C.N. LA LATINA-IARA B — WATERPOLO ELX

Informació

Hora
10:30 GMT−4
Data
Diu, 18/11/2018
Àrbitres
FERNANDO MORENO CUERVAS, JULIO ORTEGA DIAZ, MIGUEL ANGEL LAVELA ENCINA

Parcials

C.N 2 1 5 2
WAT 2 1 2 6

WATERPOLO ELX

Gols igualtat:
45.45%
Gols superioritat:
54.55%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
50%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 VICTOR EXPOSITO NEFVICTOR EXPOSITO NEF 0 0 0 0 0 0
Veure 2 JUAN DE DIOS VALERO PERALJUAN DE DIOS VALERO PERAL 1 0 1 0 1 0
Veure 3 FRANCISCO JAVIER QUILES RUIZFRANCISCO JAVIER QUILES RUIZ 0 0 0 0 0 0
Veure 4 ALBERTO GARCIA GUILLOALBERTO GARCIA GUILLO 0 0 0 0 0 0
Veure 5 FRANCISCO JOSE PEREZ JIMENEZFRANCISCO JOSE PEREZ JIMENEZ 0 0 0 0 0 0
Veure 6 FRANCISCO JACOBO PELEGRINFRANCISCO JACOBO PELEGRIN 1 0 1 0 0 0
Veure 7 AITOR SANCHEZ BOTELLAAITOR SANCHEZ BOTELLA 3 2 1 0 2 0
Veure 8 JUAN MANUEL NAVARRO RUBIOJUAN MANUEL NAVARRO RUBIO 1 1 0 0 1 0
Veure 9 JORGE ALMIRA MOLLAJORGE ALMIRA MOLLA 1 1 0 0 2 0
Veure 10 ALEJANDRO NEIRA SANCHEZALEJANDRO NEIRA SANCHEZ 1 0 1 0 1 1
Veure 11 JAVIER GIMENEZ NAVARROJAVIER GIMENEZ NAVARRO 3 2 1 0 0 0
Veure 12 ALBERTO COQUILLAT ROMANALBERTO COQUILLAT ROMAN 0 0 0 0 3 0

Entrenador

  • JOSE VICENTE MATEO BERNABEU (Delegado)
  • SERGIO FERNANDEZ MIRANDA (Entrenador)

C.N. LA LATINA-IARA B

Gols igualtat:
44.44%
Gols superioritat:
55.56%
Gols penal:
10%
Efectivitat en jugades de superioritat:
50%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 MANUEL DIEZ TERANMANUEL DIEZ TERAN 0 0 0 0 0 0
Veure 2 DAVID YUSTE GARCÍADAVID YUSTE GARCÍA 1 0 1 0 2 0
Veure 3 SANTIAGO GONZALEZ FERNANDEZSANTIAGO GONZALEZ FERNANDEZ 0 0 0 0 2 0
Veure 4 DANIEL SEGURA SANTOSDANIEL SEGURA SANTOS 0 0 0 0 0 0
Veure 5 YERAY BUENO PURIFICACIONYERAY BUENO PURIFICACION 0 0 0 0 2 0
Veure 6 PABLO RODRIGUEZ TORRESPABLO RODRIGUEZ TORRES 0 0 0 0 1 0
Veure 7 DIEGO ALDEA LOPERADIEGO ALDEA LOPERA 0 0 0 0 2 0
Veure 8 RICARDO MARTINEZ MARTINRICARDO MARTINEZ MARTIN 1 1 0 0 0 0
Veure 9 IGNACIO ARISTE LOPEZ-LINARESIGNACIO ARISTE LOPEZ-LINARES 1 0 1 0 0 0
Veure 10 JAVIER QUEMADA FERNANDEZ-MARIÑASJAVIER QUEMADA FERNANDEZ-MARIÑAS 2 1 0 1 2 0
Veure 11 ALEJANDRO JIMENEZ ROBLEDAALEJANDRO JIMENEZ ROBLEDA 3 3 0 0 1 0
Veure 12 PABLO GALLEGO IRLESPABLO GALLEGO IRLES 2 0 2 0 0 0
Veure 13 ALVARO GARCÍA TRIVIÑOALVARO GARCÍA TRIVIÑO 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • Delegada de Campo - PATRICIA CARDOSO RAMOS (Delegado)
  • JOSE LUIS RODRIGUEZ MARTINEZ (Entrenador)
  • LOANY PEÑA LINARES (Entrenador)

Tempteig

WATERPOLO ELX 0 0 1 1 2 3 3 3 4 4 5 5 5 5 6 6 7 8 9 10 10 11
C.N. LA LATINA-IARA B 0 1 1 2 2 2 3 4 4 5 5 6 7 8 8 9 9 9 9 9 10 10

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Oficial
PREMAAT - Seguros y Ahorro Tejada's Forever
Sponsor Platino
Halcón Viajes Astralpool Astralpool
Sponsor Oro
TOPSEC Iberia Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo Erreà
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Partners
Partners
Transporte Oficial
Partners
Línea Aérea Oficial
Iberia
Partners Salud del Deportista
Partners