C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA — CLARET ASKARTZA

Informació

Hora
13:30 GMT−4
Data
Dis, 12/01/2019
Àrbitres
ANTONIO MUNTANE LLAVERIA, APOLONIA BAÑOS MARTINEZ, JUAN FRANCISCO DOMINGUEZ LOPEZ

Parcials

C.N 1 4 2 2
CLA 4 3 2 0

CLARET ASKARTZA

Gols igualtat:
75%
Gols superioritat:
25%
Gols penal:
11.11%
Efectivitat en jugades de superioritat:
40%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 ENRIQUE CRUZ TORROENRIQUE CRUZ TORRO 0 0 0 0 0 0
Veure 2 JOKIN BELMONTE TORRESJOKIN BELMONTE TORRES 0 0 0 0 2 0
Veure 3 IÑAKI ADMIRAAL LOPEZIÑAKI ADMIRAAL LOPEZ 2 2 0 0 0 1
Veure 4 PEIO GARAIZAR HERNÁNDEZPEIO GARAIZAR HERNÁNDEZ 0 0 0 0 1 0
Veure 5 DANIEL PEREZ MARTINEZDANIEL PEREZ MARTINEZ 1 0 0 1 0 0
Veure 6 MIGUEL POZO ESESUMAGAMIGUEL POZO ESESUMAGA 0 0 0 0 0 0
Veure 7 HECTOR RIOS BERBELHECTOR RIOS BERBEL 1 0 1 0 0 1
Veure 8 DANIEL MICHAEL SEYMOURDANIEL MICHAEL SEYMOUR 1 0 1 0 1 0
Veure 9 JON AGIRRE URKIJOJON AGIRRE URKIJO 0 0 0 0 2 0
Veure 10 XABIER PEREZ ARISTEGIXABIER PEREZ ARISTEGI 0 0 0 0 0 0
Veure 11 IVAN BECERRA VERDONIVAN BECERRA VERDON 0 0 0 0 1 0
Veure 12 XABIER OROZCO CASTRILLOXABIER OROZCO CASTRILLO 4 0 4 0 0 0

Entrenador

  • delegado equipo - UNAI AZKORRA KAMIRUAGA (Delegado)
  • 1er entrenador - JAVIER CORTES NUÑEZ (Entrenador)

C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA

Gols igualtat:
50%
Gols superioritat:
50%
Gols penal:
11.11%
Efectivitat en jugades de superioritat:
57.14%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 OSCAR ROMERO LOZANOOSCAR ROMERO LOZANO 0 0 0 0 0 0
Veure 2 POL PRAT ESTEBAPOL PRAT ESTEBA 1 0 1 0 1 0
Veure 3 ROBERTO VALERA CALATRAVAROBERTO VALERA CALATRAVA 2 1 1 0 0 0
Veure 4 QUIM BADOSA FELIPQUIM BADOSA FELIP 0 0 0 0 0 1
Veure 5 MARC PRAT ESTEBAMARC PRAT ESTEBA 0 0 0 0 1 0
Veure 6 MIGUEL ANGEL SUAREZ NAVARROMIGUEL ANGEL SUAREZ NAVARRO 2 0 1 1 1 0
Veure 7 VICTOR ANDRADE MATAMOROSVICTOR ANDRADE MATAMOROS 1 1 0 0 0 0
Veure 8 ERNEST ANDREU TORNERERNEST ANDREU TORNER 0 0 0 0 0 0
Veure 9 JORDI GIL CAMPOSJORDI GIL CAMPOS 0 0 0 0 0 0
Veure 10 ALEKSANDAR KATICALEKSANDAR KATIC 1 1 0 0 1 0
Veure 11 MARC CONTRERAS GONZALEZMARC CONTRERAS GONZALEZ 0 0 0 0 0 0
Veure 12 LUKA STEFANOVICLUKA STEFANOVIC 2 1 1 0 1 0
Veure 13 ERIC DOMINGUEZ MARQUEZERIC DOMINGUEZ MARQUEZ 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • Delegado Campo - MIQUEL ANDREU MATA (Delegado)
  • 1er entrenador - SERGI PEDREROL CAVALLE (Entrenador)
  • Delegado Equipo - DAVID ALLED FUSTER (Delegado)

Tempteig

CLARET ASKARTZA 0 1 2 2 3 4 4 5 5 6 6 7 7 8 8 8 9 9 9
C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA 0 0 0 1 1 1 2 2 3 3 4 4 5 5 6 7 7 8 9

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Oficial
PREMAAT - Seguros y Ahorro
Sponsor Platino
Halcón Viajes La Liga 4 Sports Astralpool
Sponsor Oro
TOPSEC Iberia Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo Erreà
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Partners
Partners
Transporte Oficial
Partners
Línea Aérea Oficial
Iberia
Partners Salud Deportiva
Partners