C.N. LA LATINA-IARA B — C.N. CABALLA

Informació

Hora
11:30 GMT−4
Data
Diu, 24/03/2019
Àrbitres
ALEKSANDAR IVACKOVIC, ALFREDO GOMEZ GONZALEZ, APOLONIA BAÑOS MARTINEZ

Parcials

C.N 3 2 2 4
C.N 1 5 2 3

C.N. CABALLA

Gols igualtat:
81.82%
Gols superioritat:
18.18%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
25%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 DREW LUCAS HOLLANDDREW LUCAS HOLLAND 0 0 0 0 0 0
Veure 3 FRANCISCO ALFONSO CONEJO BORREGOFRANCISCO ALFONSO CONEJO BORREGO 1 0 1 0 1 0
Veure 4 JAIME BARREIRO SACALUGAJAIME BARREIRO SACALUGA 2 0 2 0 1 0
Veure 5 JESÚS BARREIRO SACALUGAJESÚS BARREIRO SACALUGA 3 0 3 0 0 0
Veure 6 JUAN RAMÓN LEÓN BARBANCHOJUAN RAMÓN LEÓN BARBANCHO 0 0 0 0 2 0
Veure 7 JOSÉ ANTONIO BOLLIT DAZAJOSÉ ANTONIO BOLLIT DAZA 2 0 2 0 1 0
Veure 8 MIGUEL ÁNGEL MUÑOZ ESCOBARMIGUEL ÁNGEL MUÑOZ ESCOBAR 0 0 0 0 3 0
Veure 9 MANUEL MARTÍN BELTRÁNMANUEL MARTÍN BELTRÁN 0 0 0 0 2 0
Veure 10 GEOVANNY BARRANCHI DE MOURAGEOVANNY BARRANCHI DE MOURA 1 1 0 0 0 0
Veure 11 ALBERTO GÓMEZ RUIZALBERTO GÓMEZ RUIZ 1 1 0 0 2 0
Veure 12 CRISTOBAL RUIZ CEBRIANCRISTOBAL RUIZ CEBRIAN 1 0 1 0 0 0

Entrenador

  • DEL.EQ. - JESÚS SALVADOR GÓMEZ CORBACHO (Delegado)
  • E1 - LORENA MIRANDA DORADO (Entrenador)

C.N. LA LATINA-IARA B

Gols igualtat:
72.73%
Gols superioritat:
27.27%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
25%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 MANUEL DIEZ TERANMANUEL DIEZ TERAN 0 0 0 0 0 0
Veure 2 DAVID YUSTE GARCÍADAVID YUSTE GARCÍA 1 0 1 0 1 0
Veure 3 AITOR PARDO GONZALEZAITOR PARDO GONZALEZ 0 0 0 0 1 0
Veure 4 DANIEL SEGURA SANTOSDANIEL SEGURA SANTOS 0 0 0 0 1 0
Veure 5 MIGUEL TORRES MARTINEZMIGUEL TORRES MARTINEZ 2 0 2 0 1 0
Veure 6 PABLO RODRIGUEZ TORRESPABLO RODRIGUEZ TORRES 0 0 0 0 1 0
Veure 7 ALEJANDRO JIMENEZ ROBLEDAALEJANDRO JIMENEZ ROBLEDA 1 1 0 0 0 0
Veure 8 RICARDO MARTINEZ MARTINRICARDO MARTINEZ MARTIN 3 1 2 0 0 0
Veure 9 YERAY BUENO PURIFICACIONYERAY BUENO PURIFICACION 0 0 0 0 1 0
Veure 10 JAVIER QUEMADA FERNANDEZ-MARIÑASJAVIER QUEMADA FERNANDEZ-MARIÑAS 3 1 2 0 0 0
Veure 11 RAUL VALENCIANO ARELLANORAUL VALENCIANO ARELLANO 1 0 1 0 1 0
Veure 12 PABLO GALLEGO IRLESPABLO GALLEGO IRLES 0 0 0 0 1 0
Veure 13 RICARDO PUENTE CASCALESRICARDO PUENTE CASCALES 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • DELEGADA DE CAMPO - PATRICIA CARDOSO RAMOS (Delegado)
  • E1 - JOSE LUIS RODRIGUEZ MARTINEZ (Entrenador)
  • E2 - LOANY PEÑA LINARES (Entrenador)
  • DEL.EQ. - FERNANDO MONTES FUENTETAJA (Delegado)

Tempteig

C.N. CABALLA 0 0 1 1 1 2 3 3 4 4 5 6 7 8 8 8 9 9 10 10 10 10 11
C.N. LA LATINA-IARA B 0 1 1 2 3 3 3 4 4 5 5 5 5 5 6 7 7 8 8 9 10 11 11

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Oficial
PREMAAT - Seguros y Ahorro Tejada's Forever
Sponsor Platino
Halcón Viajes Astralpool Astralpool
Sponsor Oro
TOPSEC Iberia Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo Erreà
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Partners
Partners
Transporte Oficial
Partners
Línea Aérea Oficial
Iberia
Partners Salud del Deportista
Partners