAR MORALES 2 0 2 0 0 0
Veure 13 RODRIGO CACERES DE LA ROSARODRIGO CACERES DE LA ROSA 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • E2 - PETER KUBICSKO (Entrenador)
  • DEL - JAVIER TOMILLO FORONDA (Entrenador)
  • E1 - JOSE LEOPOLDO BARROSO CASAMITJANA (Entrenador)

País Vasco

Gols igualtat:
100%
Gols superioritat:
0%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
0%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 MAREN BARRUTIA CAMPOMAREN BARRUTIA CAMPO 0 0 0 0 0 0
Veure 2 IORITZ RUIZ ORTEGAIORITZ RUIZ ORTEGA 0 0 0 0 1 0
Veure 3 LANDER FERNANDEZ BENGOETXEALANDER FERNANDEZ BENGOETXEA 0 0 0 0 0 0
Veure 4 AIMAR IÑIGO ERRAZKINAIMAR IÑIGO ERRAZKIN 0 0 0 0 0 0
Veure 5 MARCOS ZULAICA LACAMBRAMARCOS ZULAICA LACAMBRA 0 0 0 0 1 0
Veure 6 IVAN PLAZA CONTRERASIVAN PLAZA CONTRERAS 0 0 0 0 0 0
Veure 7 IGOR MORENO REGUILONIGOR MORENO REGUILON 0 0 0 0 2 0
Veure 8 IÑIGO SALAZAR BORAITAIÑIGO SALAZAR BORAITA 1 0 1 0 0 0
Veure 9 UNAI ARGOTE LIZARRALDEUNAI ARGOTE LIZARRALDE 2 0 2 0 1 0
Veure 10 ANDER GÓMEZ LANBARRIANDER GÓMEZ LANBARRI 0 0 0 0 1 0
Veure 11 ANDER TREVIÑO BERECIARTUAANDER TREVIÑO BERECIARTUA 2 0 2 0 2 0
Veure 12 PAUL ALBERDI CARRACEDOPAUL ALBERDI CARRACEDO 0 0 0 0 2 1
Veure 13 PABLO GRACENEA FERNANDEZ-BARRERAPABLO GRACENEA FERNANDEZ-BARRERA 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • E1 - JOAN LLUIS ALBELLA CORREDERA (Entrenador)
  • DEL - ENEKO OROZCO CASTRILLO (Delegado)
  • E2 - DAVIDE CERCHI (Entrenador)

Tempteig

Andalucia 0 1 1 1 1 1 2 3 4 4 5 6 7 8 9
País Vasco 0 0 1 2 3 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Oficial
PREMAAT - Seguros y Ahorro Tejada's Forever
Sponsor Platino
Halcón Viajes La Liga 4 Sports Astralpool
Sponsor Oro
TOPSEC Iberia Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo Erreà
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Partners
Partners
Transporte Oficial
Partners
Línea Aérea Oficial
Iberia
Partners Salud Deportiva
Partners