C.N. ECHEYDE — C.N. SANT ANDREU

Informació

Hora
10:30 GMT
Data
Dis, 16/01/2021
Lloc
Piscina M. Acidalio Lorenzo
Àrbitres
JAUME TEIXIDO BERMUDEZ, JUAN CARLOS COLOMINAS EZPONDA, JUAN CARLOS MARRERO LEON

Parcials

C.N 1 4 3 0
C.N 2 4 3 2

C.N. SANT ANDREU

Gols igualtat:
55.56%
Gols superioritat:
44.44%
Gols penal:
18.18%
Efectivitat en jugades de superioritat:
36.36%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 DIEGO TEBAR CRIADODIEGO TEBAR CRIADO 0 0 0 0 0 0
Veure 2 VICTOR CABANAS PEGADOVICTOR CABANAS PEGADO 1 0 1 0 0 0
Veure 3 PABLO GOMEZ DE LA PUENTEPABLO GOMEZ DE LA PUENTE 1 0 1 0 0 1
Veure 4 IGNASI BARGALLO GARCIAIGNASI BARGALLO GARCIA 0 0 0 0 0 0
Veure 5 ALEX MÉRIDA OROZCOALEX MÉRIDA OROZCO 0 0 0 0 1 1
Veure 6 JOSE MARIO TENORIO LOPEZJOSE MARIO TENORIO LOPEZ 2 1 1 0 1 0
Veure 7 NIKOLAS PAUL GARCIANIKOLAS PAUL GARCIA 5 2 1 2 0 0
Veure 8 LUCAS NIETO JASNYLUCAS NIETO JASNY 0 0 0 0 0 0
Veure 9 OSCAR MONTES GOMEZOSCAR MONTES GOMEZ 0 0 0 0 0 0
Veure 10 RICARDO GRACIA  MADRIDEJOSRICARDO GRACIA MADRIDEJOS 0 0 0 0 0 0
Veure 11 SANTIAGO BOFILL ESTEBANSANTIAGO BOFILL ESTEBAN 2 1 1 0 0 0
Veure 12 JOSE JAVIER BUSTOS SANCHEZJOSE JAVIER BUSTOS SANCHEZ 0 0 0 0 2 0
Veure 13 JESUS TENORIO LOPEZJESUS TENORIO LOPEZ 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • JAVIER AZNAR FERNANDEZ (Entrenador)
  • JUAN CARLOS SANCHON COTANDA (Entrenador)
  • JAVIER AGUILAR CAPILLA (Entrenador)
  • JAVIER BELMONTE VIDAL (Entrenador)
  • CRISTOBAL CARRASCO ZUJAR (Delegado)
  • SERGIO MASSOT BUJ (Delegado)

C.N. ECHEYDE

Gols igualtat:
71.43%
Gols superioritat:
28.57%
Gols penal:
12.5%
Efectivitat en jugades de superioritat:
50%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 DANIEL DARIAS MARTINDANIEL DARIAS MARTIN 0 0 0 0 0 0
Veure 2 PABLO DIAZ GONZALEZPABLO DIAZ GONZALEZ 0 0 0 0 1 0
Veure 3 MIGUEL RODRIGUEZ PESTANOMIGUEL RODRIGUEZ PESTANO 0 0 0 0 0 0
Veure 4 ZVONOMIR ANDELICZVONOMIR ANDELIC 0 0 0 0 3 1
Veure 5 ADRIAN MAGRIÑA GOMEZADRIAN MAGRIÑA GOMEZ 0 0 0 0 0 0
Veure 6 IGNACIO AARON GUTIERREZ GONZALEZIGNACIO AARON GUTIERREZ GONZALEZ 0 0 0 0 0 0
Veure 7 SEBASTIAN SUSAKSEBASTIAN SUSAK 2 0 2 0 1 0
Veure 8 ALBERT ESPAÑOL LIFANTEALBERT ESPAÑOL LIFANTE 1 0 0 1 2 0
Veure 9 GERMAN GONZALEZ ACUÑAGERMAN GONZALEZ ACUÑA 0 0 0 0 0 0
Veure 10 EDUARDO FERNANDEZ CALDAS GONZALEZEDUARDO FERNANDEZ CALDAS GONZALEZ 3 2 1 0 2 0
Veure 11 MARC SALVADOR MAGAÑAMARC SALVADOR MAGAÑA 1 0 1 0 1 0
Veure 12 DIEGO ARMANDO MERCADO LOZADIEGO ARMANDO MERCADO LOZA 1 0 1 0 1 1
Veure 13 RODRIGO GONZÁLEZ SUAREZRODRIGO GONZÁLEZ SUAREZ 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • EDUARDO ANGEL CAPOTE GORRIN (Delegado)
  • FERMIN VICTOR BENNASAR DIAZ (Entrenador)
  • ALBERT ESPAÑOL LIFANTE (Entrenador)
  • JESUS DANIEL GARRIDO ESTEVEZ (Delegado)

Tempteig

C.N. SANT ANDREU 0 1 1 2 2 3 4 4 4 5 5 6 6 7 7 8 9 9 10 11
C.N. ECHEYDE 0 0 1 1 2 2 2 3 4 4 5 5 6 6 7 7 7 8 8 8

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Platino
Astralpool

Sidn

Sidn Viajes el corte inglés

Sponsor Oro
Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Línea Aérea Oficial
Iberia
Rent a Car Oficial
Partners
Partners
Partners
Media Partner
Media partners
Partners Salud del Deportista
Partners