C.N. CIUDAD DE ALCORCON — COLEGIO BRAINS
Informació
Hora
12:45 GMT+2 Data
Dis, 13/02/2021 Àrbitres
ALVARO HERNANDEZ MIRO, FREDY BEDOYA HINCAPIE, JOSE ANTONIO ROMERO MARI Parcials
C.N | 3 | 3 | 2 | 4 |
COL | 1 | 1 | 2 | 3 |
C.N. CIUDAD DE ALCORCON
Gols igualtat:
54.55%
Gols superioritat:
45.45%
Gols penal:
8.33%
Efectivitat en jugades de superioritat:
55.56%
Dorsal | Nom | G | GS | GI | GP | E | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Veure 1 | MARIA MATAMALA ROMAN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 2 | PATRICIA FERNANDEZ PEREZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Veure 3 | ELENA JIMENO AMBROSI | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Veure 4 | NOELIA ROMERO HOLGADO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 5 | LAURA MARTINEZ SANCHEZ | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 |
Veure 6 | MARIA LARA IRADIER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 7 | PAULA MATAMALA ROMAN | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Veure 8 | PAULA RODRIGUEZ VILLAMARIN | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Veure 9 | GADEA BODOQUE GAONA | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Veure 10 | ANA DE LOPE PEREZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 11 | CLAUDIA VALDES MARTIN | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Veure 12 | NEREA DIAZ NAVA | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Veure 13 | ZOE MIRANDA ALBA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Entrenador
- VICTOR SANCHEZ PICORELLI (Entrenador)
- MARIA ISABEL MARTIN MARTIN (Jefe/a de Equipo (Delegado de campo))
- MARIA ISABEL MARTIN MARTIN (Jefe/a de Equipo (delegado) )
- JOSE LUIS MATAMALA GARDE (Jefe/a de Equipo (Delegado de campo))
- GEMA MARIA SANCHEZ VERDEJA (Jefe/a de Equipo (delegado) )
- ADRIAN ABAD CALVO (Jefe/a de Equipo (delegado) )
COLEGIO BRAINS
Gols igualtat:
60%
Gols superioritat:
40%
Gols penal:
28.57%
Efectivitat en jugades de superioritat:
20%
Dorsal | Nom | G | GS | GI | GP | E | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Veure 1 | DANIELA HERRERO MIRALLES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 2 | CARLA RIVERA LIZARRALDE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 3 | IRENE BAENA GONZALEZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Veure 4 | ROCIO ROJO REVUELTA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Veure 5 | CLAUDIA MANDRISI PUIG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 6 | ROCIO LUISA GIL CARRILLO | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Veure 7 | PAULA ROJO REVUELTA | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Veure 8 | ALBA TRILLO IZQUIERDO | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Veure 9 | LAURA SANCHEZ MARTIN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 10 | LAURA BARROSO GARCIA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Veure 11 | RAISA GUISADO ESTRIEGANA | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Veure 12 | MARINA SALAS LOZANO | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Entrenador
- EDUARDO CARRANZA PEREZ (Entrenador)
- E1 - SERAFIN DANIEL ROJO SAEZ (Entrenador)
- LUIS JAVIER HERRERA GARCIA (Entrenador)
- E2 - JAVIER SANCHEZ-TORIL DEL PINO (Entrenador)
- JAVIER SANCHEZ-TORIL DEL PINO (Jefe/a de Equipo (delegado) )
- SERAFIN DANIEL ROJO SAEZ (Jefe/a de Equipo (Delegado de campo))
- Delegado de Equipo - ANA IZQUIERDO RUIZ (Jefe/a de Equipo (Delegado de campo))
- ALVARO HERRERA FERNANDEZ (Entrenador)
Tempteig
C.N. CIUDAD DE ALCORCON | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 5 | 6 | 7 | 8 | 8 | 8 | 9 | 9 | 10 | 10 | 11 | 11 | 12 |
COLEGIO BRAINS | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 6 | 6 | 7 | 7 |