C.N. PREMIÁ — U.E. D'HORTA

Gols 15
:
Gols 10

Informació

Hora
06:55 GMT−4
Data
Dis, 24/11/2018
Àrbitres
JOAN MANEL FUENTES FLORES, JORGE CISNEROS HORRILLO, ROSA RODRIGUEZ PASTOR

Parcials

C.N 4 3 2 6
U.E 2 4 2 2

U.E. D'HORTA

Gols igualtat:
88.89%
Gols superioritat:
11.11%
Gols penal:
10%
Efectivitat en jugades de superioritat:
10%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 JOAN RIERA LAZAROJOAN RIERA LAZARO 0 0 0 0 0 0
Veure 2 KEVIN PERIS MORALKEVIN PERIS MORAL 1 0 1 0 1 0
Veure 3 DAVID GARCIA MARQUINADAVID GARCIA MARQUINA 0 0 0 0 1 0
Veure 4 JORDI GIMENEZ GUERRAJORDI GIMENEZ GUERRA 0 0 0 0 1 0
Veure 5 CRISTIAN GARCIA  MARQUINACRISTIAN GARCIA MARQUINA 0 0 0 0 3 0
Veure 6 JORDI MORALES RUIZJORDI MORALES RUIZ 0 0 0 0 0 0
Veure 7 PAU BRIAS CARTESPAU BRIAS CARTES 5 1 4 0 0 0
Veure 8 GUILLEM VILAR ESTRADAGUILLEM VILAR ESTRADA 1 0 1 0 3 0
Veure 9 EDGAR ENDRINO REPISOEDGAR ENDRINO REPISO 1 0 1 0 0 0
Veure 10 FABIO ECHEVARRIA RODRIGUEZFABIO ECHEVARRIA RODRIGUEZ 1 0 1 0 2 0
Veure 11 CARLOS ROMAN MORALESCARLOS ROMAN MORALES 0 0 0 0 2 0
Veure 12 ROGER BRIAS CARTESROGER BRIAS CARTES 1 0 0 1 2 0
Veure 13 PAU VALL PRATPAU VALL PRAT 0 0 0 0 0 0
Veure GEORGII KUZNETSOVGEORGII KUZNETSOV 0 0 0 0 0 0
Veure GERARD MONTERO MASGERARD MONTERO MAS 0 0 0 0 0 0
Veure ORIOL BRIAS CARTESORIOL BRIAS CARTES 0 0 0 0 0 0
Veure PAU BORRAS GASPAU BORRAS GAS 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • MARTI RIERA BLANC (Delegado)
  • JESUS CABRERA QUIFER (Delegado)
  • MIGUEL ANGEL CALDÚ CEBRIAN (Delegado)
  • JORGE GRAU GARCIA (Delegado)
  • SERGIO RIBAS MARQUEZ (Delegado)
  • XAVIER RIBAS MARQUEZ (Entrenador)
  • GERARD PLA OTERO (Entrenador)
  • FRANCISCO ASENSIO MEJIAS (Delegado)

C.N. PREMIÁ

Gols igualtat:
60%
Gols superioritat:
40%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
40%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 PABLO MATA GILPABLO MATA GIL 0 0 0 0 0 0
Veure 2 MAURICI DEFERR GESMAURICI DEFERR GES 0 0 0 0 0 2
Veure 3 GERMAN SANZ LOPEZ-MENCHEROGERMAN SANZ LOPEZ-MENCHERO 0 0 0 0 1 0
Veure 4 RAMON ALBERO GIMENEZRAMON ALBERO GIMENEZ 2 1 1 0 1 0
Veure 5 VICTOR ROQUE GRAUPERAVICTOR ROQUE GRAUPERA 1 0 1 0 0 0
Veure 6 PABLO MORILLAS LOPEZPABLO MORILLAS LOPEZ 2 1 1 0 1 0
Veure 7 ALBERT MERINO ESPERALBAALBERT MERINO ESPERALBA 2 0 2 0 1 0
Veure 8 ANIOL VALERA PALOMAANIOL VALERA PALOMA 3 1 2 0 0 0
Veure 9 PAU GARCIA FRANCOPAU GARCIA FRANCO 1 1 0 0 0 0
Veure 10 JOSIP SUTALOJOSIP SUTALO 1 0 1 0 2 0
Veure 11 FRAN IRISO WICIJOWSKIFRAN IRISO WICIJOWSKI 1 0 1 0 2 0
Veure 12 MARC LETOSA MIRALPEIXMARC LETOSA MIRALPEIX 2 2 0 0 2 0
Veure 13 DAVID PUJOL TORRESDAVID PUJOL TORRES 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • CARLES SOLE I PIQUE (Delegado)
  • ALEJANDRO GONZALEZ CASAS (Delegado)
  • FCO.XAVIER JULIA MATEU (Entrenador)
  • RAMON ALBERO I PORRERA (Delegado)

Tempteig

U.E. D'HORTA 0 0 0 1 1 2 2 2 3 3 4 5 5 6 6 7 7 8 8 8 8 8 9 10 10 10
C.N. PREMIÁ 0 1 2 2 3 3 4 5 5 6 6 6 7 7 8 8 9 9 10 11 12 13 13 13 14 15

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Oficial
PREMAAT - Seguros y Ahorro Tejada's Forever
Sponsor Platino
Halcón Viajes La Liga 4 Sports Astralpool
Sponsor Oro
TOPSEC Iberia Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo Erreà
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Partners
Partners
Transporte Oficial
Partners
Línea Aérea Oficial
Iberia
Partners Salud del Deportista
Partners