Última noticia
Real Federación Española de Natación
21/02/2020 10:06 · 19/20 - Liga PREMAAT Femenina (CANCELADA)

Liga Premaat Femenina: Previa de la Jornada 13

Última jornada antes de dar el pistoletazo de salida a la XXIII Copa de La Reina Premaat que se disputará del 28 de febrero al 1 de marzo. Con los equipos con un ojo puesto en ese apasionante fin de semana que se vivirá en Sabadell, los partido de esta fecha número 13 son: CE Mediterrani-EW Zaragoza (12:00), Astralpool Sabadell-CN Boadilla (12:45), CN Catalunya-CN Sant Feliu (12:45), CN Terrassa-CN Mataró (18:00) y CN Rubí-CN Sant Andreu (19:45).  Partidazo en el Área Olímpica entre CN Terrassa y CN Mataró (18:00). Ambos equipos vivirán… Veure més

Veure
0 M'agrada

M'agrada
Calendari
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.E. MEDITERRANIC.E. MEDITERRANI C.N. RUBIC.N. RUBI Dis, 21/03/2020 11:00 GMT Josep Vallés Dis, 21/03/2020 11:00 GMT Josep Vallés
Veure C.N. MATAROC.N. MATARO ASTRALPOOL C.N. SABADELLASTRALPOOL C.N. SABADELL Dis, 21/03/2020 13:00 GMT Joan Serra Dis, 21/03/2020 13:00 GMT Joan Serra
Veure C.D.N. BOADILLAC.D.N. BOADILLA C.N. SANT ANDREUC.N. SANT ANDREU Dis, 21/03/2020 14:30 GMT Piscina M-86, Madrid Dis, 21/03/2020 14:30 GMT Piscina M-86, Madrid
Veure C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU C.N. TERRASSAC.N. TERRASSA Dis, 21/03/2020 16:00 GMT El Complex, Carrer Verge de Montserrat, San Felíu de Llobregat, España Dis, 21/03/2020 16:00 GMT El Complex, Carrer Verge de Montserrat, San Felíu de Llobregat, España
Veure ESCUELA WP. ZARAGOZAESCUELA WP. ZARAGOZA C.N. CATALUNYAC.N. CATALUNYA Dis, 21/03/2020 17:00 GMT Piscinas de Bomberos de Zaragoza Dis, 21/03/2020 17:00 GMT Piscinas de Bomberos de Zaragoza

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure ARIADNA RUIZ BARRILARIADNA RUIZ BARRIL C.N. RUBI 14
Veure BEATRIZ ORTIZ MUÑOZBEATRIZ ORTIZ MUÑOZ C.N. TERRASSA 14
Veure MAICA GARCIA GODOYMAICA GARCIA GODOY ASTRALPOOL C.N. SABADELL 10
Veure ANNA ESPAR LLAQUETANNA ESPAR LLAQUET C.N. MATARO 8
Veure SILVIA MORELL ESPINAGROSASILVIA MORELL ESPINAGROSA ASTRALPOOL C.N. SABADELL 7

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure MACKENZIE RAE MONEMACKENZIE RAE MONE C.N. CATALUNYA 24
Veure RAQUEL CORAO FERNANDEZRAQUEL CORAO FERNANDEZ ESCUELA WP. ZARAGOZA 22
Veure DANA GERSCHCOVSKY RODRIGUEZDANA GERSCHCOVSKY RODRIGUEZ C.N. RUBI 20
Veure BERTA SETO ROSELLBERTA SETO ROSELL C.E. MEDITERRANI 19
Veure SARA GONZALEZ GARCIASARA GONZALEZ GARCIA C.D.N. BOADILLA 18

Expulsions i penal

Nom Equip Valor
Veure MARTINA CARDONA COSMARTINA CARDONA COS C.N. TERRASSA 1

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure KARLOS LIGERO ALVAREZKARLOS LIGERO ALVAREZ C.N. RUBI 1

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure XAVIER PEREZ POLONIOXAVIER PEREZ POLONIO C.N. TERRASSA 5
Veure DAVID MARTIN SANCHEZDAVID MARTIN SANCHEZ C.N. RUBI 4
Veure GABOR EGEDIGABOR EGEDI C.N. CATALUNYA 3
Veure JAVIER AZNAR FERNANDEZJAVIER AZNAR FERNANDEZ C.N. SANT ANDREU 2
Veure MARINA ZABLITHMARINA ZABLITH C.N. MATARO 2

Gols

Nom Equip Valor
Veure JUDITH FORCA ARIZAJUDITH FORCA ARIZA ASTRALPOOL C.N. SABADELL 37
Veure MAICA GARCIA GODOYMAICA GARCIA GODOY ASTRALPOOL C.N. SABADELL 32
Veure BEATRIZ ORTIZ MUÑOZBEATRIZ ORTIZ MUÑOZ C.N. TERRASSA 30
Veure ROSER TARRAGO AYMERICHROSER TARRAGO AYMERICH C.E. MEDITERRANI 27
Veure MARINA CORDOBES NAVARROMARINA CORDOBES NAVARRO ASTRALPOOL C.N. SABADELL 26

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure ELENA RUIZ BARRILELENA RUIZ BARRIL C.N. RUBI 10
Veure RAQUEL MALDONADO BASALLOTERAQUEL MALDONADO BASALLOTE C.N. SANT FELIU 9
Veure MARTA MANCHEGO ALVAREZMARTA MANCHEGO ALVAREZ C.N. RUBI 7
Veure CARMEN JIMENEZ GONZALOCARMEN JIMENEZ GONZALO C.D.N. BOADILLA 7
Veure SARA PEREZ BURGOSSARA PEREZ BURGOS ESCUELA WP. ZARAGOZA 6

Expulsions definitives, amb substitució disciplinària

Nom Equip Valor
Veure LAURA BARZONLAURA BARZON ASTRALPOOL C.N. SABADELL 1
Veure RAQUEL ROLDAN ARRIBASRAQUEL ROLDAN ARRIBAS C.N. RUBI 1
Veure BLANCA GOSET RECHEBLANCA GOSET RECHE C.N. SANT FELIU 1
Veure LIDIA CASADO LOPEZLIDIA CASADO LOPEZ C.N. CATALUNYA 1
Veure MARIA SAGRERA BASTIDASMARIA SAGRERA BASTIDAS C.N. CATALUNYA 1

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure SUSANA DIAZ MUÑOZSUSANA DIAZ MUÑOZ C.N. CATALUNYA 5
Veure Mª DEL PILAR PEÑA CARRASCOMª DEL PILAR PEÑA CARRASCO C.N. TERRASSA 4
Veure BEATRIZ ORTIZ MUÑOZBEATRIZ ORTIZ MUÑOZ C.N. TERRASSA 4
Veure ALEJANDRA AZNAR DIEZALEJANDRA AZNAR DIEZ C.N. SANT ANDREU 4
Veure ARIADNA RUIZ BARRILARIADNA RUIZ BARRIL C.N. RUBI 3

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure DAVID MARTIN SANCHEZDAVID MARTIN SANCHEZ C.N. RUBI 23
Veure GABOR EGEDIGABOR EGEDI C.N. CATALUNYA 20
Veure DAVID PALMA LOPERADAVID PALMA LOPERA ASTRALPOOL C.N. SABADELL 18
Veure MANUEL SUAREZ GARCIAMANUEL SUAREZ GARCIA C.N. SANT FELIU 18
Veure FCO. JAVIER ORIZO VALVERDEFCO. JAVIER ORIZO VALVERDE ESCUELA WP. ZARAGOZA 18

Fitxers

Nom Mida Data
Veure Dossier Liga Premaat Femenina 1,64 MB 04/10/2019
Veure Normativa (actualizada mayo 2020) 143,37 KB 28/05/2020

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Platino
Astralpool Sidn Viajes el corte inglés
Sponsor Oro
Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Turbo
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Línea Aérea Oficial
Iberia
Rent a Car Oficial
Partners
Partners
Partners
Media Partner
Media partners
Partners Salud del Deportista
Partners