Última noticia
Real Federación Española de Natación
08/04/2019 03:09 · Primera División Femenina 18/19

Primera Femenina: El CDN Boadilla es equipo de Liga Premaat

Fin de semana de ascensos en nuestras categorías nacionales. Al del CN Sant Feliu se sumaba el de un CDN Boadilla que ha cuajado (está cuajando, de hecho) una temporada espectacular en Primera Femenina. Ya son equipo de Liga Premaat tras empatar en la piscina del CN Catalunya, segundo. Además, WP 9802 15-11 CN Minorisa, CW Dos Hermanas 12-8 UE Horta, AE Santa Eulalia 12-11 CW Marbella y CN Cuatro Caminos 8-7 Leioa WLB. Al CDN Boadilla le valía un empate en Barcelona ante el CN Catalunya y lo logró (9-9). Las de Mar Rodríguez son equipo de… Veure més

Veure
0 M'agrada · 0 Comentaris

M'agrada Comentar
Calendari
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure A.E. SANTA EULALIAA.E. SANTA EULALIA C.N. MINORISAC.N. MINORISA Dis, 20/10/2018 10:30 GMT−4 Agrupació Esportiva Santa Eulàlia, Carrer de Jacint Verdaguer, Hospitalet de Llobregat, España 20942428342 Dis, 20/10/2018 10:30 GMT−4 Agrupació Esportiva Santa Eulàlia, Carrer de Jacint Verdaguer, Hospitalet de Llobregat, España
Veure LEIOA WLBLEIOA WLB U.E. HORTAU.E. HORTA Dis, 20/10/2018 11:00 GMT−4 Colegio Askartza Claret 12651334101 Dis, 20/10/2018 11:00 GMT−4 Colegio Askartza Claret
Veure C. WATERPOLO MARBELLAC. WATERPOLO MARBELLA C.D. WATERPOLO 98 02C.D. WATERPOLO 98 02 Dis, 20/10/2018 11:30 GMT−4 Piscina Municipal David Meca 6620211510 Dis, 20/10/2018 11:30 GMT−4 Piscina Municipal David Meca
Veure C.N. CUATRO CAMINOSC.N. CUATRO CAMINOS C.D.N. BOADILLAC.D.N. BOADILLA Dis, 20/10/2018 12:30 GMT−4 Piscina M-86, Madrid 4902111422 Dis, 20/10/2018 12:30 GMT−4 Piscina M-86, Madrid
Veure C.W. DOS HERMANASC.W. DOS HERMANAS C.N. CATALUNYAC.N. CATALUNYA Dis, 20/10/2018 12:30 GMT−4 C.M.A.D. de Montequinto 4822130112 Dis, 20/10/2018 12:30 GMT−4 C.M.A.D. de Montequinto

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure Anna Bisbal  RosiñolAnna Bisbal Rosiñol C.N. MINORISA 7
Veure ANE ARANA MENTXAKAANE ARANA MENTXAKA LEIOA WLB 6
Veure ELENA CAMARENA HEREDIAELENA CAMARENA HEREDIA C.D.N. BOADILLA 6
Veure XENIA SANCHEZ SANCHEZXENIA SANCHEZ SANCHEZ C.W. DOS HERMANAS 5
Veure SARA DUEÑAS ASENCIOSARA DUEÑAS ASENCIO C. WATERPOLO MARBELLA 5

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure GINA GERSCHCOVSKY RODRIGUEZGINA GERSCHCOVSKY RODRIGUEZ C.N. MINORISA 39
Veure CECILIA NELLY LEONARDCECILIA NELLY LEONARD C.N. CATALUNYA 29
Veure ELENA QUEVEDO VALBUENAELENA QUEVEDO VALBUENA C.N. CUATRO CAMINOS 29
Veure CRISTINA PUENTE CASCALESCRISTINA PUENTE CASCALES C.N. CUATRO CAMINOS 29
Veure SARA FERNANDEZ MARTIN-DORADOSARA FERNANDEZ MARTIN-DORADO C.N. CUATRO CAMINOS 28

Expulsions i penal

Nom Equip Valor
Veure ANE ARANA MENTXAKAANE ARANA MENTXAKA LEIOA WLB 1

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure GORKA SÁNCHEZ VEGAGORKA SÁNCHEZ VEGA LEIOA WLB 1
Veure JON LÓPEZ SÁEZJON LÓPEZ SÁEZ LEIOA WLB 1
Veure IMANOL MAIZA ZUDAIREIMANOL MAIZA ZUDAIRE C.D. WATERPOLO 98 02 1
Veure ALEXIS JEAN ANGERMUNDALEXIS JEAN ANGERMUND C.D. WATERPOLO 98 02 1
Veure ADRIA PEIDRO CAPARROSADRIA PEIDRO CAPARROS A.E. SANTA EULALIA 1

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure JON LÓPEZ SÁEZJON LÓPEZ SÁEZ LEIOA WLB 6
Veure MIGUEL ANGEL BOTELLO GARCIAMIGUEL ANGEL BOTELLO GARCIA C. WATERPOLO MARBELLA 5
Veure GERARD PLA OTEROGERARD PLA OTERO U.E. HORTA 4
Veure Mª DEL MAR RODRIGUEZ MANGASMª DEL MAR RODRIGUEZ MANGAS C.D.N. BOADILLA 3
Veure IMANOL MAIZA ZUDAIREIMANOL MAIZA ZUDAIRE C.D. WATERPOLO 98 02 3

Gols

Nom Equip Valor
Veure PAULA CAMUS AMOROSPAULA CAMUS AMOROS C.D.N. BOADILLA 55
Veure ELENA CAMARENA HEREDIAELENA CAMARENA HEREDIA C.D.N. BOADILLA 47
Veure CLARA RODRIGUEZ ALGUACILCLARA RODRIGUEZ ALGUACIL A.E. SANTA EULALIA 43
Veure ALICIA FDEZ DE NAVARRETE BASTANTEALICIA FDEZ DE NAVARRETE BASTANTE C.D.N. BOADILLA 43
Veure ANE CUERVO HENANDORENAANE CUERVO HENANDORENA C.D. WATERPOLO 98 02 42

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure VIRGINIA COBOS MACÍASVIRGINIA COBOS MACÍAS LEIOA WLB 6
Veure AINHOA VIZCAINO RODRIGUEZAINHOA VIZCAINO RODRIGUEZ C. WATERPOLO MARBELLA 4
Veure ELENA GARCIA SAN LEONELENA GARCIA SAN LEON C.N. CUATRO CAMINOS 4
Veure CRISTINA PUENTE CASCALESCRISTINA PUENTE CASCALES C.N. CUATRO CAMINOS 4
Veure JULIA HURTADO PERARNAUJULIA HURTADO PERARNAU A.E. SANTA EULALIA 3

Expulsions definitives, amb substitució disciplinària

Nom Equip Valor
Veure LISANDRA FROMETA HINOJOSALISANDRA FROMETA HINOJOSA C.W. DOS HERMANAS 1
Veure AIDA BARTOLOMÉ ORTÚÑEZAIDA BARTOLOMÉ ORTÚÑEZ C.W. DOS HERMANAS 1
Veure LEIRE SARASOLA RUIZLEIRE SARASOLA RUIZ LEIOA WLB 1
Veure PAULA UNZUETA LARRINAGAPAULA UNZUETA LARRINAGA LEIOA WLB 1
Veure ELISA CASTELAO ALBURQUERQUEELISA CASTELAO ALBURQUERQUE C.N. CUATRO CAMINOS 1

Expulsions definitives, amb substitució no disciplinària

Nom Equip Valor
Veure SOFIA ANAYA MARTINSOFIA ANAYA MARTIN C. WATERPOLO MARBELLA 1

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure Anna Bisbal  RosiñolAnna Bisbal Rosiñol C.N. MINORISA 3
Veure ANE ARANA MENTXAKAANE ARANA MENTXAKA LEIOA WLB 3
Veure INES OCAÑA RODRIGUEZINES OCAÑA RODRIGUEZ C.W. DOS HERMANAS 2
Veure XENIA SANCHEZ SANCHEZXENIA SANCHEZ SANCHEZ C.W. DOS HERMANAS 2
Veure ELENA CAMARENA HEREDIAELENA CAMARENA HEREDIA C.D.N. BOADILLA 2

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure FCO.JAVIER SANCHEZ GARCIAFCO.JAVIER SANCHEZ GARCIA C.W. DOS HERMANAS 56
Veure MIGUEL ANGEL BOTELLO GARCIAMIGUEL ANGEL BOTELLO GARCIA C. WATERPOLO MARBELLA 56
Veure JORGE TIMBLAU DEL TIOJORGE TIMBLAU DEL TIO A.E. SANTA EULALIA 52
Veure JON LÓPEZ SÁEZJON LÓPEZ SÁEZ LEIOA WLB 50
Veure IMANOL MAIZA ZUDAIREIMANOL MAIZA ZUDAIRE C.D. WATERPOLO 98 02 48

Altres

Nom Equip Valor
Veure Anna Bisbal  RosiñolAnna Bisbal Rosiñol C.N. MINORISA 1

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Oficial
PREMAAT - Seguros y Ahorro
Sponsor Platino
Halcón Viajes La Liga 4 Sports
Sponsor Oro
TOPSEC Iberia Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo Erreà
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer
Partners
Partners
Transporte Oficial
Partners
Línea Aérea Oficial
Iberia
Partners Salud Deportiva
Partners