C.D. WATERPOLO NAVARRA B — C.N. GODELLA

Informació

Hora
07:00 GMT−4
Data
Diu, 24/03/2019
Àrbitres
ABEL ANGEL MARTINEZ PINO, ALEX ORTEGA PACHECO, JUAN CARLOS COLOMINAS EZPONDA

Parcials

C.D 4 1 4 1
C.N 3 3 4 2

C.N. GODELLA

Gols igualtat:
66.67%
Gols superioritat:
33.33%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
50%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 ADRIAN TORRES GRANDAADRIAN TORRES GRANDA 0 0 0 0 0 0
Veure 2 JOSEP BAINAT BONOJOSEP BAINAT BONO 0 0 0 0 3 0
Veure 3 LAMBERTO SAMPER ALCONLAMBERTO SAMPER ALCON 0 0 0 0 0 0
Veure 4 PABLO PERALT  ESTELLESPABLO PERALT ESTELLES 1 0 1 0 1 0
Veure 6 MARCOS SENENT ARNEDOMARCOS SENENT ARNEDO 1 0 1 0 1 1
Veure 7 OSCAR CERVETTO GARCIAOSCAR CERVETTO GARCIA 0 0 0 0 0 0
Veure 8 MARIO MEDINA VENTURAMARIO MEDINA VENTURA 3 1 2 0 3 0
Veure 9 ANTONIO JOSE PIRELA ORTIZANTONIO JOSE PIRELA ORTIZ 1 0 1 0 0 0
Veure 10 DANIEL ALVARIÑO CASTILLODANIEL ALVARIÑO CASTILLO 5 2 3 0 1 0
Veure 11 JUAN LLOBEL BOTELLAJUAN LLOBEL BOTELLA 1 1 0 0 2 0
Veure 12 RICARDO CAMPAÑA SANCHEZRICARDO CAMPAÑA SANCHEZ 0 0 0 0 2 0
Veure 13 SERGIO GONZALEZ  FEBRESERGIO GONZALEZ FEBRE 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • D - SALVADOR CASTILLO PLAZA (Delegado)

C.D. WATERPOLO NAVARRA B

Gols igualtat:
66.67%
Gols superioritat:
33.33%
Gols penal:
10%
Efectivitat en jugades de superioritat:
23.08%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 ION SUESCUN PEREZION SUESCUN PEREZ 0 0 0 0 0 0
Veure 2 DANIEL ZULAICA OROZDANIEL ZULAICA OROZ 0 0 0 0 0 0
Veure 3 MARTIN CHOCARRO GARCIAMARTIN CHOCARRO GARCIA 4 0 3 1 1 0
Veure 4 JUAN MUNARRIZ ECHENIQUEJUAN MUNARRIZ ECHENIQUE 0 0 0 0 1 0
Veure 5 IORITZ IRURTIA YABARIORITZ IRURTIA YABAR 0 0 0 0 0 0
Veure 6 DIEGO ZAPATER HUARTEDIEGO ZAPATER HUARTE 1 1 0 0 0 0
Veure 7 AIRAM ARIZAGA MUÑOZAIRAM ARIZAGA MUÑOZ 1 0 1 0 2 0
Veure 8 JULEN ARTOLA LIZARRAGAJULEN ARTOLA LIZARRAGA 1 1 0 0 2 0
Veure 9 IKER JAUREGUI ETAYOIKER JAUREGUI ETAYO 1 1 0 0 1 0
Veure 10 JAVIER PRADOS DIAZJAVIER PRADOS DIAZ 0 0 0 0 0 0
Veure 11 ALEJANDRO BURGALES PERISALEJANDRO BURGALES PERIS 2 0 2 0 0 0
Veure 12 IÑIGO HUARTE RUBIOIÑIGO HUARTE RUBIO 0 0 0 0 1 0
Veure 13 IGNACIO GARMENDIA ARIXMENDIIGNACIO GARMENDIA ARIXMENDI 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • FERMIN MANSO PEREZ (Entrenador)
  • RAFAEL ECHEVERRIA HUARRIZ (Delegado)
  • JOSE FELIX JAUREGUI ARANGUREN (Entrenador)
  • OSCAR REBOLE SOLA (Delegado)
  • E - DAVID GARCIA MENDIVIL (Entrenador)
  • E2 - MANUEL SILVESTRE SANCHEZ (Entrenador)
  • MIKEL ARTOLA LIZARRAGA (Delegado)
  • JAVIER MUNARRIZ ECHENIQUE (Delegado)

Tempteig

C.N. GODELLA 0 0 1 1 1 2 2 3 3 4 5 6 6 7 7 8 9 9 10 10 10 11 12
C.D. WATERPOLO NAVARRA B 0 1 1 2 3 3 4 4 5 5 5 5 6 6 7 7 7 8 8 9 10 10 10

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Oficial
PREMAAT - Seguros y Ahorro Tejada's Forever
Sponsor Platino
Halcón Viajes Astralpool Astralpool
Sponsor Oro
TOPSEC Iberia Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo Erreà
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Partners
Partners
Transporte Oficial
Partners
Línea Aérea Oficial
Iberia
Partners Salud del Deportista
Partners