Urbat I.K.E. — C.D. WATERPOLO 98 02

Informació

Hora
14:00 GMT
Data
Div, 03/05/2019
Àrbitres
FCO. JOSE COLINET BACCEGHIN, Sergi Galindo Moreno, Sergi Rabadan Exposito

Parcials

URB 1 1 2 1 0
C.D 3 1 2 2 0

Urbat I.K.E.

Gols igualtat:
80%
Gols superioritat:
20%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
20%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 EZOZI AKIZU GARCIAEZOZI AKIZU GARCIA 0 0 0 0 0 0
Veure 2 IRAIDE SARRIA BILBAOIRAIDE SARRIA BILBAO 0 0 0 0 2 0
Veure 3 ALAITZ IBARROLA URIBEALAITZ IBARROLA URIBE 0 0 0 0 1 0
Veure 4 ALAITZ CIARSOLO AZULAALAITZ CIARSOLO AZULA 0 0 0 0 0 0
Veure 5 JONE GOMEZ DE MARCOSJONE GOMEZ DE MARCOS 0 0 0 0 0 0
Veure 6 AINHOA AGUIRRE LIZAINHOA AGUIRRE LIZ 1 0 1 0 1 0
Veure 7 GARAZI PEREZ DE MENDIOLA LACALLEGARAZI PEREZ DE MENDIOLA LACALLE 0 0 0 0 2 0
Veure 8 SARA LETURIAGA LERSUNDISARA LETURIAGA LERSUNDI 2 1 1 0 0 0
Veure 9 ELENE MOLINA FERNANDEZELENE MOLINA FERNANDEZ 0 0 0 0 0 0
Veure 10 IXONE SANTAMARIA GONZALEZIXONE SANTAMARIA GONZALEZ 0 0 0 0 1 0
Veure 11 MIREN URIZAR MOLINAMIREN URIZAR MOLINA 2 0 2 0 1 0
Veure 12 PAULA DE MARIA HEBREROPAULA DE MARIA HEBRERO 0 0 0 0 1 0

Entrenador

  • E1 - DAVIDE CERCHI (Entrenador)
  • DELEGADO EQUIPO - JOSE RAMON GOMEZ LACONCHA (Delegado)

C.D. WATERPOLO 98 02

Gols igualtat:
50%
Gols superioritat:
50%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
44.44%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 PATRICIA HOYOS IGLESIASPATRICIA HOYOS IGLESIAS 0 0 0 0 0 0
Veure 2 AMETS REJAS VICENTEAMETS REJAS VICENTE 0 0 0 0 0 0
Veure 3 CARMEN LOPEZ FERRERCARMEN LOPEZ FERRER 1 0 1 0 1 0
Veure 4 SARA LACRUZ PREGOSARA LACRUZ PREGO 0 0 0 0 1 0
Veure 5 GORETTI VADILLO NAVARROGORETTI VADILLO NAVARRO 0 0 0 0 1 0
Veure 6 ALEJANDRA MANZANO CARRILLOALEJANDRA MANZANO CARRILLO 1 1 0 0 1 0
Veure 7 CLARA CASTILLO GONZALEZCLARA CASTILLO GONZALEZ 1 1 0 0 0 0
Veure 8 NADIA GOÑI AMATRIANADIA GOÑI AMATRIA 0 0 0 0 0 0
Veure 9 IZASKUN OLAGÜE BAZTANIZASKUN OLAGÜE BAZTAN 0 0 0 0 0 0
Veure 10 MARIA LACRUZ FRAGOMARIA LACRUZ FRAGO 1 0 1 0 0 0
Veure 11 ANE CUERVO HENANDORENAANE CUERVO HENANDORENA 3 2 1 0 0 0
Veure 12 MARTA LOPEZ FERRERMARTA LOPEZ FERRER 1 0 1 0 1 0
Veure 13 AINARA ILUNDAIN BEORLEGUIAINARA ILUNDAIN BEORLEGUI 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • DELEGADO EQUIPO - JAVIER LARREA POSADAS (Delegado)
  • E1 - IMANOL MAIZA ZUDAIRE (Entrenador)

Tempteig

Urbat I.K.E. 0 1 1 1 1 1 2 2 2 3 4 4 4 5
C.D. WATERPOLO 98 02 0 0 1 2 3 4 4 5 6 6 6 7 8 8

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Platino
Astralpool

Sidn

Sidn Viajes el corte inglés

Sponsor Oro
Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Línea Aérea Oficial
Iberia
Rent a Car Oficial
Partners
Transporte Oficial
Partners
Partners
Partners
Media Partner
Media partners
Partners Salud del Deportista
Partners