U.E. HORTA — A.E. SANTA EULALIA

Informació

Hora
10:00 GMT−5
Data
Dis, 19/01/2019
Àrbitres
EDUARDO SANCHEZ BELIS, JORGE CISNEROS HORRILLO, MARIA TERESA PASCUAL RAMIS

Parcials

U.E 2 3 2 2
A.E 3 3 2 2

A.E. SANTA EULALIA

Gols igualtat:
77.78%
Gols superioritat:
22.22%
Gols penal:
10%
Efectivitat en jugades de superioritat:
28.57%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 IRENE COSTA VARGASIRENE COSTA VARGAS 0 0 0 0 0 0
Veure 2 MERITXELL PEREZ DE HAROMERITXELL PEREZ DE HARO 2 0 2 0 1 0
Veure 3 MONICA PERARNAU HURTADOMONICA PERARNAU HURTADO 1 1 0 0 1 0
Veure 4 SONIA GARCIA FERNANDEZSONIA GARCIA FERNANDEZ 2 0 1 1 0 0
Veure 5 MIREIA GOMEZ ARANDAMIREIA GOMEZ ARANDA 2 0 2 0 0 0
Veure 6 ANDREA PINO GARCIAANDREA PINO GARCIA 0 0 0 0 1 0
Veure 7 LORENA MATO PALLARESLORENA MATO PALLARES 1 0 1 0 1 0
Veure 8 CLARA RODRIGUEZ ALGUACILCLARA RODRIGUEZ ALGUACIL 1 1 0 0 1 0
Veure 9 LAUREN KAREN DUNDEELAUREN KAREN DUNDEE 0 0 0 0 0 0
Veure 10 JULIA HURTADO PERARNAUJULIA HURTADO PERARNAU 1 0 1 0 1 0
Veure 11 NURIA SENTO VIDALNURIA SENTO VIDAL 0 0 0 0 0 0
Veure 12 JUDIT PUJOL HINOJOSAJUDIT PUJOL HINOJOSA 0 0 0 0 0 0
Veure 13 CARLA ALTIMIRAS GUERREROCARLA ALTIMIRAS GUERRERO 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • DELEGADO EQUIPO - XAVIER SENTO PADRO (Delegado)
  • PRIMER ENTRENADOR - JORGE TIMBLAU DEL TIO (Entrenador)

U.E. HORTA

Gols igualtat:
100%
Gols superioritat:
0%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
0%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 ARIADNA CALDÚ BALAGUÉARIADNA CALDÚ BALAGUÉ 0 0 0 0 0 0
Veure 2 BERTA MUES FONTANETBERTA MUES FONTANET 0 0 0 0 0 0
Veure 3 ANNA SEGURANA FERREANNA SEGURANA FERRE 3 0 3 0 2 0
Veure 4 NOA GRAU DE LOS SANTOSNOA GRAU DE LOS SANTOS 3 0 3 0 2 0
Veure 5 ARIADNA VIADEL  MARTINEZARIADNA VIADEL MARTINEZ 0 0 0 0 0 0
Veure 6 EVA ALEGRE VILASEVA ALEGRE VILAS 0 0 0 0 0 0
Veure 7 PAULA LOPEZ MAURIPAULA LOPEZ MAURI 0 0 0 0 2 0
Veure 8 MONICA BARGALLO GARCIAMONICA BARGALLO GARCIA 1 0 1 0 1 0
Veure 9 MARIA FERNANDA PEREZMARIA FERNANDA PEREZ 1 0 1 0 0 0
Veure 10 ZOILA QUESADA PONSZOILA QUESADA PONS 0 0 0 0 0 0
Veure 11 MIREIA REY MURMIREIA REY MUR 0 0 0 0 0 0
Veure 12 PAULA CARCERENY GONZALEZPAULA CARCERENY GONZALEZ 1 0 1 0 0 1
Veure 13 ANDREA MUÑOZ PAZANDREA MUÑOZ PAZ 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • DELEGADO CAMPO - MIGUEL ANGEL CALDÚ CEBRIAN (Delegado)
  • DELEGADO EQUIPO - JORGE GRAU GARCIA (Delegado)
  • PRIMER ENTRENADOR - GERARD PLA OTERO (Entrenador)

Tempteig

A.E. SANTA EULALIA 0 0 1 2 3 3 3 3 4 4 5 6 6 7 7 8 9 9 10 10
U.E. HORTA 0 1 1 1 1 2 3 4 4 5 5 5 6 6 7 7 7 8 8 9

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Oficial
PREMAAT - Seguros y Ahorro Tejada's Forever
Sponsor Platino
Astralpool Halcón Viajes Astralpool
Sponsor Oro
TOPSEC Iberia Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo Erreà
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Partners
Partners
Transporte Oficial
Partners
Línea Aérea Oficial
Iberia
Partners Salud del Deportista
Partners