ESCUELA WATERPOLO ZARAGOZA B — C.N. CIUDAD DE ALCORCON

Informació

Hora
06:45 GMT−4
Data
Diu, 06/10/2019
Àrbitres
ABEL ANGEL MARTINEZ PINO, ALEKSANDAR IVACKOVIC, ALVARO HERNANDEZ MIRO

Parcials

ESC 3 2 2 2
C.N 2 3 1 2

C.N. CIUDAD DE ALCORCON

Gols igualtat:
50%
Gols superioritat:
50%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
40%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 LUCIA CRUZ MANCEBOLUCIA CRUZ MANCEBO 0 0 0 0 0 0
Veure 2 LAURA ESCRIBANO SORIANOLAURA ESCRIBANO SORIANO 0 0 0 0 0 0
Veure 3 ALBA DE LA PARRA RAMOSALBA DE LA PARRA RAMOS 0 0 0 0 0 0
Veure 4 ELENA JIMENO AMBROSIELENA JIMENO AMBROSI 0 0 0 0 0 0
Veure 5 PATRICIA FERNANDEZ PEREZPATRICIA FERNANDEZ PEREZ 4 3 1 0 2 0
Veure 6 MARTA FERNANDEZ DE LA BASTIDA FDEZMARTA FERNANDEZ DE LA BASTIDA FDEZ 0 0 0 0 0 0
Veure 7 PAULA JIMENEZ ROBLEDAPAULA JIMENEZ ROBLEDA 0 0 0 0 0 0
Veure 8 PAULA RODRIGUEZ VILLAMARINPAULA RODRIGUEZ VILLAMARIN 0 0 0 0 1 0
Veure 9 GADEA BODOQUE GAONAGADEA BODOQUE GAONA 0 0 0 0 3 1
Veure 10 ANA DE LOPE PEREZANA DE LOPE PEREZ 0 0 0 0 0 0
Veure 11 CLAUDIA VALDES MARTINCLAUDIA VALDES MARTIN 4 1 3 0 2 0
Veure 12 NEREA DIAZ NAVANEREA DIAZ NAVA 0 0 0 0 2 1

Entrenador

  • VICTOR SANCHEZ PICORELLI (Entrenador)
  • MARIA ISABEL MARTIN MARTIN (Delegado)

ESCUELA WATERPOLO ZARAGOZA B

Gols igualtat:
57.14%
Gols superioritat:
42.86%
Gols penal:
22.22%
Efectivitat en jugades de superioritat:
30%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 SILVIA BALLESTA SALUDESSILVIA BALLESTA SALUDES 0 0 0 0 0 0
Veure 2 JULIA SANCHEZ ESCRICHEJULIA SANCHEZ ESCRICHE 0 0 0 0 0 0
Veure 3 SILVIA LORENTE BELTRANSILVIA LORENTE BELTRAN 0 0 0 0 2 0
Veure 4 TERESA PERIGOT ORTILLESTERESA PERIGOT ORTILLES 1 0 1 0 1 0
Veure 5 NOELIA CALAVIA HERNANDEZNOELIA CALAVIA HERNANDEZ 0 0 0 0 1 0
Veure 6 LAURA BALLESTA SALUDESLAURA BALLESTA SALUDES 3 1 2 0 1 0
Veure 7 INES ROSALES BETRANINES ROSALES BETRAN 2 1 1 0 1 0
Veure 8 SOFIA BARTOLOME SARSASOFIA BARTOLOME SARSA 0 0 0 0 0 0
Veure 9 DANIELA GRACIA DE OLIVEIRADANIELA GRACIA DE OLIVEIRA 0 0 0 0 1 0
Veure 10 ANDREA MOYA ESCOLANOANDREA MOYA ESCOLANO 3 1 0 2 0 0
Veure 11 AINHOA CHICOTE BAROAINHOA CHICOTE BARO 0 0 0 0 1 0
Veure 12 LUCIA CALONGE OLMOSLUCIA CALONGE OLMOS 0 0 0 0 2 0
Veure 13 RAQUEL GARCIA FUERTESRAQUEL GARCIA FUERTES 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • SUSANA ESCOLANO PENCO (Delegado)
  • PAULA ESTEBAN ANTORAN (Entrenador)
  • JESUS Mª MONTANER LAVEDAN (Delegado)
  • FCO. JAVIER ORIZO VALVERDE (Entrenador)

Tempteig

C.N. CIUDAD DE ALCORCON 0 1 1 2 2 2 3 3 4 5 5 5 6 6 7 7 7 8
ESCUELA WATERPOLO ZARAGOZA B 0 0 1 1 2 3 3 4 4 4 5 6 6 7 7 8 9 9

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Oficial
PREMAAT - Seguros y Ahorro Tejada's Forever
Sponsor Platino
Halcón Viajes Astralpool
Sponsor Oro
TOPSEC Iberia Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo Erreà
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Partners
Partners
Transporte Oficial
Partners
Línea Aérea Oficial
Iberia
Partners Salud del Deportista
Partners