ESCUELA WATERPOLO ZARAGOZA B — A.E. SANTA EULALIA

Informació

Hora
06:45 GMT−4
Data
Diu, 20/10/2019
Àrbitres
ABEL ANGEL MARTINEZ PINO, EMMA CAMPOS RODRIGUEZ, GABRIEL MARIA MATA NAVARRO

Parcials

ESC 2 3 3 4
A.E 1 6 5 3

A.E. SANTA EULALIA

Gols igualtat:
64.29%
Gols superioritat:
35.71%
Gols penal:
6.67%
Efectivitat en jugades de superioritat:
50%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 LARA CLERENCIA CARRERASLARA CLERENCIA CARRERAS 0 0 0 0 0 0
Veure 2 JULIA SOLER BENASCOJULIA SOLER BENASCO 1 0 1 0 1 0
Veure 3 MONICA PERARNAU HURTADOMONICA PERARNAU HURTADO 0 0 0 0 1 0
Veure 4 BLANCA BATLLE PICASBLANCA BATLLE PICAS 1 0 1 0 2 0
Veure 5 MIREIA GOMEZ ARANDAMIREIA GOMEZ ARANDA 4 1 3 0 0 0
Veure 6 NADIA FERNANDEZ SUAREZNADIA FERNANDEZ SUAREZ 4 1 3 0 1 0
Veure 7 LORENA MATO PALLARESLORENA MATO PALLARES 1 1 0 0 0 0
Veure 8 CLARA RODRIGUEZ ALGUACILCLARA RODRIGUEZ ALGUACIL 2 1 0 1 0 2
Veure 9 ANNA ORDI CAMPRUBIANNA ORDI CAMPRUBI 0 0 0 0 2 0
Veure 10 JULIA HURTADO PERARNAUJULIA HURTADO PERARNAU 1 1 0 0 1 0
Veure 11 NURIA SENTO VIDALNURIA SENTO VIDAL 0 0 0 0 0 0
Veure 12 JUDIT FIGUEROA MARINJUDIT FIGUEROA MARIN 1 0 1 0 1 0
Veure 13 IRENE COSTA VARGASIRENE COSTA VARGAS 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • JORGE TIMBLAU DEL TIO (Entrenador)
  • ADRIA PEIDRO CAPARROS (Delegado)

ESCUELA WATERPOLO ZARAGOZA B

Gols igualtat:
60%
Gols superioritat:
40%
Gols penal:
16.67%
Efectivitat en jugades de superioritat:
44.44%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 SILVIA BALLESTA SALUDESSILVIA BALLESTA SALUDES 0 0 0 0 0 0
Veure 2 RAQUEL CALONGE OLMOSRAQUEL CALONGE OLMOS 0 0 0 0 0 0
Veure 3 SILVIA LORENTE BELTRANSILVIA LORENTE BELTRAN 1 0 1 0 1 0
Veure 4 SOFIA BARTOLOME SARSASOFIA BARTOLOME SARSA 0 0 0 0 1 0
Veure 5 JULIA SANCHEZ ESCRICHEJULIA SANCHEZ ESCRICHE 1 1 0 0 1 0
Veure 6 LAURA BALLESTA SALUDESLAURA BALLESTA SALUDES 4 2 2 0 1 0
Veure 7 INES ROSALES BETRANINES ROSALES BETRAN 0 0 0 0 1 0
Veure 8 ANDREA SARIÑENA LALANAANDREA SARIÑENA LALANA 0 0 0 0 0 0
Veure 9 DANIELA GRACIA DE OLIVEIRADANIELA GRACIA DE OLIVEIRA 0 0 0 0 1 1
Veure 10 ANDREA MOYA ESCOLANOANDREA MOYA ESCOLANO 4 0 2 2 0 1
Veure 11 AINHOA CHICOTE BAROAINHOA CHICOTE BARO 2 1 1 0 3 0
Veure 12 LUCIA CALONGE OLMOSLUCIA CALONGE OLMOS 0 0 0 0 1 0
Veure 13 RAQUEL GARCIA FUERTESRAQUEL GARCIA FUERTES 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • SUSANA ESCOLANO PENCO (Delegado)
  • E1 - PAULA ESTEBAN ANTORAN (Entrenador)
  • DELEGADO CAMPO - JESUS Mª MONTANER LAVEDAN (Delegado)
  • E2 - FCO. JAVIER ORIZO VALVERDE (Entrenador)

Tempteig

A.E. SANTA EULALIA 0 0 1 1 2 2 3 3 3 4 5 6 7 7 8 9 9 10 11 11 12 13 13 13 14 14 15 15
ESCUELA WATERPOLO ZARAGOZA B 0 1 1 2 2 3 3 4 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7 7 8 8 8 9 10 10 11 11 12

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Oficial
PREMAAT - Seguros y Ahorro
Sponsor Platino
Halcón Viajes La Liga 4 Sports Astralpool
Sponsor Oro
TOPSEC Iberia Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo Erreà
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer
Partners
Partners
Transporte Oficial
Partners
Línea Aérea Oficial
Iberia
Partners Salud Deportiva
Partners