C.N. SANT ANDREU — ESC. WAT. ZARAGOZA

Informació

Hora
16:00 GMT
Data
Dis, 24/10/2020
Àrbitres
Alex Izquierdo Asensio, Antoni Olle Dorca, ROBERTO DE LA FELICIDAD RODRIGUEZ

Parcials

C.N 3 6 5 5
ESC 0 2 2 1

C.N. SANT ANDREU

Gols igualtat:
60%
Gols superioritat:
40%
Gols penal:
21.05%
Efectivitat en jugades de superioritat:
60%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 MARTINA TERRE MARTÍMARTINA TERRE MARTÍ 0 0 0 0 0 0
Veure 2 ROZANNE VOORVELTROZANNE VOORVELT 3 2 1 0 1 0
Veure 3 NOELIA MORA PEREZNOELIA MORA PEREZ 3 0 1 2 0 0
Veure 4 MIREIA GUIRALT  VILATOMIREIA GUIRALT VILATO 1 0 1 0 2 0
Veure 5 GISEL.LA FARRE COLOMINASGISEL.LA FARRE COLOMINAS 5 1 3 1 0 0
Veure 6 NADA MANDICNADA MANDIC 0 0 0 0 0 0
Veure 7 MARIA LUQUE CALLEJOMARIA LUQUE CALLEJO 0 0 0 0 0 0
Veure 8 ANA RUBIO ORTEGAANA RUBIO ORTEGA 0 0 0 0 0 1
Veure 9 RAQUEL PRIETO HERNANDEZRAQUEL PRIETO HERNANDEZ 4 2 2 0 0 0
Veure 10 MARTA UNGRIA SECOMARTA UNGRIA SECO 0 0 0 0 2 1
Veure 11 MARIA PALACIO LINDEMARIA PALACIO LINDE 1 1 0 0 0 0
Veure 12 ARIADNA RUIZ BARRILARIADNA RUIZ BARRIL 2 0 1 1 0 0
Veure 13 PAULA NIETO JAZNYPAULA NIETO JAZNY 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • E1 - JAVIER AZNAR FERNANDEZ (Entrenador)
  • E2 - JAVIER BELMONTE VIDAL (Entrenador)
  • DC - SERGIO MASSOT BUJ (Delegado)
  • DE - SERGI PALACIO SAGRERA (Delegado)

ESC. WAT. ZARAGOZA

Gols igualtat:
50%
Gols superioritat:
50%
Gols penal:
20%
Efectivitat en jugades de superioritat:
40%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 INMACULADA BELLO MORENOINMACULADA BELLO MORENO 0 0 0 0 0 0
Veure 2 MARTA MADRE FORTEMARTA MADRE FORTE 2 1 1 0 0 0
Veure 3 MIRIAM CIUDAD HERRERAMIRIAM CIUDAD HERRERA 0 0 0 0 1 0
Veure 4 INES ROSALES BETRANINES ROSALES BETRAN 0 0 0 0 2 1
Veure 5 SILVIA LORENTE BELTRANSILVIA LORENTE BELTRAN 0 0 0 0 0 0
Veure 6 NEREA COLOMA MORTENEREA COLOMA MORTE 0 0 0 0 1 1
Veure 7 NATALIA NAYA MANERONATALIA NAYA MANERO 1 1 0 0 1 0
Veure 8 ANDREA MOYA ESCOLANOANDREA MOYA ESCOLANO 0 0 0 0 0 0
Veure 9 RAQUEL CORAO FERNANDEZRAQUEL CORAO FERNANDEZ 0 0 0 0 2 0
Veure 10 SARA PEREZ BURGOSSARA PEREZ BURGOS 0 0 0 0 2 1
Veure 11 LAURA GOMEZ LOPEZLAURA GOMEZ LOPEZ 0 0 0 0 0 0
Veure 12 JULIA TAZUECO MOROSJULIA TAZUECO MOROS 2 0 1 1 1 0
Veure 13 SILVIA BALLESTA SALUDESSILVIA BALLESTA SALUDES 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • DE - JESUS Mª MONTANER LAVEDAN (Delegado)
  • E1 - FCO. JAVIER ORIZO VALVERDE (Entrenador)
  • E2 - PAULA ESTEBAN ANTORAN (Entrenador)

Tempteig

C.N. SANT ANDREU 0 1 2 3 3 4 5 6 6 7 8 9 10 10 11 12 13 13 14 15 16 17 18 18 19
ESC. WAT. ZARAGOZA 0 0 0 0 1 1 1 1 2 2 2 2 2 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Platino
Astralpool

Sidn

Sidn Viajes el corte inglés

Sponsor Oro
Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Línea Aérea Oficial
Iberia
Rent a Car Oficial
Partners
Partners
Partners
Media Partner
Media partners
Partners Salud del Deportista
Partners