Calendari de 18/19 - Segunda División Masculina

Jornada 1 (19/10/18)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Dis, 20/10/2018 06:00 GMT−5 Club Natación Metropole 9722122142 Dis, 20/10/2018 06:00 GMT−5 Club Natación Metropole
Veure C.N. HELIOSC.N. HELIOS C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET Dis, 20/10/2018 11:00 GMT−5 C.N. Helios 7623202211 Dis, 20/10/2018 11:00 GMT−5 C.N. Helios
Veure DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE C.N. GODELLAC.N. GODELLA Dis, 20/10/2018 12:00 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete 131323434334 Dis, 20/10/2018 12:00 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Dis, 20/10/2018 12:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 10923321143 Dis, 20/10/2018 12:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España
Veure C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B Diu, 21/10/2018 06:15 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1 11431402320 Diu, 21/10/2018 06:15 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA C.N. CABALLAC.N. CABALLA Diu, 21/10/2018 06:30 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret 6724101122 Diu, 21/10/2018 06:30 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret

Jornada 2 (26/10/18)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Dis, 27/10/2018 10:00 GMT−5 C.N. L'Hospitalet 71002223422 Dis, 27/10/2018 10:00 GMT−5 C.N. L'Hospitalet
Veure C.N. CABALLAC.N. CABALLA DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE Dis, 27/10/2018 12:00 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina 91021422314 Dis, 27/10/2018 12:00 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS C.N. HELIOSC.N. HELIOS Dis, 27/10/2018 12:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada 81345142113 Dis, 27/10/2018 12:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ Diu, 28/10/2018 07:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 101223243332 Diu, 28/10/2018 07:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Diu, 28/10/2018 09:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet 56232112 Diu, 28/10/2018 09:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet
Veure C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Diu, 28/10/2018 11:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España 5613112111 Diu, 28/10/2018 11:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España

Jornada 3 (09/11/18)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. HELIOSC.N. HELIOS C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Dis, 10/11/2018 09:00 GMT−5 C.N. Helios 10712422132 Dis, 10/11/2018 09:00 GMT−5 C.N. Helios
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Dis, 10/11/2018 11:00 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret 6702232121 Dis, 10/11/2018 11:00 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS C.N. GODELLAC.N. GODELLA Dis, 10/11/2018 12:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada 141432424337 Dis, 10/11/2018 12:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada
Veure DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B Dis, 10/11/2018 12:00 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete 12861223213 Dis, 10/11/2018 12:00 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX C.N. CABALLAC.N. CABALLA Diu, 11/11/2018 06:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 5410022220 Diu, 11/11/2018 06:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España
Veure C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET Diu, 11/11/2018 06:15 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1 8923223311 Diu, 11/11/2018 06:15 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1

Jornada 4 (16/11/18)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Dis, 17/11/2018 10:00 GMT−5 C.N. L'Hospitalet 10610314124 Dis, 17/11/2018 10:00 GMT−5 C.N. L'Hospitalet
Veure C.N. CABALLAC.N. CABALLA C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Dis, 17/11/2018 12:00 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina 2201101100 Dis, 17/11/2018 12:00 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE Diu, 18/11/2018 06:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 12924413331 Diu, 18/11/2018 06:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA C.N. HELIOSC.N. HELIOS Diu, 18/11/2018 08:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet 6811113511 Diu, 18/11/2018 08:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet
Veure C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Diu, 18/11/2018 10:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España 101122115226 Diu, 18/11/2018 10:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España
Veure C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Diu, 25/11/2018 07:30 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1 8710311432 Diu, 25/11/2018 07:30 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1

Jornada 5 (23/11/18)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Dis, 24/11/2018 09:30 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret 14520326132 Dis, 24/11/2018 09:30 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret
Veure C.N. HELIOSC.N. HELIOS C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ Dis, 24/11/2018 11:00 GMT−5 C.N. Helios 9532202221 Dis, 24/11/2018 11:00 GMT−5 C.N. Helios
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B Dis, 24/11/2018 12:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada 111153331223 Dis, 24/11/2018 12:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada
Veure DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET Dis, 24/11/2018 12:00 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete 121434344323 Dis, 24/11/2018 12:00 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Dis, 24/11/2018 12:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 8220212021 Dis, 24/11/2018 12:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA C.N. CABALLAC.N. CABALLA Diu, 25/11/2018 08:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet 5732001312 Diu, 25/11/2018 08:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet

Jornada 6 (30/11/18)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE Dis, 01/12/2018 08:00 GMT−5 Club Natación Metropole 91011333422 Dis, 01/12/2018 08:00 GMT−5 Club Natación Metropole
Veure C.N. CABALLAC.N. CABALLA C.N. HELIOSC.N. HELIOS Dis, 01/12/2018 10:00 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina 12530225221 Dis, 01/12/2018 10:00 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET Dis, 01/12/2018 12:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 8733300222 Dis, 01/12/2018 12:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Diu, 02/12/2018 06:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 121534134345 Diu, 02/12/2018 06:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Diu, 02/12/2018 06:15 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1 7631142110 Diu, 02/12/2018 06:15 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1
Veure C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B C.N. GODELLAC.N. GODELLA Diu, 02/12/2018 10:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España 8720322312 Diu, 02/12/2018 10:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España

Jornada 7 (14/12/18)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. HELIOSC.N. HELIOS C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Dis, 15/12/2018 11:00 GMT−5 C.N. Helios 91032123224 Dis, 15/12/2018 11:00 GMT−5 C.N. Helios
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET Dis, 15/12/2018 12:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada 91144132222 Dis, 15/12/2018 12:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada
Veure DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ Dis, 15/12/2018 12:00 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete 121022235233 Dis, 15/12/2018 12:00 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Dis, 15/12/2018 12:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 6420111122 Dis, 15/12/2018 12:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España
Veure C.N. CABALLAC.N. CABALLA C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B Diu, 16/12/2018 03:30 GMT−5 Club Natación Caballa 11620213342 Diu, 16/12/2018 03:30 GMT−5 Club Natación Caballa
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Diu, 16/12/2018 08:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet 8351111011 Diu, 16/12/2018 08:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet

Jornada 8 (21/12/18)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET C.N. GODELLAC.N. GODELLA Dis, 22/12/2018 10:00 GMT−5 C.N. L'Hospitalet 4401102310 Dis, 22/12/2018 10:00 GMT−5 C.N. L'Hospitalet
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE Dis, 22/12/2018 11:00 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret 11943223420 Dis, 22/12/2018 11:00 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Dis, 22/12/2018 11:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada 111033323421 Dis, 22/12/2018 11:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B C.N. CABALLAC.N. CABALLA Dis, 22/12/2018 14:30 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 7921043222 Dis, 22/12/2018 14:30 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Diu, 23/12/2018 10:00 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1 6703321121 Diu, 23/12/2018 10:00 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1
Veure C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B C.N. HELIOSC.N. HELIOS Diu, 23/12/2018 10:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España 8912142142 Diu, 23/12/2018 10:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España

Jornada 9 (11/01/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET C.N. CABALLAC.N. CABALLA Dis, 12/01/2019 10:30 GMT−5 C.N. L'Hospitalet 11731233231 Dis, 12/01/2019 10:30 GMT−5 C.N. L'Hospitalet
Veure C.N. HELIOSC.N. HELIOS DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE Dis, 12/01/2019 11:00 GMT−5 C.N. Helios 11823313232 Dis, 12/01/2019 11:00 GMT−5 C.N. Helios
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ Dis, 12/01/2019 12:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada 14953333132 Dis, 12/01/2019 12:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Dis, 12/01/2019 12:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 5431022100 Dis, 12/01/2019 12:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Diu, 13/01/2019 08:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet 6721220222 Diu, 13/01/2019 08:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet
Veure C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Diu, 13/01/2019 10:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España 13441313131 Diu, 13/01/2019 10:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España

Jornada 10 (18/01/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B Dis, 19/01/2019 10:00 GMT−5 C.N. L'Hospitalet 8832223103 Dis, 19/01/2019 10:00 GMT−5 C.N. L'Hospitalet
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Dis, 19/01/2019 11:00 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret 11731114332 Dis, 19/01/2019 11:00 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret
Veure C.N. HELIOSC.N. HELIOS C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Dis, 19/01/2019 11:00 GMT−5 C.N. Helios 7543201200 Dis, 19/01/2019 11:00 GMT−5 C.N. Helios
Veure DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Dis, 19/01/2019 12:00 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete 11931322234 Dis, 19/01/2019 12:00 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE C.N. CABALLAC.N. CABALLA Dis, 19/01/2019 13:00 GMT−5 Club Natación Metropole 10900523324 Dis, 19/01/2019 13:00 GMT−5 Club Natación Metropole
Veure C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ C.N. GODELLAC.N. GODELLA Diu, 20/01/2019 10:00 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1 9811432420 Diu, 20/01/2019 10:00 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1

Jornada 11 (25/01/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. CABALLAC.N. CABALLA C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ Dis, 26/01/2019 10:00 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina 151245323352 Dis, 26/01/2019 10:00 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE Dis, 26/01/2019 12:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada 141232413544 Dis, 26/01/2019 12:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX C.N. HELIOSC.N. HELIOS Dis, 26/01/2019 12:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 7804223121 Dis, 26/01/2019 12:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET Diu, 27/01/2019 06:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 10931332223 Diu, 27/01/2019 06:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Diu, 27/01/2019 08:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet 6422003012 Diu, 27/01/2019 08:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet
Veure C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Diu, 27/01/2019 10:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España 15933434142 Diu, 27/01/2019 10:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España

Jornada 12 (01/02/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. CABALLAC.N. CABALLA C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Dis, 02/02/2019 10:00 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina 9542221021 Dis, 02/02/2019 10:00 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina
Veure C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET C.N. HELIOSC.N. HELIOS Dis, 02/02/2019 10:00 GMT−5 C.N. L'Hospitalet 5811033212 Dis, 02/02/2019 10:00 GMT−5 C.N. L'Hospitalet
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Dis, 02/02/2019 12:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada 6722311202 Dis, 02/02/2019 12:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Diu, 03/02/2019 06:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 111312322455 Diu, 03/02/2019 06:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE Diu, 03/02/2019 08:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet 10611434111 Diu, 03/02/2019 08:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet
Veure C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ Diu, 03/02/2019 10:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España 81344241411 Diu, 03/02/2019 10:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España

Jornada 13 (08/02/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE C.N. CABALLAC.N. CABALLA Dis, 09/02/2019 08:30 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete 111412543226 Dis, 09/02/2019 08:30 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B Dis, 09/02/2019 11:00 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret 12612205341 Dis, 09/02/2019 11:00 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret
Veure C.N. HELIOSC.N. HELIOS C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Dis, 09/02/2019 11:00 GMT−5 C.N. Helios 8230213001 Dis, 09/02/2019 11:00 GMT−5 C.N. Helios
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET Dis, 09/02/2019 11:00 GMT−5 Club Natación Metropole 7724122120 Dis, 09/02/2019 11:00 GMT−5 Club Natación Metropole
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX C.N. GODELLAC.N. GODELLA Dis, 09/02/2019 12:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 31212120612 Dis, 09/02/2019 12:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España
Veure C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Diu, 10/02/2019 06:15 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1 6712144100 Diu, 10/02/2019 06:15 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1

Jornada 14 (22/02/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE C.N. HELIOSC.N. HELIOS Dis, 23/02/2019 07:00 GMT−5 Club Natación Metropole 5702023221 Dis, 23/02/2019 07:00 GMT−5 Club Natación Metropole
Veure C.N. CABALLAC.N. CABALLA WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Dis, 23/02/2019 10:00 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina 8833022033 Dis, 23/02/2019 10:00 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina
Veure C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ Dis, 23/02/2019 10:00 GMT−5 C.N. L'Hospitalet 10623511220 Dis, 23/02/2019 10:00 GMT−5 C.N. L'Hospitalet
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Diu, 24/02/2019 06:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 121134222352 Diu, 24/02/2019 06:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Diu, 24/02/2019 08:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet 8731411203 Diu, 24/02/2019 08:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet
Veure C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE Diu, 24/02/2019 10:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España 8720121243 Diu, 24/02/2019 10:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España

Jornada 15 (01/03/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS C.N. CABALLAC.N. CABALLA Dis, 02/03/2019 10:30 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada 13740422134 Dis, 02/03/2019 10:30 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET Dis, 02/03/2019 11:00 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret 6411122021 Dis, 02/03/2019 11:00 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret
Veure C.N. HELIOSC.N. HELIOS C.N. GODELLAC.N. GODELLA Dis, 02/03/2019 11:00 GMT−5 C.N. Helios 12432105032 Dis, 02/03/2019 11:00 GMT−5 C.N. Helios
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ Dis, 02/03/2019 11:00 GMT−5 Club Natación Metropole 6622123101 Dis, 02/03/2019 11:00 GMT−5 Club Natación Metropole
Veure DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Dis, 02/03/2019 12:00 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete 9732213113 Dis, 02/03/2019 12:00 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B Dis, 02/03/2019 12:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 12741312530 Dis, 02/03/2019 12:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España

Jornada 16 (08/03/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. CABALLAC.N. CABALLA C.N. GODELLAC.N. GODELLA Dis, 09/03/2019 10:00 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina 9741013124 Dis, 09/03/2019 10:00 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina
Veure C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE Dis, 09/03/2019 10:00 GMT−5 C.N. L'Hospitalet 7842021222 Dis, 09/03/2019 10:00 GMT−5 C.N. L'Hospitalet
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Dis, 09/03/2019 11:00 GMT−5 Club Natación Metropole 6502311022 Dis, 09/03/2019 11:00 GMT−5 Club Natación Metropole
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Diu, 10/03/2019 07:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 11541132140 Diu, 10/03/2019 07:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ C.N. HELIOSC.N. HELIOS Diu, 10/03/2019 10:30 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1 7722103411 Diu, 10/03/2019 10:30 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1
Veure C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Diu, 10/03/2019 11:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España 4900152311 Diu, 10/03/2019 11:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España

Jornada 17 (15/03/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Dis, 16/03/2019 09:30 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete 12940213434 Dis, 16/03/2019 09:30 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete
Veure C.N. HELIOSC.N. HELIOS C.N. CABALLAC.N. CABALLA Dis, 16/03/2019 10:00 GMT−5 C.N. Helios 4511110122 Dis, 16/03/2019 10:00 GMT−5 C.N. Helios
Veure C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Dis, 16/03/2019 11:30 GMT−5 C.N. L'Hospitalet 6623221110 Dis, 16/03/2019 11:30 GMT−5 C.N. L'Hospitalet
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ Dis, 16/03/2019 12:00 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret 8642221111 Dis, 16/03/2019 12:00 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Dis, 16/03/2019 13:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada 111034354011 Dis, 16/03/2019 13:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B Diu, 17/03/2019 09:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet 9731322212 Diu, 17/03/2019 09:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet

Jornada 18 (22/03/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Dis, 23/03/2019 11:00 GMT−5 C.N. L'Hospitalet 7620111332 Dis, 23/03/2019 11:00 GMT−5 C.N. L'Hospitalet
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA C.N. HELIOSC.N. HELIOS Dis, 23/03/2019 12:00 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret 11933223133 Dis, 23/03/2019 12:00 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Dis, 23/03/2019 12:00 GMT−5 Club Natación Metropole 8532112220 Dis, 23/03/2019 12:00 GMT−5 Club Natación Metropole
Veure C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE Dis, 23/03/2019 12:00 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1 9651113301 Dis, 23/03/2019 12:00 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B C.N. GODELLAC.N. GODELLA Diu, 24/03/2019 07:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 101243134412 Diu, 24/03/2019 07:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B C.N. CABALLAC.N. CABALLA Diu, 24/03/2019 11:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España 111131252243 Diu, 24/03/2019 11:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España

Jornada 19 (29/03/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Dis, 30/03/2019 10:30 GMT−5 Club Natación Metropole 9732212321 Dis, 30/03/2019 10:30 GMT−5 Club Natación Metropole
Veure C.N. HELIOSC.N. HELIOS C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B Dis, 30/03/2019 12:00 GMT−5 C.N. Helios 10651111331 Dis, 30/03/2019 12:00 GMT−5 C.N. Helios
Veure C.N. CABALLAC.N. CABALLA C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Dis, 30/03/2019 12:30 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina 13632334130 Dis, 30/03/2019 12:30 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina
Veure DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Dis, 30/03/2019 13:00 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete 81103323422 Dis, 30/03/2019 13:00 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ Dis, 30/03/2019 13:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 131253123443 Dis, 30/03/2019 13:00 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET Diu, 31/03/2019 08:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet 8634002131 Diu, 31/03/2019 08:30 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet

Jornada 20 (05/04/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. CABALLAC.N. CABALLA C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET Dis, 06/04/2019 10:00 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina 7933132310 Dis, 06/04/2019 10:00 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Dis, 06/04/2019 11:00 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret 12530413222 Dis, 06/04/2019 11:00 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE C.N. GODELLAC.N. GODELLA Dis, 06/04/2019 11:00 GMT−5 Club Natación Metropole 6722011331 Dis, 06/04/2019 11:00 GMT−5 Club Natación Metropole
Veure DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE C.N. HELIOSC.N. HELIOS Dis, 06/04/2019 12:00 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete 81111132344 Dis, 06/04/2019 12:00 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B Diu, 07/04/2019 06:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 121331245226 Diu, 07/04/2019 06:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Diu, 07/04/2019 06:15 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1 12311513031 Diu, 07/04/2019 06:15 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1

Jornada 21 (12/04/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE Dis, 13/04/2019 11:30 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España 10723422220 Dis, 13/04/2019 11:30 GMT−5 Esperanza Lag Campo 1, Elche, España
Veure C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B C.N. HELIOSC.N. HELIOS Dis, 13/04/2019 12:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra 14943522232 Dis, 13/04/2019 12:00 GMT−5 Pabellón Deportivo de la Universidad Pública de Navarra
Veure C.N. GODELLAC.N. GODELLA C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ Dis, 13/04/2019 12:00 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet 91233032244 Dis, 13/04/2019 12:00 GMT−5 Ricardo Ten Benimamet
Veure C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA Dis, 13/04/2019 12:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada 131132036244 Dis, 13/04/2019 12:00 GMT−5 Centro Deportivo Gabriel Parellada
Veure C.N. CABALLAC.N. CABALLA C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE Dis, 13/04/2019 12:30 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina 10611511331 Dis, 13/04/2019 12:30 GMT−5 Complejo Deportivo Guillermo Molina
Veure C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET Dis, 13/04/2019 12:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España 81115233122 Dis, 13/04/2019 12:30 GMT−5 COLEGIO VILLALKOR, Calle de Asturias, 8, Alcorcón, España

Jornada 22 (26/04/19)

Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. METROPOLEC.N. METROPOLE C.N. LA LATINA-IARA BC.N. LA LATINA-IARA B Dis, 27/04/2019 09:45 GMT−5 Club Natación Metropole 7532201112 Dis, 27/04/2019 09:45 GMT−5 Club Natación Metropole
Veure C.D. WATERPOLO TURIAC.D. WATERPOLO TURIA C.N. GODELLAC.N. GODELLA Dis, 27/04/2019 12:00 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret 4511121111 Dis, 27/04/2019 12:00 GMT−5 Piscina Municipal Nazaret
Veure C.N. HELIOSC.N. HELIOS WATERPOLO ELXWATERPOLO ELX Dis, 27/04/2019 12:00 GMT−5 C.N. Helios 111031344114 Dis, 27/04/2019 12:00 GMT−5 C.N. Helios
Veure C.N. L'HOSPITALETC.N. L'HOSPITALET C.D. WATERPOLO NAVARRA BC.D. WATERPOLO NAVARRA B Dis, 27/04/2019 12:00 GMT−5 C.N. L'Hospitalet 11520311153 Dis, 27/04/2019 12:00 GMT−5 C.N. L'Hospitalet
Veure C. WATERPOLO CASTELLÓC. WATERPOLO CASTELLÓ C.N. CABALLAC.N. CABALLA Dis, 27/04/2019 12:00 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1 71014322212 Dis, 27/04/2019 12:00 GMT−5 Gaetá Huguet- Campo 1
Veure DEP. NAUT. DE PORTUGALETEDEP. NAUT. DE PORTUGALETE C.N. TRES CANTOSC.N. TRES CANTOS Dis, 27/04/2019 12:00 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete 61033122203 Dis, 27/04/2019 12:00 GMT−5 Muelle Churruca, Muelle de Churruca, s/n, Portugalete

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Platino
Astralpool

Sidn

Sidn Viajes el corte inglés

Sponsor Oro
Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer ADESP Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer Step By Water
Línea Aérea Oficial
Iberia
Rent a Car Oficial
Partners
Transporte Oficial
Partners
Partners
Partners
Media Partner
Media partners
Partners Salud del Deportista
Partners