Última noticia
Real Federación Española de Natación
03/05/2021 13:00 · 20/21 Primera División Masculina

Primera División Masculina: Rubí golpea primero ante Caballa (18-15)

Partidazo en la ida de la final de los playoffs de la Primera División Masculina que están disputando CN Rubí y CN Caballa. El equipo vallesano se llevó la primera manga por 18-15 y este próximo fin de semana se librará el desenlace en Ceuta (domingo, 12:00). El premio es el de jugar ante CN Sant Feliu, último de División de Honor, otra eliminatoria por ver quién juega en la máxima categoría la siguiente temporada.  Goles y espectáculo en Can Rosés. El equipo de Dani Gómez, eso sí, llevó siempre la iniciativa en el marcador y al… Veure més

Veure
0 M'agrada

M'agrada
Calendari (Puestos 1-4)
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC C.N. RUBIC.N. RUBI Dis, 17/04/2021 16:00 GMT Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic 9923122143 Dis, 17/04/2021 16:00 GMT Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic
Veure U.E. HORTAU.E. HORTA C.N. CABALLA - CIUDAD DE CEUTAC.N. CABALLA - CIUDAD DE CEUTA Diu, 18/04/2021 12:30 GMT Unió Esportiva Horta 151112336353 Diu, 18/04/2021 12:30 GMT Unió Esportiva Horta
Veure C.N. RUBIC.N. RUBI C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC Dis, 24/04/2021 16:15 GMT Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España 17842226252 Dis, 24/04/2021 16:15 GMT Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España
Veure C.N. CABALLA - CIUDAD DE CEUTAC.N. CABALLA - CIUDAD DE CEUTA U.E. HORTAU.E. HORTA Diu, 25/04/2021 09:30 GMT Club Natación Caballa 151024613342 Diu, 25/04/2021 09:30 GMT Club Natación Caballa
Calendari (Puestos 5-6)
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. PREMIAC.N. PREMIA C.N. LA LATINAC.N. LA LATINA Dis, 24/04/2021 10:55 GMT C.N. Premiá 161242256144 Dis, 24/04/2021 10:55 GMT C.N. Premiá
Veure C.N. LA LATINAC.N. LA LATINA C.N. PREMIAC.N. PREMIA Diu, 16/05/2021 13:15 GMT Piscina M-86, Madrid 191633415676 Diu, 16/05/2021 13:15 GMT Piscina M-86, Madrid
Calendari (Puestos 7-8)
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA Dis, 24/04/2021 14:00 GMT C.N. Granollers 91142044114 Dis, 24/04/2021 14:00 GMT C.N. Granollers
Veure C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS Dis, 01/05/2021 10:00 GMT C.N. Molins de Rei 16743416122 Dis, 01/05/2021 10:00 GMT C.N. Molins de Rei
Calendari (Puestos 9-10)
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C. ASKARTZAC. ASKARTZA C. WATERPOLO SEVILLAC. WATERPOLO SEVILLA Diu, 02/05/2021 09:30 GMT Colegio Askartza Claret 11931223333 Diu, 02/05/2021 09:30 GMT Colegio Askartza Claret
Veure C. WATERPOLO SEVILLAC. WATERPOLO SEVILLA C. ASKARTZAC. ASKARTZA Dis, 08/05/2021 13:00 GMT C.D.M. Hytasa 171434433077 Dis, 08/05/2021 13:00 GMT C.D.M. Hytasa
Calendari (Puestos 11-12)
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS C.W. CASTELLOC.W. CASTELLO Dis, 01/05/2021 16:30 GMT Colegio Brains 61115023222 Dis, 01/05/2021 16:30 GMT Colegio Brains
Veure C.W. CASTELLOC.W. CASTELLO COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS Diu, 09/05/2021 14:30 GMT Gaetá Huguet- Campo 1 7722212410 Diu, 09/05/2021 14:30 GMT Gaetá Huguet- Campo 1
Calendari (GRUPO A)
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure U.E. HORTAU.E. HORTA C. WATERPOLO SEVILLAC. WATERPOLO SEVILLA Dis, 31/10/2020 17:45 GMT Unió Esportiva Horta 10831311432 Dis, 31/10/2020 17:45 GMT Unió Esportiva Horta
Veure C.N. RUBIC.N. RUBI COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS Diu, 22/11/2020 11:45 GMT Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España 15542414230 Diu, 22/11/2020 11:45 GMT Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España
Veure C.N. PREMIAC.N. PREMIA A.R. CONCEPCION CIUDAD LINEALA.R. CONCEPCION CIUDAD LINEAL Diu, 31/01/2021 08:30 GMT C.N. Premiá 12730313333 Diu, 31/01/2021 08:30 GMT C.N. Premiá
Veure C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS C.N. HELIOSC.N. HELIOS Dis, 06/03/2021 15:15 GMT C.N. Granollers 41112241203 Dis, 06/03/2021 15:15 GMT C.N. Granollers
Calendari (GRUPO B)
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C. ASKARTZAC. ASKARTZA C.D. WATERPOLO MALAGAC.D. WATERPOLO MALAGA Dis, 31/10/2020 18:00 GMT Colegio Askartza Claret 161553443345 Dis, 31/10/2020 18:00 GMT Colegio Askartza Claret
Veure C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA C.N. POBLE NOUC.N. POBLE NOU Div, 13/11/2020 19:00 GMT C.N. Molins de Rei 13943433122 Div, 13/11/2020 19:00 GMT C.N. Molins de Rei
Veure C.N. LA LATINAC.N. LA LATINA C.W. CASTELLOC.W. CASTELLO Dis, 14/11/2020 14:30 GMT Piscina M-86 - Campo 1 8701323024 Dis, 14/11/2020 14:30 GMT Piscina M-86 - Campo 1
Veure C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC C.N. CABALLA - CIUDAD DE CEUTAC.N. CABALLA - CIUDAD DE CEUTA Diu, 06/12/2020 11:00 GMT Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic 5712211212 Diu, 06/12/2020 11:00 GMT Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure ALFONSO WUCHERPFENNIG SIMONALFONSO WUCHERPFENNIG SIMON C.D. WATERPOLO MALAGA 16
Veure JUAN LUIS ARÓSTEGUI ORTEGAJUAN LUIS ARÓSTEGUI ORTEGA C.N. CABALLA - CIUDAD DE CEUTA 15
Veure LUIS BAUSA GIMENOLUIS BAUSA GIMENO C.W. CASTELLO 13
Veure JAVIER CARRASCO MADRIDANOJAVIER CARRASCO MADRIDANO C.N. RUBI 13
Veure ALEX MIELGO VEGAALEX MIELGO VEGA C.N. MONTJUIC 12

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure ALEJANDRO ORTIZ MUÑOZALEJANDRO ORTIZ MUÑOZ C.N. RUBI 31
Veure ALBERTO GÓMEZ RUIZALBERTO GÓMEZ RUIZ C.N. CABALLA - CIUDAD DE CEUTA 30
Veure ANTONIO JESUS FERNANDEZ NIETOANTONIO JESUS FERNANDEZ NIETO C.N. CABALLA - CIUDAD DE CEUTA 29
Veure MARC TAHULL COMPTEMARC TAHULL COMPTE C.N. MONTJUIC 29
Veure JUAN LUIS ARÓSTEGUI ORTEGAJUAN LUIS ARÓSTEGUI ORTEGA C.N. CABALLA - CIUDAD DE CEUTA 27

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure ERIC COLET MARINERIC COLET MARIN C.N. POBLE NOU 2
Veure ISUSKO ARIAS BARRUTIAISUSKO ARIAS BARRUTIA C. ASKARTZA 2
Veure RICARDO MARTINEZ MARTINRICARDO MARTINEZ MARTIN C.N. LA LATINA 1
Veure LOANY PEÑA LINARESLOANY PEÑA LINARES C.N. LA LATINA 1
Veure PETER KUBICSKOPETER KUBICSKO C.D. WATERPOLO MALAGA 1

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure YURI COLET MARINYURI COLET MARIN C.N. POBLE NOU 6
Veure JAVIER SANCHEZ-TORIL DEL PINOJAVIER SANCHEZ-TORIL DEL PINO COLEGIO BRAINS 5
Veure XAVIER RIBAS MARQUEZXAVIER RIBAS MARQUEZ U.E. HORTA 5
Veure LORENZO BALLESTEROS GARCIALORENZO BALLESTEROS GARCIA A.R. CONCEPCION CIUDAD LINEAL 4
Veure JAVIER CORTES NUÑEZJAVIER CORTES NUÑEZ C. ASKARTZA 3

Gols

Nom Equip Valor
Veure DAVID CARRASCO MADRIDANODAVID CARRASCO MADRIDANO C.N. RUBI 56
Veure ALEJANDRO SERRANO VICENTEALEJANDRO SERRANO VICENTE C.N. LA LATINA 54
Veure FRANCISCO MOLINA RÍOSFRANCISCO MOLINA RÍOS C.N. CABALLA - CIUDAD DE CEUTA 49
Veure SERGIO FERNANDEZ NIETOSERGIO FERNANDEZ NIETO C.N. CABALLA - CIUDAD DE CEUTA 42
Veure GERARD GIL CEDÓGERARD GIL CEDÓ C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA 41

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure MARC TAHULL COMPTEMARC TAHULL COMPTE C.N. MONTJUIC 9
Veure IVAN BECERRA VERDONIVAN BECERRA VERDON C. ASKARTZA 7
Veure NADIR REAL OUALITNADIR REAL OUALIT C.D. WATERPOLO MALAGA 6
Veure XAVIER DOMINGO CIVITXAVIER DOMINGO CIVIT C.N. POBLE NOU 6
Veure ALEJANDRO NEIRA SANCHEZALEJANDRO NEIRA SANCHEZ C.W. CASTELLO 6

Expulsions definitives, amb substitució disciplinària

Nom Equip Valor
Veure MARC FIGUEROA MARINMARC FIGUEROA MARIN C.N. MONTJUIC 2
Veure ANTONIO JESUS FERNANDEZ NIETOANTONIO JESUS FERNANDEZ NIETO C.N. CABALLA - CIUDAD DE CEUTA 2
Veure PAU BRIAS CARTESPAU BRIAS CARTES U.E. HORTA 2
Veure JOEL BERTRAN IZQUIERDOJOEL BERTRAN IZQUIERDO C.N. GRANOLLERS 2
Veure HUGO CURTY MORENOHUGO CURTY MORENO C.N. MONTJUIC 1

Expulsions definitives per brutalitat, amb substitució als 4 minuts

Nom Equip Valor
Veure LUIS BAUSA GIMENOLUIS BAUSA GIMENO C.W. CASTELLO 1
Veure NADIR REAL OUALITNADIR REAL OUALIT C.D. WATERPOLO MALAGA 1

Expulsions definitives, amb substitució no disciplinària

Nom Equip Valor
Veure EUGENI SALES GARCIAEUGENI SALES GARCIA C.N. POBLE NOU 1
Veure QUIM BADOSA FELIPQUIM BADOSA FELIP C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA 1
Veure DAVID MELGAREJO RUIZDAVID MELGAREJO RUIZ C.N. POBLE NOU 1

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure HUGO ENRIQUE VELAZQUEZ BRICEÑOHUGO ENRIQUE VELAZQUEZ BRICEÑO U.E. HORTA 7
Veure JUAN LUIS ARÓSTEGUI ORTEGAJUAN LUIS ARÓSTEGUI ORTEGA C.N. CABALLA - CIUDAD DE CEUTA 6
Veure PEIO GARAIZAR HERNÁNDEZPEIO GARAIZAR HERNÁNDEZ C. ASKARTZA 5
Veure ALFONSO WUCHERPFENNIG SIMONALFONSO WUCHERPFENNIG SIMON C.D. WATERPOLO MALAGA 5
Veure MARC RODRIGUEZ DE GUZMAN SORIAMARC RODRIGUEZ DE GUZMAN SORIA C.N. POBLE NOU 4

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure SERGIO AGUILERA LUNASERGIO AGUILERA LUNA C.N. CABALLA - CIUDAD DE CEUTA 30
Veure XAVIER RIBAS MARQUEZXAVIER RIBAS MARQUEZ U.E. HORTA 30
Veure JAVIER CORTES NUÑEZJAVIER CORTES NUÑEZ C. ASKARTZA 28
Veure TOMAS BRUDERTOMAS BRUDER C.N. GRANOLLERS 28
Veure DANIEL GARCIA MARQUEZDANIEL GARCIA MARQUEZ C. WATERPOLO SEVILLA 27

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Platino
Astralpool

Sidn

Sidn Viajes el corte inglés

Sponsor Oro
Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Línea Aérea Oficial
Iberia
Rent a Car Oficial
Partners
Partners
Partners
Media Partner
Media partners
Partners Salud del Deportista
Partners