Última noticia
Real Federación Española de Natación
07/03/2020 10:49 · Liga PREMAAT Masculina 19/20 (CANCELADA)

Partido de la Jornada: El CN Terrassa se lleva el derbi en Can Llong (10-12)

El CN Terrassa se ha impuesto en Can Llong a su máximo rival por segunda vez en apenas siete días. Los de Dídac Cobacho han superado por 10-12 al Astralpool CN Sabadell en el Partido de la Jornada que hemos podido disfrutar en directo por LaLigaSports. Encuentro vibrante en el que el parcial final de 1-4 ha sido determinante para los egarenses, que siguen igualando en el coliderato con 34 puntos con el CN Barcelona.  El marcador era de 5-5 al descanso largo y se ha decidido en una segunda mitad muy animada y en la que los locales han llegado… Veure més

Veure
0 M'agrada · 0 Comentaris

M'agrada Comentar
Calendari
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure QUADIS C.N. MATAROQUADIS C.N. MATARO REAL CANOE, N.C.REAL CANOE, N.C. Dis, 14/03/2020 07:45 GMT−4 Joan Serra Dis, 14/03/2020 07:45 GMT−4 Joan Serra
Veure C.N. TERRASSAC.N. TERRASSA ZODIAC C.N. ATLETIC-BARCELONETAZODIAC C.N. ATLETIC-BARCELONETA Dis, 14/03/2020 09:00 GMT−4 C.N. Terrassa Dis, 14/03/2020 09:00 GMT−4 C.N. Terrassa
Veure C.N. BARCELONAC.N. BARCELONA TENERIFE ECHEYDETENERIFE ECHEYDE Dis, 14/03/2020 11:15 GMT−4 Nova Escullera Dis, 14/03/2020 11:15 GMT−4 Nova Escullera
Veure C.N. CATALUNYAC.N. CATALUNYA ASTRALPOOL C.N. SABADELLASTRALPOOL C.N. SABADELL Dis, 14/03/2020 13:00 GMT−4 Sant Jordi Dis, 14/03/2020 13:00 GMT−4 Sant Jordi
Veure C. WATERPOLO NAVARRAC. WATERPOLO NAVARRA C.E. MEDITERRANIC.E. MEDITERRANI Dis, 14/03/2020 14:30 GMT−4 Ciudad Deportiva Amaya Dis, 14/03/2020 14:30 GMT−4 Ciudad Deportiva Amaya
Veure descansa C.N. SANT ANDREUC.N. SANT ANDREU

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure MATTEO SAVIOMATTEO SAVIO TENERIFE ECHEYDE 12
Veure ALVARO GRANADOS ORTEGAALVARO GRANADOS ORTEGA ZODIAC C.N. ATLETIC-BARCELONETA 10
Veure JAVIER GORRIA PUGAJAVIER GORRIA PUGA C.E. MEDITERRANI 10
Veure ALBERTO BARROSO MACARROALBERTO BARROSO MACARRO C.N. TERRASSA 10
Veure BORJA FENOY VALVERDEBORJA FENOY VALVERDE ASTRALPOOL C.N. SABADELL 9

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure Ramiro Andrés VEICHRamiro Andrés VEICH QUADIS C.N. MATARO 28
Veure JORDI CHICO AUNOSJORDI CHICO AUNOS C.N. TERRASSA 27
Veure IGNACIO AARON GUTIERREZ GONZALEZIGNACIO AARON GUTIERREZ GONZALEZ TENERIFE ECHEYDE 26
Veure JOSU FERNANDEZ LEGORBURUJOSU FERNANDEZ LEGORBURU C. WATERPOLO NAVARRA 25
Veure FELIPE SIMON ALFONSOFELIPE SIMON ALFONSO TENERIFE ECHEYDE 25

Expulsions i penal

Nom Equip Valor
Veure JORDI GASCON PLANELLAJORDI GASCON PLANELLA C.N. CATALUNYA 2
Veure GUUS BENJAMIN WOLSWINKELGUUS BENJAMIN WOLSWINKEL C.N. CATALUNYA 1
Veure John groverJohn grover C.N. CATALUNYA 1
Veure DIEGO ARMANDO MERCADO LOZADIEGO ARMANDO MERCADO LOZA TENERIFE ECHEYDE 1
Veure ANTON ROBERT SUNDEANTON ROBERT SUNDE TENERIFE ECHEYDE 1

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure ANTONIO ESTELLER SERRAHIMAANTONIO ESTELLER SERRAHIMA C.N. BARCELONA 2
Veure JORDI GARCIA GALIANAJORDI GARCIA GALIANA QUADIS C.N. MATARO 2
Veure Ramiro Andrés VEICHRamiro Andrés VEICH QUADIS C.N. MATARO 1
Veure ARNAU FLAQUE MARCOARNAU FLAQUE MARCO QUADIS C.N. MATARO 1
Veure FERRAN PLANA AGUSTIFERRAN PLANA AGUSTI ASTRALPOOL C.N. SABADELL 1

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure ALBERT FERNANDEZ ABELLANALBERT FERNANDEZ ABELLAN QUADIS C.N. MATARO 7
Veure DIDAC COBACHO TADEODIDAC COBACHO TADEO C.N. TERRASSA 5
Veure JAHZEEL MARTINEZ ESPEJOJAHZEEL MARTINEZ ESPEJO C.E. MEDITERRANI 4
Veure JOAQUIM COLET GENESIASJOAQUIM COLET GENESIAS ASTRALPOOL C.N. SABADELL 4
Veure FCO. XAVIER GARCIA MARTINEZFCO. XAVIER GARCIA MARTINEZ C.N. CATALUNYA 4

Gols

Nom Equip Valor
Veure NIKOLAS PAUL GARCIANIKOLAS PAUL GARCIA C.N. SANT ANDREU 36
Veure ALVARO GRANADOS ORTEGAALVARO GRANADOS ORTEGA ZODIAC C.N. ATLETIC-BARCELONETA 33
Veure VICTOR GUTIERREZ SANTIAGOVICTOR GUTIERREZ SANTIAGO C.N. TERRASSA 33
Veure ALBERTO BARROSO MACARROALBERTO BARROSO MACARRO C.N. TERRASSA 32
Veure ADRIA DELGADO BACHESADRIA DELGADO BACHES C.N. BARCELONA 31

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure RAFAEL FERNANDEZ MARTINRAFAEL FERNANDEZ MARTIN REAL CANOE, N.C. 5
Veure VICENC ZURITA CILLEROVICENC ZURITA CILLERO TENERIFE ECHEYDE 4
Veure BENJAMIN DUTCH STEVENSONBENJAMIN DUTCH STEVENSON C.E. MEDITERRANI 4
Veure ALVARO GRANADOS ORTEGAALVARO GRANADOS ORTEGA ZODIAC C.N. ATLETIC-BARCELONETA 4
Veure CARLOS EXEQUIEL CAMNASIOCARLOS EXEQUIEL CAMNASIO C.N. SANT ANDREU 4

Expulsions definitives, amb substitució disciplinària

Nom Equip Valor
Veure JOSE JAVIER BUSTOS SANCHEZJOSE JAVIER BUSTOS SANCHEZ C.N. SANT ANDREU 2
Veure GERARD CUACOS PEÑAGERARD CUACOS PEÑA C.N. CATALUNYA 1
Veure VICENC SOUSA TITOVICENC SOUSA TITO TENERIFE ECHEYDE 1
Veure MARTIN FAMERAMARTIN FAMERA ZODIAC C.N. ATLETIC-BARCELONETA 1
Veure FRANCISCO FERNANDEZ MIRANDAFRANCISCO FERNANDEZ MIRANDA ZODIAC C.N. ATLETIC-BARCELONETA 1

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure ALBERTO MUNARRIZ EGAÑAALBERTO MUNARRIZ EGAÑA ZODIAC C.N. ATLETIC-BARCELONETA 4
Veure NIKOLAS PAUL GARCIANIKOLAS PAUL GARCIA C.N. SANT ANDREU 4
Veure ALVARO GARCIA HERNANDEZALVARO GARCIA HERNANDEZ REAL CANOE, N.C. 3
Veure IVAN ALCON GARCIAIVAN ALCON GARCIA REAL CANOE, N.C. 3
Veure SANTIAGO BOFILL ESTEBANSANTIAGO BOFILL ESTEBAN C.N. SANT ANDREU 2

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure MANUEL SILVESTRE SANCHEZMANUEL SILVESTRE SANCHEZ C. WATERPOLO NAVARRA 28
Veure MARIO GARCIA RODRIGUEZMARIO GARCIA RODRIGUEZ REAL CANOE, N.C. 26
Veure JUAN CARLOS SANCHON COTANDAJUAN CARLOS SANCHON COTANDA C.N. SANT ANDREU 25
Veure JUAN PABLO SANCHEZ JORDANJUAN PABLO SANCHEZ JORDAN TENERIFE ECHEYDE 22
Veure FCO. XAVIER GARCIA MARTINEZFCO. XAVIER GARCIA MARTINEZ C.N. CATALUNYA 21

Fitxers

Nom Mida Data
Veure Dossier Liga Premaat Masculina 1,95 MB 04/10/2019
Veure Normativa (actualizada mayo 2020) 95,34 KB 28/05/2020

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Oficial
PREMAAT - Seguros y Ahorro
Sponsor Platino
Halcón Viajes La Liga 4 Sports Astralpool
Sponsor Oro
TOPSEC Iberia Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo Erreà
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer
Partners
Partners
Transporte Oficial
Partners
Línea Aérea Oficial
Iberia
Partners Salud Deportiva
Partners