ASTRALPOOL CN SABADELL — ECHEYDE PEQUEÑO VALIENTE

Informació

Hora
12:00
Data
Dis, 13/04/2019
Àrbitres
ARISTONIC ORTEGA ANDREU, JORDI JOAN AYMERICH MIÑARRO, RAUL TORRES PEREZ

Parcials

AST 4 2 8 4
ECH 2 0 1 2

ASTRALPOOL CN SABADELL

Gols igualtat:
93.75%
Gols superioritat:
6.25%
Gols penal:
11.11%
Efectivitat en jugades de superioritat:
20%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 DAVID SERRANO FUENTESDAVID SERRANO FUENTES 0 0 0 0 0 0
Veure 2 MARCEL TECLAS GUILLENAMARCEL TECLAS GUILLENA 2 0 2 0 0 0
Veure 3 OSCAR CARRILLO GEMAROSCAR CARRILLO GEMAR 4 0 2 2 0 0
Veure 4 VICENTE MATOSO ALGUACILVICENTE MATOSO ALGUACIL 0 0 0 0 1 0
Veure 5 JOSE JAVIER BUSTOS SANCHEZJOSE JAVIER BUSTOS SANCHEZ 0 0 0 0 0 0
Veure 6 DUNCAN JAMES LYNDEDUNCAN JAMES LYNDE 2 1 1 0 1 0
Veure 7 BORJA FENOY VALVERDEBORJA FENOY VALVERDE 2 0 2 0 1 0
Veure 8 HARMEN JOHANNES MULLERHARMEN JOHANNES MULLER 3 0 3 0 0 0
Veure 9 MARC GONZALEZ FERNANDEZMARC GONZALEZ FERNANDEZ 0 0 0 0 0 0
Veure 10 GONZALO LOPEZ-ESCRIBANO JARAGONZALO LOPEZ-ESCRIBANO JARA 0 0 0 0 0 0
Veure 11 DAVID CARRASCO MADRIDANODAVID CARRASCO MADRIDANO 3 0 3 0 0 0
Veure 12 VICTOR CABANAS PEGADOVICTOR CABANAS PEGADO 2 0 2 0 0 0
Veure 13 JORDI E. MARDONES CARRERASJORDI E. MARDONES CARRERAS 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • Del. Equipo - PERE ABELLAN PEREZ (Delegado)
  • Del. Campo - XAVIER GIMENEZ RIVERA (Delegado)
  • Entrenador 2º - FERRAN PLANA AGUSTI (Entrenador)
  • Entrenador 1º - JOAQUIM COLET GENESIAS (Entrenador)

ECHEYDE PEQUEÑO VALIENTE

Gols igualtat:
100%
Gols superioritat:
0%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
0%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 DYLAN SMITHDYLAN SMITH 0 0 0 0 0 0
Veure 2 ADRIAN MAGRIÑA GOMEZADRIAN MAGRIÑA GOMEZ 0 0 0 0 1 0
Veure 3 SANTIAGO SAN MARTIN CUROTTOSANTIAGO SAN MARTIN CUROTTO 2 0 2 0 0 0
Veure 4 PABLO DIAZ GONZALEZPABLO DIAZ GONZALEZ 0 0 0 0 0 1
Veure 5 ADRIAN ABAD CALVOADRIAN ABAD CALVO 0 0 0 0 0 0
Veure 6 IGNACIO AARON GUTIERREZ GONZALEZIGNACIO AARON GUTIERREZ GONZALEZ 1 0 1 0 1 0
Veure 7 FELIPE SIMON ALFONSOFELIPE SIMON ALFONSO 0 0 0 0 2 0
Veure 8 ANDREA PRETEANDREA PRETE 0 0 0 0 1 0
Veure 9 PHILIPP KOTOWSKIPHILIPP KOTOWSKI 1 0 1 0 0 1
Veure 10 EDUARDO FERNANDEZ CALDAS GONZALEZEDUARDO FERNANDEZ CALDAS GONZALEZ 0 0 0 0 0 0
Veure 11 GERMAN GONZALEZ ACUÑAGERMAN GONZALEZ ACUÑA 0 0 0 0 0 0
Veure 12 SERGIO FERNANDEZ NIETOSERGIO FERNANDEZ NIETO 1 0 1 0 0 0
Veure 13 RODRIGO GONZÁLEZ SUAREZRODRIGO GONZÁLEZ SUAREZ 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • Entrenador 1º - YURISMEL HORTA MONTEAGUDO (Delegado)

Tempteig

ASTRALPOOL CN SABADELL 0 0 1 2 3 4 4 5 6 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 15 16 17 17 18
ECHEYDE PEQUEÑO VALIENTE 0 1 1 1 1 1 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 5

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Oficial
PREMAAT - Seguros y Ahorro
Sponsor Platino
Halcón Viajes La Liga 4 Sports AstralPool
Sponsor Oro
TOPSEC Iberia Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo Erreà
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer
Partners
Partners
Transporte Oficial
Partners
Línea Aérea Oficial
Iberia
Partners Salud Deportiva
Partners