Calendari de Primera División Masculina 18/19

Jornada 1 (19/10/18)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA Dis, 20/10/2018 12:55C.N. Premiá 101422442523 Dis, 20/10/2018 12:55C.N. Premiá
Veure C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA Dis, 20/10/2018 17:00Piscina M-86, Madrid 8320321120 Dis, 20/10/2018 17:00Piscina M-86, Madrid
Veure WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES Dis, 20/10/2018 17:00C.M.A.D. de Montequinto 4823100213 Dis, 20/10/2018 17:00C.M.A.D. de Montequinto
Veure C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU Dis, 20/10/2018 18:00Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic 5813222003 Dis, 20/10/2018 18:00Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic
Veure U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS Dis, 20/10/2018 18:15Unió Esportiva Horta 7712422102 Dis, 20/10/2018 18:15Unió Esportiva Horta
Veure C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA C.N. RUBIC.N. RUBI Diu, 21/10/2018 16:00Inacua Málaga 51134011313 Diu, 21/10/2018 16:00Inacua Málaga

Jornada 2 (26/10/18)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC Dmc, 24/10/2018 20:45C.N. Granollers 13422401161 Dmc, 24/10/2018 20:45C.N. Granollers
Veure CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA Dis, 27/10/2018 14:30Colegio Claret Askartza 111024512322 Dis, 27/10/2018 14:30Colegio Claret Askartza
Veure WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA Dis, 27/10/2018 16:00C.D.M. Hytasa 8511233021 Dis, 27/10/2018 16:00C.D.M. Hytasa
Veure C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS Dis, 27/10/2018 18:00C.N. Molins de Rei 22442418061 Dis, 27/10/2018 18:00C.N. Molins de Rei
Veure C.N. RUBIC.N. RUBI C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA Dis, 27/10/2018 18:15Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España 91111304416 Dis, 27/10/2018 18:15Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España
Veure C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ Dis, 27/10/2018 18:30CN. Sant Feliu 12330023061 Dis, 27/10/2018 18:30CN. Sant Feliu

Jornada 3 (09/11/18)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS Dis, 10/11/2018 12:55C.N. Premiá 101022113641 Dis, 10/11/2018 12:55C.N. Premiá
Veure C.N. RUBIC.N. RUBI WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES Dis, 10/11/2018 16:00Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España 8611311232 Dis, 10/11/2018 16:00Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España
Veure C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA Dis, 10/11/2018 17:00Piscina M-86, Madrid 101012133550 Dis, 10/11/2018 17:00Piscina M-86, Madrid
Veure WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU Dis, 10/11/2018 17:00C.M.A.D. de Montequinto 61212441204 Dis, 10/11/2018 17:00C.M.A.D. de Montequinto
Veure C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA Dis, 10/11/2018 19:30Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic 81013331331 Dis, 10/11/2018 19:30Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic
Veure C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA Diu, 11/11/2018 16:00Inacua Málaga 81032230233 Diu, 11/11/2018 16:00Inacua Málaga

Jornada 4 (16/11/18)

Equip Data Parcials Resultat
Veure CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ Dis, 17/11/2018 14:30Colegio Askartza Claret 101143222422 Dis, 17/11/2018 14:30Colegio Askartza Claret
Veure C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA Dis, 17/11/2018 15:00CN. Sant Feliu 10933233122 Dis, 17/11/2018 15:00CN. Sant Feliu
Veure C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS Dis, 17/11/2018 16:00C.N. Granollers 14754301053 Dis, 17/11/2018 16:00C.N. Granollers
Veure WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA Dis, 17/11/2018 16:00C.D.M. Hytasa 71013221233 Dis, 17/11/2018 16:00C.D.M. Hytasa
Veure C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA C.N. RUBIC.N. RUBI Dis, 17/11/2018 18:00C.N. Molins de Rei 5823241001 Dis, 17/11/2018 18:00C.N. Molins de Rei
Veure U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC Dis, 17/11/2018 19:30Unió Esportiva Horta 101125333122 Dis, 17/11/2018 19:30Unió Esportiva Horta

Jornada 5 (23/11/18)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA Dis, 24/11/2018 12:55C.N. Premiá 151042342262 Dis, 24/11/2018 12:55C.N. Premiá
Veure WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA Dis, 24/11/2018 15:00C.D.M. Hytasa 8822223212 Dis, 24/11/2018 15:00C.D.M. Hytasa
Veure C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC Dis, 24/11/2018 17:00Piscina M-86, Madrid 10821322332 Dis, 24/11/2018 17:00Piscina M-86, Madrid
Veure WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA Dis, 24/11/2018 17:00C.M.A.D. de Montequinto 91333351124 Dis, 24/11/2018 17:00C.M.A.D. de Montequinto
Veure C.N. RUBIC.N. RUBI C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU Dis, 24/11/2018 18:15Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España 9631124112 Dis, 24/11/2018 18:15Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España
Veure C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS Diu, 25/11/2018 16:00Inacua Málaga 7620111233 Diu, 25/11/2018 16:00Inacua Málaga

Jornada 6 (30/11/18)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS C.N. RUBIC.N. RUBI Dis, 01/12/2018 16:00C.N. Granollers 51213142213 Dis, 01/12/2018 16:00C.N. Granollers
Veure C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES Dis, 01/12/2018 16:00CN. Sant Feliu 10821324411 Dis, 01/12/2018 16:00CN. Sant Feliu
Veure U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS Dis, 01/12/2018 16:00Unió Esportiva Horta 9521222032 Dis, 01/12/2018 16:00Unió Esportiva Horta
Veure C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA Dis, 01/12/2018 18:00C.N. Molins de Rei 11833531220 Dis, 01/12/2018 18:00C.N. Molins de Rei
Veure C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ Dis, 01/12/2018 18:00Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic 101111434314 Dis, 01/12/2018 18:00Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic
Veure CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA Dis, 01/12/2018 18:00Colegio Askartza Claret 12953402214 Dis, 01/12/2018 18:00Colegio Askartza Claret

Jornada 7 (14/12/18)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.N. RUBIC.N. RUBI CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA Dis, 15/12/2018 15:30Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España 10932232331 Dis, 15/12/2018 15:30Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España
Veure C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA Dis, 15/12/2018 16:00Inacua Málaga 111014214243 Dis, 15/12/2018 16:00Inacua Málaga
Veure WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS Dis, 15/12/2018 16:00C.D.M. Hytasa 6804203212 Dis, 15/12/2018 16:00C.D.M. Hytasa
Veure C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ Dis, 15/12/2018 17:00Piscina M-86, Madrid 101322461332 Dis, 15/12/2018 17:00Piscina M-86, Madrid
Veure WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC Dis, 15/12/2018 17:00C.M.A.D. de Montequinto 8742031230 Dis, 15/12/2018 17:00C.M.A.D. de Montequinto
Veure C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU Dis, 15/12/2018 18:00C.N. Molins de Rei 6713233001 Dis, 15/12/2018 18:00C.N. Molins de Rei

Jornada 8 (21/12/18)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC Diu, 16/12/2018 16:00Inacua Málaga 8913231142 Diu, 16/12/2018 16:00Inacua Málaga
Veure C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS Dis, 22/12/2018 12:55C.N. Premiá 11924213341 Dis, 22/12/2018 12:55C.N. Premiá
Veure C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA Dis, 22/12/2018 16:00C.N. Granollers 101633212636 Dis, 22/12/2018 16:00C.N. Granollers
Veure CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES Dis, 22/12/2018 16:00Colegio Askartza Claret 8721203214 Dis, 22/12/2018 16:00Colegio Askartza Claret
Veure U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA C.N. RUBIC.N. RUBI Dis, 22/12/2018 18:15Unió Esportiva Horta 121032333431 Dis, 22/12/2018 18:15Unió Esportiva Horta
Veure C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA Dis, 22/12/2018 18:30CN. Sant Feliu 101231222534 Dis, 22/12/2018 18:30CN. Sant Feliu

Jornada 9 (11/01/19)

Equip Data Parcials Resultat
Veure WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA Dis, 12/01/2019 16:00C.D.M. Hytasa 6913022331 Dis, 12/01/2019 16:00C.D.M. Hytasa
Veure C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS Dis, 12/01/2019 17:00Piscina M-86, Madrid 15762524003 Dis, 12/01/2019 17:00Piscina M-86, Madrid
Veure C.N. RUBIC.N. RUBI C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC Dis, 12/01/2019 18:15Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España 10822333122 Dis, 12/01/2019 18:15Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España
Veure C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS Dis, 12/01/2019 18:30CN. Sant Feliu 111022323234 Dis, 12/01/2019 18:30CN. Sant Feliu
Veure C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA Dis, 12/01/2019 19:30C.N. Molins de Rei 9914432220 Dis, 12/01/2019 19:30C.N. Molins de Rei
Veure C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ Diu, 13/01/2019 16:00Inacua Málaga 11911322353 Diu, 13/01/2019 16:00Inacua Málaga

Jornada 10 (18/01/19)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ C.N. RUBIC.N. RUBI Dis, 19/01/2019 12:55C.N. Premiá 11923223242 Dis, 19/01/2019 12:55C.N. Premiá
Veure C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES Dis, 19/01/2019 16:00Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic 10723113043 Dis, 19/01/2019 16:00Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic
Veure C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS Dis, 19/01/2019 17:00Piscina M-86, Madrid 11942113333 Dis, 19/01/2019 17:00Piscina M-86, Madrid
Veure WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA Dis, 19/01/2019 17:00C.M.A.D. de Montequinto 81133113314 Dis, 19/01/2019 17:00C.M.A.D. de Montequinto
Veure U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA Dis, 19/01/2019 18:15Unió Esportiva Horta 61321162214 Dis, 19/01/2019 18:15Unió Esportiva Horta
Veure CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU Dis, 19/01/2019 18:45Colegio Askartza Claret 14942424421 Dis, 19/01/2019 18:45Colegio Askartza Claret

Jornada 11 (25/01/19)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA Dis, 26/01/2019 16:00C.N. Granollers 9831123322 Dis, 26/01/2019 16:00C.N. Granollers
Veure WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ Dis, 26/01/2019 16:00C.D.M. Hytasa 7920023324 Dis, 26/01/2019 16:00C.D.M. Hytasa
Veure C.N. RUBIC.N. RUBI WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS Dis, 26/01/2019 16:15Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España 18851532262 Dis, 26/01/2019 16:15Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España
Veure C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC Dis, 26/01/2019 18:00C.N. Molins de Rei 10631114123 Dis, 26/01/2019 18:00C.N. Molins de Rei
Veure C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA Dis, 26/01/2019 18:30CN. Sant Feliu 11932224322 Dis, 26/01/2019 18:30CN. Sant Feliu
Veure C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA Diu, 27/01/2019 16:00Inacua Málaga 9814214221 Diu, 27/01/2019 16:00Inacua Málaga

Jornada 12 (01/02/19)

Equip Data Parcials Resultat
Veure CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA Dis, 02/02/2019 15:15Colegio Askartza Claret 121233532422 Dis, 02/02/2019 15:15Colegio Askartza Claret
Veure C.N. RUBIC.N. RUBI C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA Dis, 02/02/2019 15:30Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España 14531415122 Dis, 02/02/2019 15:30Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España
Veure C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA Dis, 02/02/2019 16:00C.N. Granollers 7913221232 Dis, 02/02/2019 16:00C.N. Granollers
Veure WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS Dis, 02/02/2019 16:00C.D.M. Hytasa 7412111140 Dis, 02/02/2019 16:00C.D.M. Hytasa
Veure C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ Dis, 02/02/2019 18:00C.N. Molins de Rei 14623513042 Dis, 02/02/2019 18:00C.N. Molins de Rei
Veure C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC Dis, 02/02/2019 18:30CN. Sant Feliu 9812420143 Dis, 02/02/2019 18:30CN. Sant Feliu

Jornada 13 (08/02/19)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS Dmc, 06/02/2019 20:45Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic 7710221233 Dmc, 06/02/2019 20:45Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic
Veure C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA C.N. RUBIC.N. RUBI Dis, 09/02/2019 17:00Piscina M-86, Madrid 1218261131610 Dis, 09/02/2019 17:00Piscina M-86, Madrid
Veure WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA Dis, 09/02/2019 17:00C.M.A.D. de Montequinto 72023271426 Dis, 09/02/2019 17:00C.M.A.D. de Montequinto
Veure C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU Dis, 09/02/2019 18:00C.N. Premiá 91042132124 Dis, 09/02/2019 18:00C.N. Premiá
Veure U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA Dis, 09/02/2019 19:30Unió Esportiva Horta 76122341 Dis, 09/02/2019 19:30Unió Esportiva Horta
Veure C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES Diu, 10/02/2019 16:00Inacua Málaga 7720122322 Diu, 10/02/2019 16:00Inacua Málaga

Jornada 14 (22/02/19)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS Dis, 23/02/2019 15:00CN. Sant Feliu 20732626350 Dis, 23/02/2019 15:00CN. Sant Feliu
Veure CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC Dis, 23/02/2019 15:00Colegio Askartza Claret 9932222223 Dis, 23/02/2019 15:00Colegio Askartza Claret
Veure C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ Dis, 23/02/2019 16:00C.N. Granollers 141433534523 Dis, 23/02/2019 16:00C.N. Granollers
Veure C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA Dis, 23/02/2019 16:00C.N. Molins de Rei 8623411111 Dis, 23/02/2019 16:00C.N. Molins de Rei
Veure WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES C.N. RUBIC.N. RUBI Dis, 23/02/2019 16:00C.D.M. Hytasa 3703013102 Dis, 23/02/2019 16:00C.D.M. Hytasa
Veure U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA Dis, 23/02/2019 18:15Unió Esportiva Horta 6722100431 Dis, 23/02/2019 18:15Unió Esportiva Horta

Jornada 15 (01/03/19)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA Dis, 02/03/2019 12:55C.N. Premiá 121234334223 Dis, 02/03/2019 12:55C.N. Premiá
Veure C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES Dis, 02/03/2019 17:00Piscina M-86, Madrid 14842214342 Dis, 02/03/2019 17:00Piscina M-86, Madrid
Veure WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS Dis, 02/03/2019 17:00C.M.A.D. de Montequinto 61814341614 Dis, 02/03/2019 17:00C.M.A.D. de Montequinto
Veure C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA Dis, 02/03/2019 18:00Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic 101033212432 Dis, 02/03/2019 18:00Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic
Veure C.N. RUBIC.N. RUBI C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA Dis, 02/03/2019 18:15Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España 111243123433 Dis, 02/03/2019 18:15Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España
Veure C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU Diu, 03/03/2019 16:00Inacua Málaga 3711022202 Diu, 03/03/2019 16:00Inacua Málaga

Jornada 16 (08/03/19)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES Dis, 09/03/2019 13:00C.N. Molins de Rei 14520414242 Dis, 09/03/2019 13:00C.N. Molins de Rei
Veure C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA Dis, 09/03/2019 16:00C.N. Granollers 5501311211 Dis, 09/03/2019 16:00C.N. Granollers
Veure CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS Dis, 09/03/2019 18:00Colegio Askartza Claret 21650336073 Dis, 09/03/2019 18:00Colegio Askartza Claret
Veure C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA Dis, 09/03/2019 18:15Club Esportiu Mediterrani 11440114122 Dis, 09/03/2019 18:15Club Esportiu Mediterrani
Veure U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ Dis, 09/03/2019 18:15Unió Esportiva Horta 7521320121 Dis, 09/03/2019 18:15Unió Esportiva Horta
Veure C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU C.N. RUBIC.N. RUBI Dis, 09/03/2019 18:30CN. Sant Feliu 9721421222 Dis, 09/03/2019 18:30CN. Sant Feliu

Jornada 17 (15/03/19)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC Dis, 16/03/2019 12:55C.N. Premiá 10922312333 Dis, 16/03/2019 12:55C.N. Premiá
Veure WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU Dis, 16/03/2019 16:00C.D.M. Hytasa 3811021213 Dis, 16/03/2019 16:00C.D.M. Hytasa
Veure C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA Dis, 16/03/2019 17:00Piscina M-86, Madrid 101123433312 Dis, 16/03/2019 17:00Piscina M-86, Madrid
Veure WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA Dis, 16/03/2019 17:00C.M.A.D. de Montequinto 111442141355 Dis, 16/03/2019 17:00C.M.A.D. de Montequinto
Veure C.N. RUBIC.N. RUBI C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS Dis, 16/03/2019 18:15Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España 91013204324 Dis, 16/03/2019 18:15Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España
Veure C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA Diu, 17/03/2019 17:30Inacua Málaga 91132233412 Diu, 17/03/2019 17:30Inacua Málaga

Jornada 18 (22/03/19)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA Dis, 23/03/2019 12:55C.N. Premiá 11931422323 Dis, 23/03/2019 12:55C.N. Premiá
Veure C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES Dis, 23/03/2019 16:00C.N. Granollers 94213241 Dis, 23/03/2019 16:00C.N. Granollers
Veure C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS Dis, 23/03/2019 16:00Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic 20362804120 Dis, 23/03/2019 16:00Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic
Veure C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA Dis, 23/03/2019 18:30CN. Sant Feliu 10932233123 Dis, 23/03/2019 18:30CN. Sant Feliu
Veure CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA C.N. RUBIC.N. RUBI Dis, 23/03/2019 18:45Colegio Askartza Claret 131535513524 Dis, 23/03/2019 18:45Colegio Askartza Claret
Veure U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA Diu, 24/03/2019 14:30Unió Esportiva Horta 7933013114 Diu, 24/03/2019 14:30Unió Esportiva Horta

Jornada 19 (29/03/19)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA Dis, 30/03/2019 16:00Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic 8722330230 Dis, 30/03/2019 16:00Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic
Veure C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU Dis, 30/03/2019 17:00Piscina M-86, Madrid 9813324112 Dis, 30/03/2019 17:00Piscina M-86, Madrid
Veure WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ Dis, 30/03/2019 17:00C.M.A.D. de Montequinto 41813142506 Dis, 30/03/2019 17:00C.M.A.D. de Montequinto
Veure WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA Dis, 30/03/2019 17:00C.D.M. Hytasa 41604340513 Dis, 30/03/2019 17:00C.D.M. Hytasa
Veure C.N. RUBIC.N. RUBI U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA Dis, 30/03/2019 18:15Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España 8914222033 Dis, 30/03/2019 18:15Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España
Veure C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS Dij, 04/04/2019 20:45C.N. Molins de Rei 141544344334 Dij, 04/04/2019 20:45C.N. Molins de Rei

Jornada 20 (05/04/19)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA Dis, 06/04/2019 12:55C.N. Premiá 8913232132 Dis, 06/04/2019 12:55C.N. Premiá
Veure CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA Dis, 06/04/2019 14:30Colegio Askartza Claret 11931323422 Dis, 06/04/2019 14:30Colegio Askartza Claret
Veure C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU Dis, 06/04/2019 16:00C.N. Granollers 7813411212 Dis, 06/04/2019 16:00C.N. Granollers
Veure U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES Dis, 06/04/2019 16:45Unió Esportiva Horta 13531124151 Dis, 06/04/2019 16:45Unió Esportiva Horta
Veure WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA Dis, 06/04/2019 17:00C.M.A.D. de Montequinto 41816141315 Dis, 06/04/2019 17:00C.M.A.D. de Montequinto
Veure C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC C.N. RUBIC.N. RUBI Dis, 06/04/2019 18:00Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic 9842321113 Dis, 06/04/2019 18:00Ciutat Esportiva - Segura, s.n - montjuic

Jornada 21 (12/04/19)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS Dis, 13/04/2019 18:00Inacua Málaga 15630524331 Dis, 13/04/2019 18:00Inacua Málaga
Veure C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA Dis, 13/04/2019 18:00C.N. Granollers 121113432253 Dis, 13/04/2019 18:00C.N. Granollers
Veure C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA Dis, 13/04/2019 18:00C.N. Molins de Rei 7703223121 Dis, 13/04/2019 18:00C.N. Molins de Rei
Veure C.N. RUBIC.N. RUBI C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ Dis, 13/04/2019 18:00Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España 131152223235 Dis, 13/04/2019 18:00Can Rosés, Avinguda de les Olimpíades, Rubí, España
Veure C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA Dis, 13/04/2019 18:00CN. Sant Feliu 8934321112 Dis, 13/04/2019 18:00CN. Sant Feliu
Veure WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC Dis, 13/04/2019 18:00C.D.M. Hytasa 41515043204 Dis, 13/04/2019 18:00C.D.M. Hytasa

Jornada 22 (26/04/19)

Equip Data Parcials Resultat
Veure C.N. LA LATINA-IARAC.N. LA LATINA-IARA C.D. WP. MALAGAC.D. WP. MALAGA Dis, 27/04/2019 18:00 15441315230 Dis, 27/04/2019 18:00
Veure C.N. MONTJUICC.N. MONTJUIC C.N. MOLINS DE REI SINTAGMIAC.N. MOLINS DE REI SINTAGMIA Dis, 27/04/2019 18:00 8612332120 Dis, 27/04/2019 18:00
Veure C.N. PREMIÁC.N. PREMIÁ WP SEVILLA - Grupo CERESWP SEVILLA - Grupo CERES Dis, 27/04/2019 18:00 13630422242 Dis, 27/04/2019 18:00
Veure CLARET ASKARTZACLARET ASKARTZA C.N. GRANOLLERSC.N. GRANOLLERS Dis, 27/04/2019 18:00 131013513343 Dis, 27/04/2019 18:00
Veure U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU Dis, 27/04/2019 18:00 6831121411 Dis, 27/04/2019 18:00
Veure WP. DOS HERMANASWP. DOS HERMANAS C.N. RUBIC.N. RUBI Dis, 27/04/2019 18:00 102524452828 Dis, 27/04/2019 18:00

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.
Sponsor Oficial
PREMAAT - Seguros y Ahorro
Sponsor Platino
Halcón Viajes La Liga 4 Sports AstralPool
Sponsor Oro
TOPSEC Iberia Loterías y Apuestas del Estado - Con el Deporte Ayuntamiento Yamaguchi
Sponsor Técnico
Spedo Turbo Erreà
Institucionales
Consejo Superior de Deportes Asociación Deportes Olímpicos Comité Olímpico Español Universo Mujer Fédération Internationale de Natation Ligue Européenne de Natation
RSC
Asociación Española Contra el Cáncer
Partners
Partners
Transporte Oficial
Partners
Partners Salud Deportiva
Partners