C.N. SANT ANDREU — C.N. SANT FELIU

Informació

Hora
11:30
Data
Dis, 24/11/2018
Àrbitres
EDUARD CANER ESPINOSA, ONA MESEGUER FLAQUE, Xavier Roman Eufemia

Parcials

C.N 2 2 4 3
C.N 0 1 3 2

C.N. SANT ANDREU

Gols igualtat:
100%
Gols superioritat:
0%
Gols penal:
36.36%
Efectivitat en jugades de superioritat:
0%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 Mª Elena Sanchez GonzalezMª Elena Sanchez Gonzalez 0 0 0 0 0 0
Veure 2 Mª DEL PILAR PEÑA CARRASCOMª DEL PILAR PEÑA CARRASCO 0 0 0 0 1 0
Veure 3 ANNA GUAL ROVIROSAANNA GUAL ROVIROSA 5 0 3 2 0 0
Veure 4 MIREIA GUIRALT  VILATOMIREIA GUIRALT VILATO 2 0 2 0 1 0
Veure 5 SILVIA MORELL ESPINAGOSASILVIA MORELL ESPINAGOSA 1 0 1 0 2 0
Veure 6 RUTH ARIÑO RUIZRUTH ARIÑO RUIZ 0 0 0 0 0 0
Veure 7 DANIJELA JACKOVICHDANIJELA JACKOVICH 0 0 0 0 0 0
Veure 8 BRIGITTE SLEEKINGBRIGITTE SLEEKING 0 0 0 0 0 0
Veure 9 MARIA PALACIO LINDEMARIA PALACIO LINDE 0 0 0 0 0 0
Veure 10 MAARTJE KEUNINGMAARTJE KEUNING 1 0 0 1 0 0
Veure 11 PAULA CRESPI BARRIGAPAULA CRESPI BARRIGA 0 0 0 0 1 0
Veure 12 ALEJANDRA AZNAR DIEZALEJANDRA AZNAR DIEZ 2 0 1 1 1 0
Veure 13 PAULA NIETO JAZNYPAULA NIETO JAZNY 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • Delegado de campo - SERGIO MASSOT BUJ (Delegado)
  • Delegada equipo - ALFONSO BUENDIA TORRAS (Delegado)
  • Segundo entrenador - JAVIER BELMONTE VIDAL (Entrenador)
  • Primer entrenador - JAVIER AZNAR FERNANDEZ (Entrenador)

C.N. SANT FELIU

Gols igualtat:
100%
Gols superioritat:
0%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
0%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 ELIA JIMENEZ PEREZELIA JIMENEZ PEREZ 0 0 0 0 0 0
Veure 2 ALBA OLIVE MARTIALBA OLIVE MARTI 1 0 1 0 0 0
Veure 3 MIREIA BARGALLO GARCIAMIREIA BARGALLO GARCIA 1 0 1 0 0 0
Veure 4 CARLA CASTELLA COLLCARLA CASTELLA COLL 0 0 0 0 0 0
Veure 5 KACEY ERIN AVALOSKACEY ERIN AVALOS 0 0 0 0 0 1
Veure 6 Laura Roca HerreraLaura Roca Herrera 2 0 2 0 0 0
Veure 7 RAQUEL MALDONADO BASALLOTERAQUEL MALDONADO BASALLOTE 0 0 0 0 0 1
Veure 8 MARTA MANCHEGO ALVAREZMARTA MANCHEGO ALVAREZ 2 0 2 0 0 1
Veure 9 HALEY HOYUN WANHALEY HOYUN WAN 0 0 0 0 1 1
Veure 10 ANA MARCOS RIVEROANA MARCOS RIVERO 0 0 0 0 0 0
Veure 11 LAIA GARCIA PACHECOLAIA GARCIA PACHECO 0 0 0 0 1 0
Veure 12 MAR NAVARRO PARERAMAR NAVARRO PARERA 0 0 0 0 1 0
Veure 13 MILAGROS LOPEZ DEZAMILAGROS LOPEZ DEZA 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • Delegada equipo - YOLANDA ALVAREZ CERVERA (Delegado)
  • Primer entrenador - MANUEL SUAREZ GARCIA (Entrenador)

Tempteig

C.N. SANT ANDREU 0 1 2 3 4 4 5 5 6 7 8 8 8 9 9 10 11 11
C.N. SANT FELIU 0 0 0 0 0 1 1 2 2 2 2 3 4 4 5 5 5 6

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Oficial
PREMAAT - Seguros y Ahorro
Sponsor Platino
Halcón Viajes La Liga 4 Sports AstralPool
Sponsor Oro
TOPSEC Iberia Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo Erreà
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer
Partners
Partners
Transporte Oficial
Partners
Línea Aérea Oficial
Iberia
Partners Salud Deportiva
Partners