C.D. NATACION BOADILLA — C.E. MEDITERRANI

Informació

Hora
14:30 GMT
Data
Dis, 13/02/2021
Àrbitres
ALEJANDRO GONZALEZ FERNANDEZ, JOSE CARLOS CABELLO LOPEZ, Sergi Galindo Moreno

Parcials

C.D 2 0 2 2
C.E 3 2 4 3

C.D. NATACION BOADILLA

Gols igualtat:
66.67%
Gols superioritat:
33.33%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
66.67%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 PALOMA MORENO QUIÑONESPALOMA MORENO QUIÑONES 0 0 0 0 0 0
Veure 2 ELENA DE LA CRUZ CASTELLANOSELENA DE LA CRUZ CASTELLANOS 0 0 0 0 0 0
Veure 3 ELISA PORTILLO GARCÍAELISA PORTILLO GARCÍA 2 0 2 0 0 1
Veure 4 ALICIA FDEZ DE NAVARRETE BASTANTEALICIA FDEZ DE NAVARRETE BASTANTE 0 0 0 0 0 0
Veure 5 SARA GONZALEZ GARCIASARA GONZALEZ GARCIA 0 0 0 0 2 0
Veure 6 MARIA RAMOS FERNANDEZMARIA RAMOS FERNANDEZ 2 1 1 0 0 0
Veure 7 ALBA MARIA GONZALEZ GARCIAALBA MARIA GONZALEZ GARCIA 1 1 0 0 1 0
Veure 8 MARTA DE QUINTA RAMÍREZMARTA DE QUINTA RAMÍREZ 0 0 0 0 0 0
Veure 9 BLANCA ANTON CUESTABLANCA ANTON CUESTA 0 0 0 0 0 0
Veure 10 ELENA ALCON GARCIAELENA ALCON GARCIA 0 0 0 0 2 0
Veure 11 CARMEN JIMENEZ GONZALOCARMEN JIMENEZ GONZALO 0 0 0 0 1 1
Veure 12 GIORGIA GALLINATO RAFFAELEGIORGIA GALLINATO RAFFAELE 1 0 1 0 0 1
Veure 13 ROCÍO ÁLVAREZ-CEDRÓN Gª-ZARANDIETAROCÍO ÁLVAREZ-CEDRÓN Gª-ZARANDIETA 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • E2 - Mª DEL MAR RODRIGUEZ MANGAS (Entrenador)
  • E1 - PATRICIA HERRERA FERNANDEZ (Entrenador)
  • DELEGADO CAMPO - MARTÍN RUANO LÓPEZ (Delegado de Campo)
  • DELEGADO EQUIPO - MIGUEL ANGEL GONZALEZ SANTAMARTA (Delegado)

C.E. MEDITERRANI

Gols igualtat:
88.89%
Gols superioritat:
11.11%
Gols penal:
25%
Efectivitat en jugades de superioritat:
16.67%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 PAULA RUTGERS GODINAPAULA RUTGERS GODINA 0 0 0 0 0 0
Veure 2 NAIA BEGOÑA DURAN BALENTZIANAIA BEGOÑA DURAN BALENTZIA 0 0 0 0 0 0
Veure 3 CLARA DIAZ VELAZQUEZCLARA DIAZ VELAZQUEZ 1 0 1 0 1 0
Veure 4 IRIS MATHILDE WOLVESIRIS MATHILDE WOLVES 1 0 1 0 0 0
Veure 5 CARLA TOHA VILANOVACARLA TOHA VILANOVA 0 0 0 0 0 0
Veure 6 ANA MARCOS RIVEROANA MARCOS RIVERO 3 1 2 0 0 0
Veure 7 CLARA ESPAR LLAQUETCLARA ESPAR LLAQUET 3 0 3 0 0 0
Veure 8 ROSER TARRAGO AYMERICHROSER TARRAGO AYMERICH 0 0 0 0 0 0
Veure 9 BERTA SETO ROSELLBERTA SETO ROSELL 0 0 0 0 0 0
Veure 10 HELENA DALMASES ZURITAHELENA DALMASES ZURITA 1 0 0 1 1 0
Veure 11 PAULA CRESPI BARRIGAPAULA CRESPI BARRIGA 2 0 1 1 1 0
Veure 12 SARAH PUANANI LIZOTTESARAH PUANANI LIZOTTE 1 0 0 1 0 0
Veure 13 NATASHA TROJAN JIMENEZNATASHA TROJAN JIMENEZ 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • DELEGADO EQUIPO - ALBERT GARCIA GUAITA (Delegado)
  • E1 - MARC COMAS IGLESIAS (Entrenador)

Tempteig

C.D. NATACION BOADILLA 0 1 1 1 2 2 2 2 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 6
C.E. MEDITERRANI 0 0 1 2 2 3 4 5 5 6 7 8 8 9 10 11 11 12 12

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Platino
Astralpool

Sidn

Sidn Viajes el corte inglés

Sponsor Oro
Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Línea Aérea Oficial
Iberia
Rent a Car Oficial
Partners
Partners
Partners
Media Partner
Media partners
Partners Salud del Deportista
Partners