A.R. CONCEPCIÓN CIUDAD LINEAL — C.N. SANT FELIU

Informació

Hora
18:30 GMT+2
Data
Dis, 30/11/2019
Àrbitres
FERNANDO CARPENA DE MIGUEL, JOAN CARLES COLOMINAS EZPONDA, ROSA RODRIGUEZ PASTOR

Parcials

A.R 2 0 2 4
C.N 2 1 3 4

A.R. CONCEPCIÓN CIUDAD LINEAL

Gols igualtat:
42.86%
Gols superioritat:
57.14%
Gols penal:
12.5%
Efectivitat en jugades de superioritat:
33.33%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 MANUEL DIEZ TERANMANUEL DIEZ TERAN 0 0 0 0 0 0
Veure 2 IGNACIO ARISTE LOPEZ-LINARESIGNACIO ARISTE LOPEZ-LINARES 3 1 2 0 2 0
Veure 3 FRANCESCO GIUSEPPE LADISAFRANCESCO GIUSEPPE LADISA 0 0 0 0 0 0
Veure 4 ALBERTO CLEMENTE BASTANTEALBERTO CLEMENTE BASTANTE 0 0 0 0 1 0
Veure 5 MARCOS LAPAZ GOMEZMARCOS LAPAZ GOMEZ 1 1 0 0 0 0
Veure 6 MIGUEL CAGIGAL MARTINEZMIGUEL CAGIGAL MARTINEZ 0 0 0 0 1 0
Veure 7 ALVARO HERNANDEZ GOMEZALVARO HERNANDEZ GOMEZ 0 0 0 0 0 1
Veure 8 PABLO PINILLA MERINOPABLO PINILLA MERINO 0 0 0 0 1 0
Veure 9 JAIME GUTIERREZ SANTIAGOJAIME GUTIERREZ SANTIAGO 0 0 0 0 1 0
Veure 10 DANIEL PARRILLA MARTINEZDANIEL PARRILLA MARTINEZ 1 0 0 1 2 0
Veure 11 JOSE ANGEL GOMEZ GARCIA-CONSUEGRAJOSE ANGEL GOMEZ GARCIA-CONSUEGRA 2 1 1 0 2 0
Veure 12 JORGE ROMERO CORBALANJORGE ROMERO CORBALAN 1 1 0 0 0 1
Veure 13 ALVARO QUERENCIA RAMONALVARO QUERENCIA RAMON 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • E1 - FREDY BEDOYA HINCAPIE (Entrenador)
  • DELEGADO DE EQUIPO - TEODORO PARRILLA RUBIO (Delegado de Campo)
  • E2 - SERGIO GARCIA MALDONADO (Segundo Entrenador)
  • DELEGADO DE CAMPO - AGUSTIN CLEMENTE PINGARRON (Delegado)

C.N. SANT FELIU

Gols igualtat:
62.5%
Gols superioritat:
37.5%
Gols penal:
20%
Efectivitat en jugades de superioritat:
30%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 JAVIER CRUZ VERAJAVIER CRUZ VERA 0 0 0 0 0 0
Veure 2 DAVID MELGAREJO RUIZDAVID MELGAREJO RUIZ 0 0 0 0 1 0
Veure 3 MARC LUCENA GONZALEZMARC LUCENA GONZALEZ 2 0 1 1 2 1
Veure 4 IGNACIO MALAGARRIGA PEREAIGNACIO MALAGARRIGA PEREA 2 0 2 0 1 0
Veure 5 ARES LUCENA GONZALEZARES LUCENA GONZALEZ 0 0 0 0 2 0
Veure 6 MAURI MARQUES SOTOMAURI MARQUES SOTO 0 0 0 0 0 0
Veure 7 Jan Llorens PolJan Llorens Pol 1 0 1 0 1 0
Veure 8 CARLOS LOPEZ CAMPILLOSCARLOS LOPEZ CAMPILLOS 2 1 0 1 1 1
Veure 9 XAVIER MENDEZ SAMPEREXAVIER MENDEZ SAMPERE 2 2 0 0 2 0
Veure 10 SEBASTIAN MUÑOZ NIETOSEBASTIAN MUÑOZ NIETO 0 0 0 0 0 0
Veure 11 MAX PUGIBET FONTMAX PUGIBET FONT 0 0 0 0 1 0
Veure 12 IGNASI BARGALLO GARCIAIGNASI BARGALLO GARCIA 1 0 1 0 1 0
Veure 13 MARC GUARNIDO ARQUEROMARC GUARNIDO ARQUERO 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • DELEGADO DE EQUIPO - FRANCISCO JAVIER MORENO GOMEZ (Delegado)
  • E1 - JORDI MILLAN MARTIN (Entrenador)

Tempteig

A.R. CONCEPCIÓN CIUDAD LINEAL 0 0 1 2 2 2 3 3 4 4 4 4 5 5 5 5 6 7 8
C.N. SANT FELIU 0 1 1 1 2 3 3 4 4 5 6 7 7 8 9 10 10 10 10

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Platino
Astralpool Sidn Viajes el corte inglés
Sponsor Oro
Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Turbo Dissenysport
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Mecenazgo
Iberdrola
Rent a Car Oficial
Partners
Partners
Partners
Media Partner
Media partners
Partners Salud del Deportista
Partners