TENERIFE ECHEYDE — C.N. SANT ANDREU

Informació

Hora
20:00 GMT
Data
Dmc, 11/03/2020
Lloc
Piscina M. Acidalio Lorenzo
Àrbitres
JUAN CARLOS MARRERO LEON, RAUL TORRES PEREZ, Sergi Galindo Moreno

Parcials

TEN 0 0 4 4
C.N 6 5 3 3

C.N. SANT ANDREU

Gols igualtat:
76.47%
Gols superioritat:
23.53%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
40%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 DAWID ROBERT WEILANDDAWID ROBERT WEILAND 0 0 0 0 0 0
Veure 2 CARLOS EXEQUIEL CAMNASIOCARLOS EXEQUIEL CAMNASIO 0 0 0 0 0 0
Veure 3 PABLO GOMEZ DE LA PUENTEPABLO GOMEZ DE LA PUENTE 1 0 1 0 0 0
Veure 4 JOSHUA JEFFREY STILINGJOSHUA JEFFREY STILING 1 0 1 0 0 0
Veure 5 ALEX MÉRIDA OROZCOALEX MÉRIDA OROZCO 1 0 1 0 2 0
Veure 6 JOSE MARIO TENORIO LOPEZJOSE MARIO TENORIO LOPEZ 3 1 2 0 1 0
Veure 7 NIKOLAS PAUL GARCIANIKOLAS PAUL GARCIA 6 2 4 0 0 0
Veure 8 OSCAR MONTES GOMEZOSCAR MONTES GOMEZ 0 0 0 0 1 0
Veure 9 ROGER ECHEVARRIA RODRIGUEZROGER ECHEVARRIA RODRIGUEZ 1 1 0 0 0 0
Veure 10 RICARDO GRACIA  MADRIDEJOSRICARDO GRACIA MADRIDEJOS 0 0 0 0 1 1
Veure 11 SERGI BARREDA COLOMSERGI BARREDA COLOM 0 0 0 0 0 1
Veure 12 JOSE JAVIER BUSTOS SANCHEZJOSE JAVIER BUSTOS SANCHEZ 4 0 4 0 2 0
Veure 13 JOAO PEDRO COIMBRA SERRA FERNANDEZJOAO PEDRO COIMBRA SERRA FERNANDEZ 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • JUAN CARLOS SANCHON COTANDA (Entrenador)
  • CRISTOBAL CARRASCO ZUJAR (Delegado)
  • SERGIO MASSOT BUJ (Delegado)
  • JAVIER AGUILAR CAPILLA (Entrenador)

TENERIFE ECHEYDE

Gols igualtat:
42.86%
Gols superioritat:
57.14%
Gols penal:
12.5%
Efectivitat en jugades de superioritat:
57.14%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 DANIEL DARIAS MARTINDANIEL DARIAS MARTIN 0 0 0 0 0 0
Veure 2 PABLO DIAZ GONZALEZPABLO DIAZ GONZALEZ 0 0 0 0 0 0
Veure 3 SANTIAGO SAN MARTIN CUROTTOSANTIAGO SAN MARTIN CUROTTO 0 0 0 0 0 0
Veure 4 ANTON ROBERT SUNDEANTON ROBERT SUNDE 2 1 1 0 1 0
Veure 5 VICENC ZURITA CILLEROVICENC ZURITA CILLERO 1 0 0 1 2 0
Veure 6 IGNACIO AARON GUTIERREZ GONZALEZIGNACIO AARON GUTIERREZ GONZALEZ 0 0 0 0 2 0
Veure 7 FELIPE SIMON ALFONSOFELIPE SIMON ALFONSO 0 0 0 0 2 0
Veure 8 MATTEO SAVIOMATTEO SAVIO 0 0 0 0 0 0
Veure 9 VICENC SOUSA TITOVICENC SOUSA TITO 1 0 1 0 2 0
Veure 10 EDUARDO FERNANDEZ CALDAS GONZALEZEDUARDO FERNANDEZ CALDAS GONZALEZ 1 1 0 0 0 0
Veure 11 MARC SALVADOR MAGAÑAMARC SALVADOR MAGAÑA 3 2 1 0 1 0
Veure 12 DIEGO ARMANDO MERCADO LOZADIEGO ARMANDO MERCADO LOZA 0 0 0 0 0 0
Veure 13 RODRIGO GONZÁLEZ SUAREZRODRIGO GONZÁLEZ SUAREZ 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • JUAN PABLO SANCHEZ JORDAN (Entrenador)
  • GERMAN GONZALEZ ACUÑA (Delegado)
  • MIGUEL RODRIGUEZ PESTANO (Delegado)

Tempteig

C.N. SANT ANDREU 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 11 11 11 11 12 13 14 14 15 16 16 16 16 17
TENERIFE ECHEYDE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2 3 4 4 4 4 5 5 5 6 7 8 8

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Platino
Astralpool

Sidn

Sidn Viajes el corte inglés

Sponsor Oro
Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Línea Aérea Oficial
Iberia
Rent a Car Oficial
Partners
Transporte Oficial
Partners
Partners
Partners
Media Partner
Media partners
Partners Salud del Deportista
Partners