A.R. CONCEPCIÓN CIUDAD LINEAL — C.N. RUBI

Informació

Hora
11:30 GMT+2
Data
Dis, 26/10/2019
Àrbitres
JOAN CARLES COLOMINAS EZPONDA, JOSE CARLOS CABELLO LOPEZ, MARIO DESSOURCES LOZA

Parcials

A.R 3 1 1 1
C.N 5 1 4 6

A.R. CONCEPCIÓN CIUDAD LINEAL

Gols igualtat:
33.33%
Gols superioritat:
66.67%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
36.36%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 MANUEL DIEZ TERANMANUEL DIEZ TERAN 0 0 0 0 0 0
Veure 2 IGNACIO ARISTE LOPEZ-LINARESIGNACIO ARISTE LOPEZ-LINARES 1 0 1 0 2 0
Veure 3 FRANCESCO GIUSEPPE LADISAFRANCESCO GIUSEPPE LADISA 0 0 0 0 1 0
Veure 4 ALBERTO CLEMENTE BASTANTEALBERTO CLEMENTE BASTANTE 0 0 0 0 0 1
Veure 5 MARCOS LAPAZ GOMEZMARCOS LAPAZ GOMEZ 1 1 0 0 2 0
Veure 6 MIGUEL CAGIGAL MARTINEZMIGUEL CAGIGAL MARTINEZ 1 0 1 0 0 0
Veure 7 ALVARO HERNANDEZ GOMEZALVARO HERNANDEZ GOMEZ 0 0 0 0 2 0
Veure 8 JOEL GALINDO GONZALEZJOEL GALINDO GONZALEZ 0 0 0 0 0 0
Veure 9 JAIME GUTIERREZ SANTIAGOJAIME GUTIERREZ SANTIAGO 0 0 0 0 0 0
Veure 10 DANIEL PARRILLA MARTINEZDANIEL PARRILLA MARTINEZ 1 1 0 0 1 1
Veure 11 JOSE ANGEL GOMEZ GARCIA-CONSUEGRAJOSE ANGEL GOMEZ GARCIA-CONSUEGRA 2 2 0 0 1 0
Veure 12 PABLO PINILLA MERINOPABLO PINILLA MERINO 0 0 0 0 1 0
Veure 13 ALVARO QUERENCIA RAMONALVARO QUERENCIA RAMON 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • E1 - FREDY BEDOYA HINCAPIE (Entrenador)
  • E2 - SERGIO GARCIA MALDONADO (Segundo Entrenador)
  • Delegado de Campo - AGUSTIN CLEMENTE PINGARRON (Delegado)

C.N. RUBI

Gols igualtat:
56.25%
Gols superioritat:
43.75%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
70%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 MARTI SABATE  RIERAMARTI SABATE RIERA 0 0 0 0 0 0
Veure 2 JORDI BUSQUETS PUIGJORDI BUSQUETS PUIG 0 0 0 0 0 0
Veure 3 ARNAU PIQUE CABALLEROARNAU PIQUE CABALLERO 2 0 2 0 1 0
Veure 4 ALEJANDRO ORTIZ MUÑOZALEJANDRO ORTIZ MUÑOZ 1 1 0 0 2 0
Veure 5 ALBERT SOTO PICONALBERT SOTO PICON 0 0 0 0 2 0
Veure 6 JAVIER CARRASCO MADRIDANOJAVIER CARRASCO MADRIDANO 2 0 2 0 2 0
Veure 7 MARC MEJIAS PLEGUEZUELOSMARC MEJIAS PLEGUEZUELOS 5 1 4 0 1 0
Veure 8 DANIEL JESUS BLANQUEZ ALARCONDANIEL JESUS BLANQUEZ ALARCON 1 1 0 0 0 0
Veure 9 SERGI PINA VEGASERGI PINA VEGA 2 2 0 0 0 0
Veure 10 FERRAN PASCUAL TRABALFERRAN PASCUAL TRABAL 1 1 0 0 0 0
Veure 11 ERNESTO PEREZ PIRISERNESTO PEREZ PIRIS 0 0 0 0 2 0
Veure 12 IU PINA VEGAIU PINA VEGA 2 1 1 0 1 0
Veure 13 ORIOL ALBACETE RODRIGUEZORIOL ALBACETE RODRIGUEZ 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • Delegado de Equipo - RUI TIAGO MOREIRA FERREIRA (Delegado)
  • E1 - DANIEL GOMEZ ARIAS (Entrenador)

Tempteig

A.R. CONCEPCIÓN CIUDAD LINEAL 0 0 1 1 2 2 2 3 3 3 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6
C.N. RUBI 0 1 1 2 2 3 4 4 5 6 6 7 8 8 9 10 11 12 13 14 15 16 16

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Platino
Astralpool Sidn Viajes el corte inglés
Sponsor Oro
Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Turbo Dissenysport
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Mecenazgo
Iberdrola
Rent a Car Oficial
Partners
Partners
Partners
Media Partner
Media partners
Partners Salud del Deportista
Partners