Última noticia
Real Federación Española de Natación
28/04/2019 14:54 · Primera División Masculina 18/19

Primera Masculina: Crónica de la Jornada 22

El CN Rubí jugará finalmente la promoción de ascenso tras vencer al CW Dos Hermanas (10-25) y perder el CN Molins de Rei-Sintagmia ante el CN Montjuïc (8-6). Además, los resultados de esta última jornada han sido: UE Horta 6-8 CN Sant Feliu, Claret Askartza 13-10 CN Granollers, CN Premià 13-6 CW Sevilla-Grupo Ceres y CN La Latina-Iara 15-4 CW Málaga. Sorpresa en esta última jornada de la Primera Masculina. El CN Rubí, que partía con tres puntos menos, jugará finalmente la promoción de ascenso ante el Echeyde Pequeño Valiente tras vencer… Veure més

Veure
0 M'agrada · 0 Comentaris

M'agrada Comentar
Calendari
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA Dis, 20/10/2018 06:55C.N. Premiá 101422442523 Dis, 20/10/2018 06:55C.N. Premiá
Veure C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA Dis, 20/10/2018 11:00Piscina M-86, Madrid 8320321120 Dis, 20/10/2018 11:00Piscina M-86, Madrid
Veure WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES Dis, 20/10/2018 11:00C.M.A.D. de Montequinto 4823100213 Dis, 20/10/2018 11:00C.M.A.D. de Montequinto
Veure C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU Dis, 20/10/2018 12:00Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic 5813222003 Dis, 20/10/2018 12:00Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic
Veure U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS Dis, 20/10/2018 12:15Unió Esportiva Horta 7712422102 Dis, 20/10/2018 12:15Unió Esportiva Horta
Veure C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA C.N. RUBIC.N. RUBI Diu, 21/10/2018 10:00Inacua Málaga 51134011313 Diu, 21/10/2018 10:00Inacua Málaga

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure JAVIER CARRASCO MADRIDANOJAVIER CARRASCO MADRIDANO C.N. RUBI 25
Veure FERNANDO LUIS ZAYAS SANCHEZFERNANDO LUIS ZAYAS SANCHEZ C.N. LA LATINA-IARA 11
Veure JOAQUIN IGLESIAS ALONSOJOAQUIN IGLESIAS ALONSO WP SEVILLA - Grupo CERES 9
Veure JUAN LUIS ARÓSTEGUI ORTEGAJUAN LUIS ARÓSTEGUI ORTEGA C.D. WP. MALAGA 6
Veure POL PRAT ESTEBAPOL PRAT ESTEBA C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA 6

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure ALEJANDRO ORTIZ MUÑOZALEJANDRO ORTIZ MUÑOZ C.N. RUBI 34
Veure JOKIN BELMONTE TORRESJOKIN BELMONTE TORRES CLARET ASKARTZA 30
Veure LUKA STEFANOVICLUKA STEFANOVIC C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA 30
Veure DANIEL A BLAZQUEZ MARTINDANIEL A BLAZQUEZ MARTIN C.N. LA LATINA-IARA 30
Veure NACHO FERNANDEZ ESPADANACHO FERNANDEZ ESPADA WP. DOS HERMANAS 29

Expulsions i penal

Nom Equip Valor
Veure PEIO GARAIZAR HERNÁNDEZPEIO GARAIZAR HERNÁNDEZ CLARET ASKARTZA 1
Veure JAVIER CARRASCO MADRIDANOJAVIER CARRASCO MADRIDANO C.N. RUBI 1

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure UNAI AZKORRA KAMIRUAGAUNAI AZKORRA KAMIRUAGA CLARET ASKARTZA 2
Veure CARLOS JIMENEZ GOMEZCARLOS JIMENEZ GOMEZ WP. DOS HERMANAS 2
Veure HECTOR RIOS BERBELHECTOR RIOS BERBEL CLARET ASKARTZA 1
Veure DANIEL GOMEZ ARIASDANIEL GOMEZ ARIAS C.N. RUBI 1
Veure JORGE MILLAN MARTINJORGE MILLAN MARTIN C.N. SANT FELIU 1

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure XAVIER RIBAS MARQUEZXAVIER RIBAS MARQUEZ U.E. D'HORTA 8
Veure JORGE MILLAN MARTINJORGE MILLAN MARTIN C.N. SANT FELIU 7
Veure JAVIER CORTES NUÑEZJAVIER CORTES NUÑEZ CLARET ASKARTZA 7
Veure SAMUEL MORENO GONZALEZSAMUEL MORENO GONZALEZ C.N. LA LATINA-IARA 6
Veure DANIEL GOMEZ ARIASDANIEL GOMEZ ARIAS C.N. RUBI 5

Gols

Nom Equip Valor
Veure ROBERTO VALERA CALATRAVAROBERTO VALERA CALATRAVA C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA 46
Veure POL PRAT ESTEBAPOL PRAT ESTEBA C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA 45
Veure ALEJANDRO SERRANO VICENTEALEJANDRO SERRANO VICENTE C.N. LA LATINA-IARA 43
Veure PAU BRIAS CARTESPAU BRIAS CARTES U.E. D'HORTA 42
Veure DANIEL PEREZ MARTINEZDANIEL PEREZ MARTINEZ CLARET ASKARTZA 42

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure VICTOR FERNANDEZ CUESTAVICTOR FERNANDEZ CUESTA C.N. LA LATINA-IARA 6
Veure IVAN MORENO VAZ-ROMEROIVAN MORENO VAZ-ROMERO C.N. SANT FELIU 4
Veure MANUEL CARRILLO MARIAMANUEL CARRILLO MARIA WP SEVILLA - Grupo CERES 4
Veure ALEKSANDAR KATICALEKSANDAR KATIC C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA 4
Veure MARC PUIGHERMANAL PONCEMARC PUIGHERMANAL PONCE C.N. PREMIÁ 4

Expulsions definitives, amb substitució disciplinària

Nom Equip Valor
Veure ALVARO RODRIGUEZ NARANJOALVARO RODRIGUEZ NARANJO WP. DOS HERMANAS 4
Veure XABIER OROZCO CASTRILLOXABIER OROZCO CASTRILLO CLARET ASKARTZA 3
Veure GUILLEM VILAR ESTRADAGUILLEM VILAR ESTRADA U.E. D'HORTA 3
Veure ALBERT LLOVERA CASTILLOALBERT LLOVERA CASTILLO C.N. PREMIÁ 3
Veure ROGER BRIAS CARTESROGER BRIAS CARTES U.E. D'HORTA 2

Expulsions definitives per brutalitat, amb substitució als 4 minuts

Nom Equip Valor
Veure XABIER PEREZ ARISTEGIXABIER PEREZ ARISTEGI CLARET ASKARTZA 1
Veure RAUL LOSTE CARDONARAUL LOSTE CARDONA C.N. GRANOLLERS 1
Veure NACHO MALAGARRIGA PEREANACHO MALAGARRIGA PEREA C.N. SANT FELIU 1
Veure JOAQUIN IGLESIAS ALONSOJOAQUIN IGLESIAS ALONSO WP SEVILLA - Grupo CERES 1
Veure PABLO LOPEZ-SAEZ MUÑOZPABLO LOPEZ-SAEZ MUÑOZ WP SEVILLA - Grupo CERES 1

Expulsions definitives, amb substitució no disciplinària

Nom Equip Valor
Veure DIEGO GONZALEZ ROLDANDIEGO GONZALEZ ROLDAN WP. DOS HERMANAS 1

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure JUAN LUIS ARÓSTEGUI ORTEGAJUAN LUIS ARÓSTEGUI ORTEGA C.D. WP. MALAGA 4
Veure DAVID DIAZ DANGLADAVID DIAZ DANGLA C.N. GRANOLLERS 3
Veure POL PRAT ESTEBAPOL PRAT ESTEBA C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA 3
Veure DANIEL MICHAEL SEYMOURDANIEL MICHAEL SEYMOUR CLARET ASKARTZA 3
Veure DANIEL PEREZ MARTINEZDANIEL PEREZ MARTINEZ CLARET ASKARTZA 3

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure XAVIER RIBAS MARQUEZXAVIER RIBAS MARQUEZ U.E. D'HORTA 79
Veure ALFONS CANOVAS RAMOSALFONS CANOVAS RAMOS C.N. MONTJUIC 75
Veure PABLO QUATTROCCHIOPABLO QUATTROCCHIO C.N. GRANOLLERS 74
Veure CARLOS JIMENEZ GOMEZCARLOS JIMENEZ GOMEZ WP. DOS HERMANAS 72
Veure JAVIER CORTES NUÑEZJAVIER CORTES NUÑEZ CLARET ASKARTZA 70

Altres

Nom Equip Valor
Veure XABIER OROZCO CASTRILLOXABIER OROZCO CASTRILLO CLARET ASKARTZA 4
Veure NACHO MALAGARRIGA PEREANACHO MALAGARRIGA PEREA C.N. SANT FELIU 2
Veure FERRAN PASCUAL TRABALFERRAN PASCUAL TRABAL C.N. RUBI 1
Veure JAIME GUTIERREZ SANTIAGOJAIME GUTIERREZ SANTIAGO C.N. LA LATINA-IARA 1

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Oficial
PREMAAT - Seguros y Ahorro
Sponsor Platino
Halcón Viajes La Liga 4 Sports AstralPool
Sponsor Oro
TOPSEC Iberia Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo Erreà
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer
Partners
Partners
Transporte Oficial
Partners
Línea Aérea Oficial
Iberia
Partners Salud Deportiva
Partners