Última noticia
Real Federación Española de Natación
17/05/2021 21:34 · 20/21 División de Honor Femenina

Final Playoffs DHF / David Palma (Astralpool CN Sabadell): "Hemos dado un gran espectáculo"

Sufrida Liga la que ha levantado este lunes por la tarde el Astralpool CN Sabadell. El equipo vallesano ha logrado su 18º entorchado tras imponerse en el tercer partido de la final a un gran CN Mataró (7-9). Las de David Palma han jugado una gran eliminatoria y nos ha contado lo que les ha costado el propio técnico vallesano. "Tal y como pintaba la temporada con la pandemia la verdad que ofrecer un espectáculo así, llegando al tercer partido con un gran Mataró, que nos lo pone muy difícil, nos deja muy contentos y felices. Por el trabajo… Veure més

Veure
0 M'agrada

M'agrada
Calendari
No hi ha dades per mostrar

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure ELENA RUIZ BARRILELENA RUIZ BARRIL C.N. RUBI 17
Veure ANNA ESPAR LLAQUETANNA ESPAR LLAQUET C.N. MATARO 17
Veure NOELIA MORA PEREZNOELIA MORA PEREZ C.N. SANT ANDREU 12
Veure ROSER TARRAGO AYMERICHROSER TARRAGO AYMERICH C.E. MEDITERRANI 9
Veure CATHARINA HENDRICA  VAN DER SLOOTCATHARINA HENDRICA VAN DER SLOOT ASTRALPOOL C.N. SABADELL 8

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure SUSANA DIAZ MUÑOZSUSANA DIAZ MUÑOZ C.N. CATALUNYA 30
Veure RAQUEL MALDONADO BASALLOTERAQUEL MALDONADO BASALLOTE C.N. SANT FELIU 26
Veure SARA GONZALEZ GARCIASARA GONZALEZ GARCIA C.D. NATACION BOADILLA 25
Veure RAQUEL CORAO FERNANDEZRAQUEL CORAO FERNANDEZ ESC. WAT. ZARAGOZA 23
Veure DANA GERSCHCOVSKY RODRIGUEZDANA GERSCHCOVSKY RODRIGUEZ C.N. RUBI 23

Expulsions i penal

Nom Equip Valor
Veure ITSASO SAN PEDRO GAYOITSASO SAN PEDRO GAYO A.R. CONCEPCION CIUDAD LINEAL 1

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure JON LÓPEZ SÁEZJON LÓPEZ SÁEZ LEIOA I.T. 3
Veure JAVIER BELMONTE VIDALJAVIER BELMONTE VIDAL C.N. SANT ANDREU 2
Veure RUPERT NAVARRO VIVESRUPERT NAVARRO VIVES ASTRALPOOL C.N. SABADELL 1
Veure LEIRE FERNÁNDEZ LOTINALEIRE FERNÁNDEZ LOTINA LEIOA I.T. 1
Veure JOSU BARRENETXEA GARCÍAJOSU BARRENETXEA GARCÍA LEIOA I.T. 1

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure DAVID PALMA LOPERADAVID PALMA LOPERA ASTRALPOOL C.N. SABADELL 7
Veure GABOR EGEDIGABOR EGEDI C.N. CATALUNYA 7
Veure XAVIER PEREZ POLONIOXAVIER PEREZ POLONIO C.N. TERRASSA 7
Veure JON LÓPEZ SÁEZJON LÓPEZ SÁEZ LEIOA I.T. 6
Veure JAVIER AZNAR FERNANDEZJAVIER AZNAR FERNANDEZ C.N. SANT ANDREU 4

Gols

Nom Equip Valor
Veure DANIJELA JACKOVICHDANIJELA JACKOVICH C.N. MATARO 46
Veure ANNA ESPAR LLAQUETANNA ESPAR LLAQUET C.N. MATARO 44
Veure BEATRIZ ORTIZ MUÑOZBEATRIZ ORTIZ MUÑOZ C.N. TERRASSA 41
Veure JUDITH FORCA ARIZAJUDITH FORCA ARIZA ASTRALPOOL C.N. SABADELL 40
Veure ANGELA RUIZ FERNANDEZANGELA RUIZ FERNANDEZ C.N. CATALUNYA 37

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure UXUE HERNÁNDEZ FERNÁNDEZUXUE HERNÁNDEZ FERNÁNDEZ LEIOA I.T. 8
Veure GISEL.LA FARRE COLOMINASGISEL.LA FARRE COLOMINAS C.N. SANT ANDREU 7
Veure SARA GONZALEZ GARCIASARA GONZALEZ GARCIA C.D. NATACION BOADILLA 7
Veure MARTINA CARDONA COSMARTINA CARDONA COS C.N. TERRASSA 7
Veure LUNA SARMIENTO MARTINLUNA SARMIENTO MARTIN A.R. CONCEPCION CIUDAD LINEAL 6

Expulsions definitives, amb substitució disciplinària

Nom Equip Valor
Veure NADA MANDICNADA MANDIC C.N. SANT ANDREU 1
Veure PAULA UNZUETA LARRINAGAPAULA UNZUETA LARRINAGA LEIOA I.T. 1
Veure MARTA JAIME GÓMEZMARTA JAIME GÓMEZ LEIOA I.T. 1
Veure DANA GERSCHCOVSKY RODRIGUEZDANA GERSCHCOVSKY RODRIGUEZ C.N. RUBI 1

Expulsions definitives, amb substitució no disciplinària

Nom Equip Valor
Veure MARINA CORDOBES NAVARROMARINA CORDOBES NAVARRO ASTRALPOOL C.N. SABADELL 1

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure BEATRIZ ORTIZ MUÑOZBEATRIZ ORTIZ MUÑOZ C.N. TERRASSA 7
Veure ANNA ESPAR LLAQUETANNA ESPAR LLAQUET C.N. MATARO 6
Veure ELENA RUIZ BARRILELENA RUIZ BARRIL C.N. RUBI 5
Veure RAQUEL CLEMENTE BASTANTERAQUEL CLEMENTE BASTANTE A.R. CONCEPCION CIUDAD LINEAL 4
Veure MIRIAM CIUDAD HERRERAMIRIAM CIUDAD HERRERA ESC. WAT. ZARAGOZA 4

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure DANIEL BALLART SANSDANIEL BALLART SANS C.N. MATARO 31
Veure JON LÓPEZ SÁEZJON LÓPEZ SÁEZ LEIOA I.T. 24
Veure GABOR EGEDIGABOR EGEDI C.N. CATALUNYA 24
Veure MANUEL SUAREZ GARCIAMANUEL SUAREZ GARCIA C.N. SANT FELIU 23
Veure DAVID PALMA LOPERADAVID PALMA LOPERA ASTRALPOOL C.N. SABADELL 22

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Platino
Astralpool

Sidn

Sidn Viajes el corte inglés

Sponsor Oro
Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Línea Aérea Oficial
Iberia
Rent a Car Oficial
Partners
Partners
Partners
Media Partner
Media partners
Partners Salud del Deportista
Partners