Estadístiques de Primera División Masculina

Jugador Equip PJ G GP TG TV EX ED EB EN EP P PF A TM JN
1 Veure ABRAHAM ALCAIDE PORTILLO C.N. MONTJUIC 7 5 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Veure ADRIAN ALEXIS RODRIGUEZ NARANJO WP. DOS HERMANAS 22 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
3 Veure ADRIA SARDO PUYOL C.N. GRANOLLERS 22 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Veure ADSO FERNANDEZ BAENA C.N. GRANOLLERS 10 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Veure AITOR PARDO GONZALEZ C.N. LA LATINA-IARA 10 1 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Veure ALBERT LLOVERA CASTILLO C.N. PREMIÁ 24 30 6 0 0 15 3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Veure ALBERT MERINO ESPERALBA C.N. PREMIÁ 24 21 0 0 0 20 0 0 0 0 0 1 0 0 0
8 Veure ALBERTO RIESCO GONZALEZ C.N. GRANOLLERS 20 5 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Veure ALBERT PLAZAS LOPEZ C.N. SANT FELIU 17 13 0 0 0 22 0 0 0 0 2 0 0 0 0
10 Veure ALBERT PONFERRADA SICART C.N. MONTJUIC 22 27 0 0 0 13 0 0 0 0 1 1 0 0 0
11 Veure ALBERT SOTO PICON C.N. RUBI 22 7 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Veure ALBERT TARRES MORA C.N. RUBI 24 18 0 0 0 6 0 0 0 0 2 0 0 0 0
13 Veure ALEIX CASTILLO SEGOVIA C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA 20 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Veure ALEJANDRO ANDUJAR VERGARA WP SEVILLA - Grupo CERES 22 12 1 0 0 14 0 0 0 0 1 2 0 0 0
15 Veure ALEJANDRO MURUBE RUIZ WP. DOS HERMANAS 22 8 0 0 0 14 0 1 0 0 2 0 0 0 0
16 Veure ALEJANDRO ORTIZ MUÑOZ C.N. RUBI 24 33 0 0 0 34 0 0 0 0 2 0 0 0 0
17 Veure ALEJANDRO PLATERO SANCHEZ C.D. WP. MALAGA 21 1 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Veure ALEJANDRO SERRANO VICENTE C.N. LA LATINA-IARA 16 43 1 0 0 17 0 1 0 0 2 1 0 0 0
19 Veure ALEKSANDAR KATIC C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA 22 13 0 0 0 15 2 0 0 0 4 0 0 0 0
20 Veure ALEX MIELGO VEGA C.N. MONTJUIC 22 33 4 0 1 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Veure ALFONS CANOVAS RAMOS C.N. MONTJUIC 22 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 75 0
22 Veure ALFONSO LOPEZ-SAEZ MUÑOZ WP SEVILLA - Grupo CERES 22 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Veure ALFONSO WUCHERPFENNIG SIMON C.D. WP. MALAGA 22 20 0 0 0 7 0 0 0 0 1 2 0 0 0
24 Veure ALVARO CARACUEL MUÑOZ C.D. WP. MALAGA 22 14 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Veure ALVARO CRUZ GARCIA C.D. WP. MALAGA 22 14 0 0 0 9 0 0 0 0 1 0 0 0 0
26 Veure ALVARO RODRIGUEZ NARANJO WP. DOS HERMANAS 22 25 2 0 0 26 4 0 0 0 3 0 0 0 0
27 Veure ALVARO ROMERO CORBALAN C.N. LA LATINA-IARA 12 18 0 0 0 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Veure ANIOL VALERA PALOMA C.N. PREMIÁ 24 35 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Veure ANTONIO LAMA PEREZ WP. DOS HERMANAS 21 4 0 0 0 16 0 0 0 0 2 0 0 0 0
30 Veure ARES LUCENA A. GONZALEZ C.N. SANT FELIU 21 12 0 0 0 11 0 0 0 0 1 0 0 0 0
31 Veure BORJA FERRON RODRIGUEZ WP. DOS HERMANAS 22 17 0 0 0 13 0 0 0 0 1 1 0 0 0
32 Veure BOSCO MACIAS PINO WP SEVILLA - Grupo CERES 22 2 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Veure CARLES DE LA CERDA AYNO C.N. GRANOLLERS 21 29 4 0 0 21 1 0 0 0 1 0 0 0 0
34 Veure CARLES SOLE I PIQUE C.N. PREMIÁ 23 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 16 0
35 Veure CARLOS JIMENEZ GOMEZ WP. DOS HERMANAS 22 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 72 0
36 Veure CARLOS LAMA PEREZ WP. DOS HERMANAS 22 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Veure CARLOS LOPEZ CAMPILLOS C.N. SANT FELIU 21 26 1 0 0 15 0 0 0 0 1 1 0 0 0
38 Veure CARLOS MACIAS ESPINOSA C.D. WP. MALAGA 18 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Veure CARLOS RANDO BARRERA WP. DOS HERMANAS 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 0
40 Veure CARLOS ROMAN MORALES U.E. D'HORTA 13 5 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Veure CRISTIAN GARCIA MARQUINA U.E. D'HORTA 14 3 0 0 0 14 0 0 0 0 3 0 0 0 0
42 Veure DANIEL A BLAZQUEZ MARTIN C.N. LA LATINA-IARA 21 13 0 0 0 30 0 0 0 0 2 0 0 0 0
43 Veure DANIEL GARCIA MARQUEZ WP SEVILLA - Grupo CERES 22 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 54 0
44 Veure DANIEL GOMEZ ARIAS C.N. RUBI 22 0 0 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 55 0
45 Veure DANIEL LOPEZ AMORES C.N. GRANOLLERS 23 9 0 0 0 21 0 0 0 0 1 0 0 0 0
46 Veure DANIEL MICHAEL SEYMOUR CLARET ASKARTZA 22 32 4 0 0 17 0 0 0 0 0 3 0 0 0
47 Veure DANIEL PEREZ MARTINEZ CLARET ASKARTZA 22 42 3 0 0 22 0 0 0 0 1 3 0 0 0
48 Veure DANIEL PICO ESCUDERO C.D. WP. MALAGA 20 6 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Veure DAVID ALLED FUSTER C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
50 Veure DAVID DIAZ DANGLA C.N. GRANOLLERS 23 32 3 0 0 13 0 0 0 0 1 3 0 0 0
216 / 216
Anar a de 5 Mostrar

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Oficial
PREMAAT - Seguros y Ahorro
Sponsor Platino
Halcón Viajes La Liga 4 Sports AstralPool
Sponsor Oro
TOPSEC Iberia Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo Erreà
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer
Partners
Partners
Partners Salud Deportiva
Partners